Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου(16-17/12) στην ΕΠΣΔΑ

Φώτη Περιφάνη

Published

on

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 16/12/17 15:00
2. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00
4. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
5. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 17/12/17 15:00
6. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00
7. ΒΥΖΑΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 17/12/17 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/12/17 15:00
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 16/12/17 17:00
10. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/12/17 15:00
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00

Continue Reading
Advertisement

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Θύελλα Μοσχάτου
Ελλάς Ποντίων
1 - 1
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Αστέρια Δραπετσώνας
Αίας Σαλαμίνας
1 - 4
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Ερμής Κορυδ.
ΑΟ Καστέλλας
2 - 0
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Ήφαιστος
ΑΣ Ποντίων
 11:00:0011:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Δίας Κορυδ.
ΑΕ Χαραυγή
 13:00:0013:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Αμφιάλη
ΑΟ Κορυδαλλός
 13:00:0013:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Ίκαρος Καλλ.
ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
 15:30:0015:30

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 13η Αγωνιστικ

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Καραβάς
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
1 - 0
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Ατρόμητος Κερ.
Αναγέννηση Μοσχάτου
1 - 1
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Παννεαπολικός
Ένωση Ρέντη
 11:00:0011:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΣ Δραπετσώνας
Κύπρος Κορυδ.
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Δόξα Πειραιά
Χαλκηδόνα
 15:30:0015:30
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Αετός Κορυδ.
ΑΕ Περάματος
 15:30:0015:30
2019-01-21 15:30:0021/01/2019Μοσχάτο
Αστυπάλαια Κορυδ.
 15:30:0015:30

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Φαληρικός
Πανιώνιος Κερ.
3 - 1
2019-01-20 00:00:0020/01/2019Οδηγήτρια
Νέοι Δραπετσώνας
 00:00:0000:00
2019-01-20 00:00:0020/01/2019ΑΟ Αγ. Δημητρίου
ΑΕ Νίκαια
 00:00:0000:00
2019-01-20 10:30:0020/01/2019Άρης Αμφιάλης
Αστέρας Νίκαιας
 10:30:0010:30
2019-01-20 12:30:0020/01/2019Ολυμπιακός Περ.
ΑΕ Αίγινας
 12:30:0012:30
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Λέοντες Καμινίων
Πειραϊκός
 13:00:0013:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Αργοναύτης
Νέοι Ευγενείας
 15:30:0015:30

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΟΚ Φαλήρου
 15:30:0015:30
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Σπίθα Νίκαιας
Ολυμπιακός Κερ.
3 - 1
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Νίκη Ρέντη
Άνω Νεάπολη
4 - 0
2019-01-20 10:30:0020/01/2019Πανφαληρικός
Φίλαθλοι
 10:30:0010:30
2019-01-20 12:30:0020/01/2019Παντζιτζιφιακός
Ένωση Καμινίων
 12:30:0012:30
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Ηρακλής Νίκαιας
Νέο Ικόνιο
 15:30:0015:30
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Αστέρας Κερ.
Θησέας
 15:30:0015:30

Γ' ΕΠΣΠ 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 00:00:0019/01/2019 Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (19-20/1)
 00:00:0000:00
2019-01-19 15:30:0019/01/2019ΑΕ Σαλαμίνας
ΑΟ Πειραιάς
0 - 1
2019-01-20 10:30:0020/01/2019Μιθριδάτης
Προφήτης Ηλίας
 10:30:0010:30
2019-01-20 13:00:0020/01/2019ΑΣΧ Ποσειδών
Σαλαμινομάχοι
 13:00:0013:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019ΑΣ Κωφών
Περαμαϊκός
 13:00:0013:00
2019-01-20 13:00:0020/01/2019Πήγασος Αγ. Διον.
Πολυκράτης
 13:00:0013:00
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Πυθαγόρας
Χατζηκυριάκειο
 15:30:0015:30

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Μάχη Μαραθώνα
5 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Παμπαιανικός
Άνοιξη
2 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
Παλλαυρεωτικός
1 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
2 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γιάννης Παθιακάκης
Τριγλία Ραφήνας
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γλυκά Νερά
Αστέρας Βάρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Κεραυνός Κερατέας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
 15:00:0015:00

Β' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Νίκη Δροσιάς
Κρυονέρι
0 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.
1 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς
2 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Βουλιαγμένη
ΑΟ Κορωπίου
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γέρακας
Ωρωπός
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Λαυρεωτική
ΑΟ Άρτεμις
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Εθνικός Ν. Μάκρης
Σαρωνικός Αναβ.
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΟ Αυλών
Αμφιάραος
 15:00:0015:00

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Διόνυσος
3 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Γλ. Νερών
Νικηφόρος
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ραμνούς
Συκάμινο
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Καπανδρίτι
Κουβαράς
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Μαύρος Αετός
Αφιδναϊκός
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Νικητές Ανθούσας
Φοίβος Βάρης
 15:00:0015:00
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δόξα Άνοιξης
Πανσταυραϊκός
 15:00:0015:00

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE

error: Content is protected !!