Connect with us

Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.

 

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 16ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Πετράλωνα
Μικρασιατικός Καισ.
4 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Δάφνη Παλ. Φαλ.
ΓΣ Αργυρούπολης
1 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άρης Πετρ.
Αθηναϊκός
1 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Απόλλων Χαλ.
Κηφισιά
0 - 4
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δόξα Βύρωνος
Θύελλα Αγ. Δημ.
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αγία Παρασκευή
Ηλιούπολη
3 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ηράκλειο
Παλαιό Φάληρο
0 - 1
2019-01-20 15:30:0020/01/2019Τράχωνες
Θρίαμβος Χαϊδ.
1 - 0

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 16η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Φωστήρας Ηλ.
ΠΑΟ Ρουφ
0 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Χαλάνδρι
Χολαργός
0 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Πανερυθραϊκός
Σούρμενα
1 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ιάσων
Νέα Ιωνία
0 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ήφαιστος Περιστ.
ΑΟ Ιλίου
4 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άγιαξ Ταύρου
Διάνα Ηλ.
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Φωστήρας
ΑΟ Περιστερίου
3 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Χαϊδάρι
Ολυμπιακός Λιοσίων
4 - 1

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 16η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
ΠΟ Ψυχικού
1 - 4
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Φοίνικας Περιστ.
Ατρόμητος Χαλ.
6 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Αθηναΐδα
Αστέρας Ζωγρ.
0 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΠΑΟΚ Ζωγράφου
0 - 0
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Άρης Χολαργού
Κηπούπολη
0 - 3
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Κολωνός
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Χρυσούπολη
Παπάγος
0 - 7
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ηρακλής Περιστ.
Αλσούπολη
0 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 16η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Βύρων
Ποσειδών Γλυφ.
2 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Εθνικός Αστέρας
Μελίσσια
1 - 1
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Νεοπεντελικός
Κένταυρος Βριλ.
0 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Υμηττός
ΑΕ Μεταμόρφωσης
1 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Άγιος Θωμάς
Πεύκη
1 - 0
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Ελευθερούπολη
Κοψαχείλα
0 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Άμιλλα Περιστ.
Αίμος Πετρ.
1 - 2
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ατρόμητος Μετ.
Ιεράπολη
4 - 1

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 16η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Λυκόβρυση
Ανθούπολη
2 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Γλυφάδας
Άγιος Δημήτριος
0 - 3
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Λαύρα Αργ.
Καματερό
0 - 1
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Αγία Ελεούσα
Γαλάτσι
1 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Νίκη Αλίμου
Θρίαμβος Αθηνών
0 - 5
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Παράδεισος
Τερψιθέα
1 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Κηφισιά 2010
Βριλήσσια
1 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Ζέφυρος Αιγ.
Γκυζιακός
2 - 5

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 14η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Φοίνικας Καλλ.
Άτλας Κυψέλης
0 - 2
2019-01-19 15:00:0019/01/2019ΑΟ Κωφών
Νέα Σμύρνη
0 - 6
2019-01-20 09:30:0020/01/2019Πράσινα Πουλιά
Απόλλων Περιστ.
4 - 3
2019-01-20 10:15:0020/01/2019Άφοβος
Αναγέννηση Πετρ.
3 - 2
2019-01-20 11:00:0020/01/2019ΑΕ Ιλίου
Ιπποκράτης
0 - 3
2019-01-20 12:00:0020/01/2019ΑΕ Περιστερίου
Άρης Καλαμακίου
5 - 4

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 14η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Διαγόρας Αιγ.
Αστέρας Χαϊδ.
0 - 2
2019-01-20 00:00:0020/01/2019Ελαφρά Ταξιαρχία
Χαλκηδονικός
0 - 3
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Αρίων
Γαλαξίας
1 - 2
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Ταταύλα
Πανιώνιος Καισ.
3 - 0
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Δάσος Χαϊδ.
Παγκράτι
0 - 4
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Αίας Αθηνών
Ερμής Ηρακλείου
0 - 3

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 14η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Θύελλα Περιστ.
Προμηθέας
1 - 4
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Θεμιστοκλής
ΓΣ Καισαριανής
0 - 0
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Κεραμεικός
Τόλμη Περιστ.
1 - 0
2019-01-20 11:30:0020/01/2019Φωστήρας Καισ.
Λέοντες
1 - 1
2019-01-20 12:00:0020/01/2019Αστέρας Εξαρχείων
Κεραυνός Πετρ.
5 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Αρμενική
Κρόνος Αθηνών
2 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 4ος Όμιλος - 14η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-01-19 15:00:0019/01/2019Λύκοι Χαϊδ.
Λαρισαϊκός
8 - 0
2019-01-19 15:30:0019/01/2019Πατήσια
Κορωνίδα
0 - 1
2019-01-20 09:30:0020/01/2019Πέρα Κλουμπ
Τριφυλλιακός
1 - 1
2019-01-20 11:00:0020/01/2019Καλαμάκι
Ορφέας Αιγ.
2 - 3
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δάφνη Αθηνών
Μαρούσι
4 - 1
2019-01-20 15:00:0020/01/2019Δούρειος Κυψ.
Βοτανικός
4 - 0

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Advertisement
Advertisement