Connect with us

Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.

 

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 22ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-02 15:00:0002/03/2019Θρίαμβος Χαϊδ.
Θύελλα Αγ. Δημ.
3 - 1
2019-03-02 15:00:0002/03/2019Δάφνη Παλ. Φαλ.
Κηφισιά
1 - 2
2019-03-02 15:30:0002/03/2019Πετράλωνα
Δόξα Βύρωνος
3 - 1
2019-03-03 15:00:0003/03/2019ΓΣ Αργυρούπολης
Ηλιούπολη
2 - 1
2019-03-03 15:00:0003/03/2019Αθηναϊκός
Μικρασιατικός Καισ.
3 - 1
2019-03-03 15:00:0003/03/2019Άρης Πετρ.
Ηράκλειο
0 - 0
2019-03-03 15:00:0003/03/2019Απόλλων Χαλ.
Αγία Παρασκευή
0 - 1
2019-03-03 15:30:0003/03/2019Τράχωνες
Παλαιό Φάληρο
0 - 0

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 22η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-02 15:00:0002/03/2019ΑΟ Ιλίου
Διάνα Ηλ.
0 - 1
2019-03-02 15:00:0002/03/2019Φωστήρας Ηλ.
Χαϊδάρι
2 - 3
2019-03-02 15:00:0002/03/2019Πανερυθραϊκός
ΠΑΟ Ρουφ
2 - 0
2019-03-03 11:00:0003/03/2019Σούρμενα
Ολυμπιακός Λιοσίων
0 - 2
2019-03-03 11:00:0003/03/2019Ήφαιστος Περιστ.
Χαλάνδρι
1 - 0
2019-03-03 15:00:0003/03/2019Νέα Ιωνία
ΑΟ Περιστερίου
1 - 1
2019-03-03 15:00:0003/03/2019Ιάσων
Χολαργός
3 - 2
2019-03-03 15:00:0003/03/2019Άγιαξ Ταύρου
Φωστήρας
0 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 23η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-16 15:00:0016/03/2019Αθηναΐδα
ΑΟΝ Αργυρούπολης
0 - 0
2019-03-16 15:30:0016/03/2019ΠΟ Ψυχικού
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
2 - 3
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Φοίνικας Περιστ.
Άρης Χολαργού
4 - 0
2019-03-16 15:30:0016/03/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
Ηρακλής Περιστ.
3 - 1
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Αστέρας Ζωγρ.
Αλσούπολη
0 - 0
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Ατρόμητος Χαλ.
ΠΑΟΚ Ζωγράφου
2 - 1
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Παπάγος
Κηπούπολη
1 - 1
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Χρυσούπολη
Κολωνός
0 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 23η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Ελευθερούπολη
ΑΟ Βύρων
2 - 3
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Άγιος Θωμάς
Ατρόμητος Μετ.
1 - 0
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Υμηττός
Εθνικός Αστέρας
3 - 1
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Νεοπεντελικός
Άμιλλα Περιστ.
4 - 0
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Κοψαχείλα
Αίμος Πετρ.
3 - 1
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Πεύκη
Ποσειδών Γλυφ.
1 - 0
2019-03-17 15:30:0017/03/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ιεράπολη
4 - 2
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Κένταυρος Βριλ.
Μελίσσια
0 - 1

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 23η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Καματερό
Γκυζιακός
2 - 1
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Γαλάτσι
Θρίαμβος Αθηνών
4 - 2
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Βριλήσσια
Τερψιθέα
2 - 0
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Λαύρα Αργ.
Λυκόβρυση
1 - 0
2019-03-16 15:30:0016/03/2019ΑΟ Γλυφάδας
Νίκη Αλίμου
7 - 1
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Αγία Ελεούσα
Παράδεισος
3 - 1
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Άγιος Δημήτριος
Ανθούπολη
0 - 2
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Κηφισιά 2010
Ζέφυρος Αιγ.
1 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 21η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Αναγέννηση Πετρ.
Ιπποκράτης
1 - 1
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Άρης Καλαμακίου
Απόλλων Περιστ.
5 - 0
2019-03-17 11:00:0017/03/2019ΑΟ Κωφών
Αττικός
0 - 2
2019-03-17 11:00:0017/03/2019Άφοβος
Φοίνικας Καλλ.
2 - 1
2019-03-17 11:00:0017/03/2019ΑΕ Περιστερίου
ΑΕ Ιλίου
1 - 1
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Νέα Σμύρνη
Άτλας Κυψέλης
4 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 21η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-10 15:00:0010/03/2019Ταταύλα
Ελαφρά Ταξιαρχία
3 - 0
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Αίας Αθηνών
Πανθησειακός
1 - 3
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Πανιώνιος Καισ.
Γαλαξίας
3 - 0
2019-03-17 11:00:0017/03/2019Ερμής Ηρακλείου
Αστέρας Χαϊδ.
1 - 0
2019-03-17 11:00:0017/03/2019Παγκράτι
Χαλκηδονικός
0 - 1
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Δάσος Χαϊδ.
Διαγόρας Αιγ.
0 - 2

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 21η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Τόλμη Περιστ.
Κρόνος Αθηνών
2 - 0
2019-03-17 11:00:0017/03/2019Κεραυνός Πετρ.
Λέοντες
2 - 0
2019-03-17 11:00:0017/03/2019Θεμιστοκλής
Φωστήρας Καισ.
2 - 1
2019-03-17 12:00:0017/03/2019ΓΣ Καισαριανής
Προμηθέας
1 - 0
2019-03-17 12:00:0017/03/2019Αστέρας Εξαρχείων
Αρμενική
0 - 1
2019-03-17 12:30:0017/03/2019Κεραμεικός
Πλάτων
0 - 1

 

Γ' ΕΠΣΑ 4ος Όμιλος - 21η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-16 15:30:0016/03/2019Μαρούσι
Κορωνίδα
0 - 1
2019-03-17 09:00:0017/03/2019Πέρα Κλουμπ
Αμπελόκηποι
0 - 3
2019-03-17 09:30:0017/03/2019Δάφνη Αθηνών
Καλαμάκι
1 - 3
2019-03-17 15:00:0017/03/2019Δούρειος Κυψ.
Λύκοι Χαϊδ.
1 - 1
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Τριφυλλιακός
Λαρισαϊκός
9 - 0
2019-03-17 15:30:0017/03/2019Βοτανικός
Ορφέας Αιγ.
2 - 9

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply