Connect with us

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ: Ορισμοί διαιτητών

Published

on

Στα πλαίσια της καινοτόμου απόφασης του Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α.και της Επιτροπής Διαιτησίας έχουν οριστεί (προκειμένου να εκπαιδευτούν)  4οι  Διαιτητές στους κάτωθι αγώνες . Διευκρινίζουμε ότι οι συγκεκριμένοι διαιτητές  δεν θα αμείβονται.

  1.  ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ   ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ
  2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΣ ΜΑΡΚΟ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
  3. ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ  ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
  4. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ  ΚΑΚΑΝΗΣ
  5. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α.ΒΑΡΗΣ  ΔΗΜΑΣ Μ.
  6. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ  ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
  7. ΓΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  ΤΡΙΓΑΖΗΣ
  8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Μάχη Μαραθώνα
5 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Παμπαιανικός
Άνοιξη
2 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
Παλλαυρεωτικός
1 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
2 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γιάννης Παθιακάκης
Τριγλία Ραφήνας
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γλυκά Νερά
Αστέρας Βάρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Κεραυνός Κερατέας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
 15:00:0015:00

Β' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Νίκη Δροσιάς
Κρυονέρι
0 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.
1 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς
2 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Βουλιαγμένη
ΑΟ Κορωπίου
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γέρακας
Ωρωπός
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Λαυρεωτική
ΑΟ Άρτεμις
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Εθνικός Ν. Μάκρης
Σαρωνικός Αναβ.
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΟ Αυλών
Αμφιάραος
 15:00:0015:00

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Διόνυσος
3 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Γλ. Νερών
Νικηφόρος
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ραμνούς
Συκάμινο
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Καπανδρίτι
Κουβαράς
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Μαύρος Αετός
Αφιδναϊκός
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Νικητές Ανθούσας
Φοίβος Βάρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δόξα Άνοιξης
Πανσταυραϊκός
 15:00:0015:00

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ το σαββατοκύριακο (19-20/1)

Published

on

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 19-01-19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2 ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ 19-01-19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3 ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 19-01-19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
4 ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 19-01-19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ 20-01-19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
6 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 20-01-19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
7 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 20-01-19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 20-01-19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 19-01-19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
10 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ 19-01-19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
11 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 19-01-19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
12 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 19-01-19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
13 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 20-01-19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
14 ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 20-01-19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
15 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 20-01-19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
16 ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ 20-01-19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-01-19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
18 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 20-01-19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
19 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 20-01-19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
20 ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 20-01-19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
21 ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ 20-01-19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
22 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ 20-01-19 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
23 ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 20-01-19 15:00 ΚΟΚΙΝΑΚΗΣ ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE

error: Content is protected !!