Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές και παρατηρητές στη Δυτική Αττική(3-4/2)

Φώτη Περιφάνη

Published

on

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
3. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
4. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
6. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
7. ΒΥΖΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., HABILAJ A.
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
10. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
11. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

Continue Reading
Advertisement

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Μάχη Μαραθώνα
5 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Παμπαιανικός
Άνοιξη
2 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
Παλλαυρεωτικός
1 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
2 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γιάννης Παθιακάκης
Τριγλία Ραφήνας
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γλυκά Νερά
Αστέρας Βάρης
0 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Κεραυνός Κερατέας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
1 - 1

Β' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Νίκη Δροσιάς
Κρυονέρι
0 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.
1 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς
2 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Βουλιαγμένη
ΑΟ Κορωπίου
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γέρακας
Ωρωπός
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Λαυρεωτική
ΑΟ Άρτεμις
1 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Εθνικός Ν. Μάκρης
Σαρωνικός Αναβ.
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΟ Αυλών
Αμφιάραος
0 - 2

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Διόνυσος
3 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Γλ. Νερών
Νικηφόρος
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ραμνούς
Συκάμινο
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Καπανδρίτι
Κουβαράς
2 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Μαύρος Αετός
Αφιδναϊκός
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Νικητές Ανθούσας
Φοίβος Βάρης
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δόξα Άνοιξης
Πανσταυραϊκός
6 - 0

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΔΑ - 15η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Θρασύβουλος
Νέα Πέραμος
0 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Απόλλων Ποντίων Ασπρ.
Μικρασιατική
1 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟΚ Μάνδρας
Πανελευσινιακός
0 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Κριός Ασπρ.
Ακράτητος
0 - 4
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ζωφριά
Αίας Παραλίας Ασπρ.
1 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Μαγούλας
Ηρακλής Ελευσίνας
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Βύζας Μεγάρων
Πυρρίχιος Ασπρ.
2 - 0

Β' ΕΠΣΔΑ - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Σκορπιός Φυλής
Μεγαρικός
2 - 1
2019-01-19 15:30:0019/01/2019ΑΕ Ζεφυρίου
Λαμπερή Ελευσίνας
0 - 1
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Δύναμη Ασπρ.
Εθνικός Πανοράματος
0 - 3
2019-01-20 11:00:0020/01/2019ΠΑΟ Φυλής
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
0 - 3
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Άνω Λιοσίων
Λέων
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ίκαρος Ασπρ.
Ερμής Άνω Λιοσίων
1 - 2

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE