Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (20/21-1)

Κυριάκου Παντζαρίδη

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
7. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
9. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
14. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
15. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
17. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
18. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.
20. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
21. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
25. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
26. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
28. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
31. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
33. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
34. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
36. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
37. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.
38. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/01/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
41. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.
42. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
44. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
47. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
52. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
53. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
55. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
57. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 09:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
60. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
61. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΡΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
66. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
67. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

Continue Reading
Advertisement

A' Ε.Π.Σ.Α.

Στάση… Πετρούπολη για Αθηναϊκό

Κυριάκου Παντζαρίδη

Published

on

Το αυτογκολ του Μιχαηλίδη στο 75′ και το τέρμα του Τσοχαντάρη στις καθυστερήσεις διαμόρφωσαν το τελικό 1-1.

Τον αγώνα διαιτήτευσαν οι Ευθυμίου, Απτόσογλου και Βαξαβανέλλης.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: Κούβαρης, Λάπα, Βλάχος, Ντέντια, Καρδάμης, Κατσίκας, Νάστος (89’ Ζαχαράκης), Τρακόσης, Σιούτης (86’ Καραδήμας), Σαλαπάτας (71’ Τασιούδης), Ρεμούνδος (69’ Γκολφινόπουλος).

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: Δωριάδης, Λημνιός, Ζάχος (46’ Μιχαηλίδης), Χαλβατζής, Μωροσάνου (80’ Πετρόπουλος), Τσώνης, Κώτσι, Βελλής, Τσοχαντάρης, Κυριακάκης, Πετριτάι (69’ Χαζίζας).

Continue Reading

A' Ε.Π.Σ.Α.

Τράχωνες – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 1-0

Κυριάκου Παντζαρίδη

Published

on

Με γκολ του Στεργιάκου στο 54’ οι Τράχωνες νίκησαν 1-0 τον Θρίαμβο Χαιδαρίου.

Με λάθη η διαιτησία του Μπαϊρακτάρη (Φωτόπουλος και Αραβίδης).

ΤΡΑΧΩΝΕΣ: Γιαννόπουλος, Δημγκιόκα (90’ Ζηροκώστας), Δάρας (46’ Σιδηρόπουλος), Στεργιάκος, Τσούκης, Κατσούλας, Προμπονάς, Σχουλής (46’ Τσιλίκης), Δημάκης (58’ Αλευρής), Πασσάς, Κιάφας.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ: Ρούμπας, Σκορδάς, Καγιανάς (80’ Μπάκας), Πίκος, Καραπιπέρης, Μπανιάς, Μαρινάκης (60’ Δράμης), Κάραβος, Φούρλας, Μπάλλας, Αλεβίζος (58’ Καρδιακος).

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE