Connect with us

stoplekto

Κλίμα ενότητας στον Ηρακλή Ελευσίνας με κάλεσμα παλαιμάχων ποδοσφαιριστών

Φώτη Περιφάνη

Published

on

Σε μια ενέργεια ενότητας και συσπείρωσης προχώρησε η νέα διοίκηση του Ηρακλή Ελευσίνας, αφού ο πρόεδρος του συλλόγου Κώστας Μακρής πήρε την πρωτοβουλία σαν πρώτη κίνηση στα νέα του καθήκοντα να διοργανώσει ένα reunion με τις παλιές δόξες που έχουν φορέσει τη φανέλα του Ηρακλή.

Πιο συγκεκριμένα καλούνται τη Δευτέρα 22/1 και ώρα 18.00 να βρίσκονται στο Δημοτικό Στάδιο Ελευσίνας οι  Άγγελος Φίλης, Τάκης Μπολοβίνος, Γιώργος Αγριμάκης, Ιωάννης Μπλούμης,, Μελέτης Μολτυβιάτης, Ηλίας Δερβένης, Κώστας Μιχαήλ, Μιχάλης Κατσάφαρος, Κώστας Κανάβας, Θωμάς Πετσίτης, Παναγιώτης Ρίζος, Κώστας Πονηρός, Μιχάλης Κλαδάς, Κώστας Διολέτης, Γιώργος Λογοθέτης, Πάρης Τσιμίκος, Γιώργος Λιάσκος, Θανάσης Λιαμπότης, Μιχάλης Γιαννάκος, Βασίλης Τσατσαρώνης, Χρήστος Στάμου, Παντελής Στεφανίδης, Νικόλαος Μπριλής, Δήμος Σαμπάνης, Αντώνης Γιώργας, Σωκράτης Άγγος, Χρήστος Καλιώρας, Σπύρος Νοδαράς, Γιάννης Καρσιάκαλης, Κώστας Μώλος, Φίλιππος Πέτρου, Λένας Άρης, Οικονόμου Κώστας και Γιώργας Βασίλης.

 

 

Continue Reading
Advertisement

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Θύελλα Μοσχάτου
Ελλάς Ποντίων
1 - 1
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Αστέρια Δραπετσώνας
Αίας Σαλαμίνας
1 - 4
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Ερμής Κορυδ.
ΑΟ Καστέλλας
2 - 0
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Ήφαιστος
ΑΣ Ποντίων
 11:00:0011:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Δίας Κορυδ.
ΑΕ Χαραυγή
 13:00:0013:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Αμφιάλη
ΑΟ Κορυδαλλός
 13:00:0013:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Ίκαρος Καλλ.
ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
 15:30:0015:30

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 13η Αγωνιστικ

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Καραβάς
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
1 - 0
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Ατρόμητος Κερ.
Αναγέννηση Μοσχάτου
1 - 1
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Παννεαπολικός
Ένωση Ρέντη
 11:00:0011:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΣ Δραπετσώνας
Κύπρος Κορυδ.
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Δόξα Πειραιά
Χαλκηδόνα
 15:30:0015:30
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Αετός Κορυδ.
ΑΕ Περάματος
 15:30:0015:30
2019-01-21 15:30:0021/01/2019Μοσχάτο
Αστυπάλαια Κορυδ.
 15:30:0015:30

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Φαληρικός
Πανιώνιος Κερ.
3 - 1
2019-01-20 00:00:0020/01/2019Οδηγήτρια
Νέοι Δραπετσώνας
 00:00:0000:00
2019-01-20 00:00:0020/01/2019ΑΟ Αγ. Δημητρίου
ΑΕ Νίκαια
 00:00:0000:00
2019-01-20 10:30:0020/01/2019Άρης Αμφιάλης
Αστέρας Νίκαιας
 10:30:0010:30
2019-01-20 12:30:0020/01/2019Ολυμπιακός Περ.
ΑΕ Αίγινας
 12:30:0012:30
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Λέοντες Καμινίων
Πειραϊκός
 13:00:0013:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Αργοναύτης
Νέοι Ευγενείας
 15:30:0015:30

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΟΚ Φαλήρου
 15:30:0015:30
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Σπίθα Νίκαιας
Ολυμπιακός Κερ.
3 - 1
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Νίκη Ρέντη
Άνω Νεάπολη
4 - 0
2019-01-20 10:30:0020/01/2019Πανφαληρικός
Φίλαθλοι
 10:30:0010:30
2019-01-20 12:30:0020/01/2019Παντζιτζιφιακός
Ένωση Καμινίων
 12:30:0012:30
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Ηρακλής Νίκαιας
Νέο Ικόνιο
 15:30:0015:30
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Αστέρας Κερ.
Θησέας
 15:30:0015:30

Γ' ΕΠΣΠ 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 00:00:0019/01/2019 Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (19-20/1)
 00:00:0000:00
2019-01-19 15:30:0019/01/2019ΑΕ Σαλαμίνας
ΑΟ Πειραιάς
0 - 1
2019-01-20 10:30:0020/01/2019Μιθριδάτης
Προφήτης Ηλίας
 10:30:0010:30
2019-01-20 13:00:0020/01/2019ΑΣΧ Ποσειδών
Σαλαμινομάχοι
 13:00:0013:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019ΑΣ Κωφών
Περαμαϊκός
 13:00:0013:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Πήγασος Αγ. Διον.
Πολυκράτης
 13:00:0013:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Πυθαγόρας
Χατζηκυριάκειο
 15:30:0015:30

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Μάχη Μαραθώνα
5 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Παμπαιανικός
Άνοιξη
2 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
Παλλαυρεωτικός
1 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
2 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γιάννης Παθιακάκης
Τριγλία Ραφήνας
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γλυκά Νερά
Αστέρας Βάρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Κεραυνός Κερατέας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
 15:00:0015:00

Β' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Νίκη Δροσιάς
Κρυονέρι
0 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.
1 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς
2 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Βουλιαγμένη
ΑΟ Κορωπίου
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γέρακας
Ωρωπός
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Λαυρεωτική
ΑΟ Άρτεμις
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Εθνικός Ν. Μάκρης
Σαρωνικός Αναβ.
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΟ Αυλών
Αμφιάραος
 15:00:0015:00

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Διόνυσος
3 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Γλ. Νερών
Νικηφόρος
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ραμνούς
Συκάμινο
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Καπανδρίτι
Κουβαράς
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Μαύρος Αετός
Αφιδναϊκός
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Νικητές Ανθούσας
Φοίβος Βάρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δόξα Άνοιξης
Πανσταυραϊκός
 15:00:0015:00

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE

error: Content is protected !!