Connect with us

stoplekto

Η Επιτροπή Υποδομών της ΕΠΣΠ υπενθυμίζει

Αντώνη Δαρζέντα

Published

on

Η Επιτροπή Υποδομών της Ε.Π.Σ. Πειραιά υπενθυμίζει στα σωματεία ότι οι δηλώσεις συμμετοχής στο προπαιδικό πρωτάθλημα περιόδου 2017-2018 (γεννηθέντες το έτος 2005 και μεταγενέστερα) μπορούν να υποβληθούν μέχρι και την ερχόμενη Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου.
Τα σωματεία ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ/ΚΑΡΠΑΘΟΣ και Α.Ε. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ /ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ δεν έχουν δηλώσει ακόμη συμμετοχή και θα πρέπει να ενεργήσουν άμεσα αφού η μη συμμετοχή τους θα επιφέρει κυρώσεις βάση της προκήρυξης του πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προμηθευτούν τη δήλωση συμμετοχής και την προκήρυξη του εν λόγω πρωταθλήματος τόσο από τη Γραμματεία όσο και από το site της Ένωσης (ενότητα ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ-ΕΝΤΥΠΑ).

Η κλήρωση των ομίλων και ο καταρτισμός του προγράμματος θα διεξαχθούν την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου ενώ η πρώτη αγωνιστική είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 3-4 Μαρτίου.

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Μάχη Μαραθώνα
5 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Παμπαιανικός
Άνοιξη
2 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
Παλλαυρεωτικός
1 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
2 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γιάννης Παθιακάκης
Τριγλία Ραφήνας
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γλυκά Νερά
Αστέρας Βάρης
0 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Κεραυνός Κερατέας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
1 - 1

Β' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Νίκη Δροσιάς
Κρυονέρι
0 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.
1 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς
2 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Βουλιαγμένη
ΑΟ Κορωπίου
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γέρακας
Ωρωπός
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Λαυρεωτική
ΑΟ Άρτεμις
1 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Εθνικός Ν. Μάκρης
Σαρωνικός Αναβ.
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΟ Αυλών
Αμφιάραος
0 - 2

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Διόνυσος
3 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Γλ. Νερών
Νικηφόρος
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ραμνούς
Συκάμινο
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Καπανδρίτι
Κουβαράς
2 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Μαύρος Αετός
Αφιδναϊκός
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Νικητές Ανθούσας
Φοίβος Βάρης
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δόξα Άνοιξης
Πανσταυραϊκός
6 - 0

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΔΑ - 15η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Θρασύβουλος
Νέα Πέραμος
0 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Απόλλων Ποντίων Ασπρ.
Μικρασιατική
1 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟΚ Μάνδρας
Πανελευσινιακός
0 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Κριός Ασπρ.
Ακράτητος
0 - 4
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ζωφριά
Αίας Παραλίας Ασπρ.
1 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Μαγούλας
Ηρακλής Ελευσίνας
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Βύζας Μεγάρων
Πυρρίχιος Ασπρ.
2 - 0

Β' ΕΠΣΔΑ - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Σκορπιός Φυλής
Μεγαρικός
2 - 1
2019-01-19 15:30:0019/01/2019ΑΕ Ζεφυρίου
Λαμπερή Ελευσίνας
0 - 1
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Δύναμη Ασπρ.
Εθνικός Πανοράματος
0 - 3
2019-01-20 11:00:0020/01/2019ΠΑΟ Φυλής
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
0 - 3
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Άνω Λιοσίων
Λέων
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ίκαρος Ασπρ.
Ερμής Άνω Λιοσίων
1 - 2

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE