Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΠ το σαββατοκύριακο (17-18/2)

Αντώνη Δαρζέντα

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17/02/18 15:30
2. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/02/18 15:30
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17/02/18 15:30
4. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17/02/18 15:30
5. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 18/02/18 12:00
6. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 18/02/18 15:30
7. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/02/18 15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
8. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/02/18 15:30
9. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/02/18 15:30
10. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 17/02/18 15:30
11. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/02/18 15:30
12. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/02/18 12:30
13. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/02/18 13:00
14. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 18/02/18 15:30

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Μάχη Μαραθώνα
5 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Παμπαιανικός
Άνοιξη
2 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
Παλλαυρεωτικός
1 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
2 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γιάννης Παθιακάκης
Τριγλία Ραφήνας
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γλυκά Νερά
Αστέρας Βάρης
0 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Κεραυνός Κερατέας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
1 - 1

Β' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Νίκη Δροσιάς
Κρυονέρι
0 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.
1 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς
2 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Βουλιαγμένη
ΑΟ Κορωπίου
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Γέρακας
Ωρωπός
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Λαυρεωτική
ΑΟ Άρτεμις
1 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Εθνικός Ν. Μάκρης
Σαρωνικός Αναβ.
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΟ Αυλών
Αμφιάραος
0 - 2

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 17η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Διόνυσος
3 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Γλ. Νερών
Νικηφόρος
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ραμνούς
Συκάμινο
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Καπανδρίτι
Κουβαράς
2 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Μαύρος Αετός
Αφιδναϊκός
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Νικητές Ανθούσας
Φοίβος Βάρης
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δόξα Άνοιξης
Πανσταυραϊκός
6 - 0

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (19-20/1)

Published

on

Α' ΕΠΣΔΑ - 15η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Θρασύβουλος
Νέα Πέραμος
0 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Απόλλων Ποντίων Ασπρ.
Μικρασιατική
1 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΠΑΟΚ Μάνδρας
Πανελευσινιακός
0 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Κριός Ασπρ.
Ακράτητος
0 - 4
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ζωφριά
Αίας Παραλίας Ασπρ.
1 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Μαγούλας
Ηρακλής Ελευσίνας
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Βύζας Μεγάρων
Πυρρίχιος Ασπρ.
2 - 0

Β' ΕΠΣΔΑ - 13η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Σκορπιός Φυλής
Μεγαρικός
2 - 1
2019-01-19 15:30:0019/01/2019ΑΕ Ζεφυρίου
Λαμπερή Ελευσίνας
0 - 1
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Δύναμη Ασπρ.
Εθνικός Πανοράματος
0 - 3
2019-01-20 11:00:0020/01/2019ΠΑΟ Φυλής
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
0 - 3
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αστέρας Άνω Λιοσίων
Λέων
0 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ίκαρος Ασπρ.
Ερμής Άνω Λιοσίων
1 - 2

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE