Connect with us

stoplekto

Ο Μαργαρίτης Χατζηαλέξης προπονητής στην ΑΕ Μοσχάτου

Αντώνη Δαρζέντα

Published

on

O Μαργαρίτης Χατζηαλέξης είναι ο νέος προπονητής της ΑΕ Μοσχάτου . Την απόφαση αυτή πήρε η διοίκηση του συλλόγου θεωρώντας ότι είναι η πιο ιδανική λύση για την ομάδα στη συνέχεια του πρωταθλήματος . Ο έμπειρος τεχνικός έχει παρακολουθήσει όλα τα τελευταία παιχνίδια της ομάδας και γνωρίζει πολύ καλά το έμψυχο υλικό της ομάδας . «Ξέρω τη δυναμική της ομάδας , την έχω παρακολουθήσει αρκετά ενώ έχω παίξει εκεί ποδόσφαιρο » δήλωσε ο Μαργαρίτης Χατζηαλέξης και πρόσθεσε: « Θα προσπαθήσω όσο γίνεται να βοηθήσω την ομάδα να επιτύχει τους στόχους της . Πιστεύω ότι με δουλειά και χωρίς πολλά λόγια ότι θα τα καταφέρουμε » Συνεργάτης του θα είναι ο Γιώργος Δρακόπουλος που ήταν στο τιμόνι της ομάδας τον τελευταίο μήνα μαζί με τον Γιώργο Τσιριγώτη . Ο τελευταίος παραμένει τεχνικός διευθυντής των ακαδημιών του συλλόγου. Γυμναστής συνεχίζει ο Χριστόδουλος Χάλαρης . Ο Χατζηαλέξης πιάνει από αύριο δουλειά και θα καθίσει στον πάγκο στον Κυριακάτικο εκτός έδρας αγώνα με την ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδα.

Continue Reading
Advertisement

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Θύελλα Μοσχάτου
Ελλάς Ποντίων
1 - 1
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Αστέρια Δραπετσώνας
Αίας Σαλαμίνας
1 - 4
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Ερμής Κορυδ.
ΑΟ Καστέλλας
2 - 0
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Ήφαιστος
ΑΣ Ποντίων
 11:00:0011:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Δίας Κορυδ.
ΑΕ Χαραυγή
 13:00:0013:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Αμφιάλη
ΑΟ Κορυδαλλός
 13:00:0013:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Ίκαρος Καλλ.
ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
 15:30:0015:30

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 13η Αγωνιστικ

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Καραβάς
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
1 - 0
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Ατρόμητος Κερ.
Αναγέννηση Μοσχάτου
1 - 1
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Παννεαπολικός
Ένωση Ρέντη
 11:00:0011:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΣ Δραπετσώνας
Κύπρος Κορυδ.
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Δόξα Πειραιά
Χαλκηδόνα
 15:30:0015:30
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Αετός Κορυδ.
ΑΕ Περάματος
 15:30:0015:30
2019-01-21 15:30:0021/01/2019Μοσχάτο
Αστυπάλαια Κορυδ.
 15:30:0015:30

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Φαληρικός
Πανιώνιος Κερ.
3 - 1
2019-01-20 00:00:0020/01/2019Οδηγήτρια
Νέοι Δραπετσώνας
 00:00:0000:00
2019-01-20 00:00:0020/01/2019ΑΟ Αγ. Δημητρίου
ΑΕ Νίκαια
 00:00:0000:00
2019-01-20 10:30:0020/01/2019Άρης Αμφιάλης
Αστέρας Νίκαιας
 10:30:0010:30
2019-01-20 12:30:0020/01/2019Ολυμπιακός Περ.
ΑΕ Αίγινας
 12:30:0012:30
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Λέοντες Καμινίων
Πειραϊκός
 13:00:0013:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Αργοναύτης
Νέοι Ευγενείας
 15:30:0015:30

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΟΚ Φαλήρου
 15:30:0015:30
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Σπίθα Νίκαιας
Ολυμπιακός Κερ.
3 - 1
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Νίκη Ρέντη
Άνω Νεάπολη
4 - 0
2019-01-20 10:30:0020/01/2019Πανφαληρικός
Φίλαθλοι
 10:30:0010:30
2019-01-20 12:30:0020/01/2019Παντζιτζιφιακός
Ένωση Καμινίων
 12:30:0012:30
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Ηρακλής Νίκαιας
Νέο Ικόνιο
 15:30:0015:30
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Αστέρας Κερ.
Θησέας
 15:30:0015:30

Γ' ΕΠΣΠ 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 00:00:0019/01/2019 Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (19-20/1)
 00:00:0000:00
2019-01-19 15:30:0019/01/2019ΑΕ Σαλαμίνας
ΑΟ Πειραιάς
0 - 1
2019-01-20 10:30:0020/01/2019Μιθριδάτης
Προφήτης Ηλίας
 10:30:0010:30
2019-01-20 13:00:0020/01/2019ΑΣΧ Ποσειδών
Σαλαμινομάχοι
 13:00:0013:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019ΑΣ Κωφών
Περαμαϊκός
 13:00:0013:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Πήγασος Αγ. Διον.
Πολυκράτης
 13:00:0013:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Πυθαγόρας
Χατζηκυριάκειο
 15:30:0015:30

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Μάχη Μαραθώνα
5 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Παμπαιανικός
Άνοιξη
2 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
Παλλαυρεωτικός
1 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
2 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γιάννης Παθιακάκης
Τριγλία Ραφήνας
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γλυκά Νερά
Αστέρας Βάρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Κεραυνός Κερατέας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
 15:00:0015:00

Β' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Νίκη Δροσιάς
Κρυονέρι
0 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.
1 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς
2 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Βουλιαγμένη
ΑΟ Κορωπίου
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γέρακας
Ωρωπός
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Λαυρεωτική
ΑΟ Άρτεμις
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Εθνικός Ν. Μάκρης
Σαρωνικός Αναβ.
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΟ Αυλών
Αμφιάραος
 15:00:0015:00

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Διόνυσος
3 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Γλ. Νερών
Νικηφόρος
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ραμνούς
Συκάμινο
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Καπανδρίτι
Κουβαράς
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Μαύρος Αετός
Αφιδναϊκός
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Νικητές Ανθούσας
Φοίβος Βάρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δόξα Άνοιξης
Πανσταυραϊκός
 15:00:0015:00

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE

error: Content is protected !!