Connect with us

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Αγωνιστική δράση το Σάββατο (9/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Published

on

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων :

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης 09/03/19 16:00
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας 09/03/19 16:00
3. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ Αναβύσσου 09/03/19 16:00
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
4. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γραμματικού 09/03/19 16:00
5. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κουβαρά 09/03/19 16:00
6. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αφιδνών 09/03/19 16:00

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (16-17/3/19)

Published

on

Δείτε τα αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ αναλυτικά:

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 24η Αγωνιστικ

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-16 16:00:0016/03/2019Τριγλία Ραφήνας
Μαρκό
2 - 1
2019-03-16 16:00:0016/03/2019Γιάννης Παθιακάκης
Κεραυνός Κερατέας
0 - 1
2019-03-16 16:00:0016/03/2019ΠΑΟ Καλυβίων
ΑΠΟ Νικολακάκης
3 - 2
2019-03-16 16:00:0016/03/2019Άνοιξη
Παλλαυρεωτικός
2 - 0
2019-03-16 16:00:0016/03/2019Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Παμπαιανικός
2 - 1
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Άρης Βούλας
Γλυκά Νερά
0 - 1
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Θησέας Ν. Μάκρης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
4 - 0
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Μάχη Μαραθώνα
Αστέρας Βάρης
0 - 1

Β' ΕΠΣΑΝΑ 24η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-16 16:00:0016/03/2019ΑΟ Άρτεμις
Αμφιάραος
2 - 0
2019-03-16 16:00:0016/03/2019ΑΟ Ατλαντίς
Κρυονέρι
3 - 0
2019-03-16 16:00:0016/03/2019Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Βουλιαγμένη
2 - 1
2019-03-17 16:00:0017/03/2019ΑΟ Κορωπίου
Σαρωνικός Αναβ.
2 - 1
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Ωρωπός
Αετός Πικερμίου
3 - 0
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Γέρακας
Νίκη Δροσιάς
2 - 0
2019-03-17 16:00:0017/03/2019ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Αυλών
2 - 1
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Λαυρεωτική
Εθνικός Ν. Μάκρης
0 - 1

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 24η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-03-16 16:00:0016/03/2019Κουβαράς
Φοίβος Βάρης
2 - 1
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Νικηφόρος
Δόξα Αγ. Άννας
2 - 1
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Αστέρας Γλ. Νερών
Δόξα Άνοιξης
2 - 5
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Ραμνούς
Νικητές Ανθούσας
2 - 4
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Καπανδρίτι
Ολυμπιακός Λαυρίου
1 - 1
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Συκάμινο
Πανσταυραϊκός
0 - 2
2019-03-17 16:00:0017/03/2019Αφιδναϊκός
Διόνυσος
0 - 6

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ 16-17/3

Published

on

Αναλυτικά οι διαιτητές του σαββατοκύριακου παρακάτω:

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1 ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Σάββατο 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Σάββατο 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σάββατο 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4 ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σάββατο 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
5 ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σάββατο 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
6 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κυριακή 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
7 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κυριακή 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
8 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κυριακή 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σάββατο 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
10 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο 16:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
11 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σάββατο 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
12 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κυριακή 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
13 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κυριακή 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
14 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κυριακή 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
15 ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Κυριακή 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
16 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κυριακή 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Σάββατο 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
18 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κυριακή 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
19 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κυριακή 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
20 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κυριακή 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
21 ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κυριακή 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
22 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Κυριακή 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
23 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κυριακή 16:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

Continue Reading

LIKE