Connect with us

Κύπελλο Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Την έκπληξη το Μπογιατι, 1-0 τον Αήττητο Σπατων

Κυριάκου Παντζαρίδη

Published

on

Με γκολ του Πέτρου Ζουρούδη στο 89′ ο Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου επικράτησε του Αήττητου Σπάτων και εξασφάλισε την πρόκριση στην επόμενη φάση του θεσμού.

Το συγκρότημα του κ. Κόκκινου αφού είχε τη τύχη με το μέρος του πήρε το αποτέλεσμα που ήθελε κάνοντας την έκπληξη στο θεσμό.
Διαιτητής : ΕΥΑΓ. ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
Βοηθοί : ΛΆΜΠΡΟΥ Κ ΣΠΥΡΌΠΟΥΛΟΣ

ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ ΑΓ ΣΤΕΦΆΝΟΥ (Κόκκινος) Ντογκόνταρ, Αμανατίδης, Μπαλωμένος, Ποστόλι, Ραλλής (82′ Παπαδάκης), Μπούμπας, Κατσέρης (46′ Μπαλώκας), Παπατζήμας (89′ Μπερμπάντης), Μαστρογιάννης (76′ Παπαγεωργίου), Ζουρούδης, Μπόσιος. .

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (Πάρης Κωνσταντακόπουλος) Λέτσο, Λαζάρου (62′ Μουστάκης), Βιδάλης, Ηρακλής (76′ Τσέπας), Μωυσιάδης, Ρουσάκης (72′ Τσιλιγγίρης), Δουκάκης, (62′ Κρητικός), Κατσικογιάννης, Καινουργιο, Γκούμας, Σκούμας.

stoplekto

Το πρόγραμμα του κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ (Β΄Φάση)

Published

on

Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα ΕΠΣΑΝΑ
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Τετάρτη 24/10/18 15:00
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Καλυβίων Τετάρτη 24/10/18 15:00
3. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Τετάρτη 24/10/18 15:00
4. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Διονύσου Τετάρτη 24/10/18 15:00
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κερατέας Τετάρτη 24/10/18 15:00
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βάρης Τετάρτη 24/10/18 15:00
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 24/10/18 15:00
8. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Τετάρτη 24/10/18 15:00
9. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 24/10/18 15:00
10. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βούλας Τετάρτη 24/10/18 15:00
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Τετάρτη 24/10/18 15:00

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Published

on

Ατλαντίδα –                 Γλυκά Νερά 0 – 4
Νίκη Δροσιάς –            Άρης Βούλας 0 – 1
ΑΠΕΣ Καπανδριτίου – Εθνικός Νέας Μάκρης 1 – 2 (παρ.)
Πανσταυραϊκός –        Πρωτέας Παλαιάς Φωκαίας 0 – 4
ΑΟ Κουβαράς –           Αήττητος Σπάτων 1 – 4
Μαρκό –                       Παλληνιακός 0 – 0 (3 – 4 πεν.)
Λαυρεωτική –               Αστέρας Βάρης 0 – 1

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE