Connect with us

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Κυριακή 12/5/19

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας στα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω: 

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
15:50 ΕΡΤ SPORTS & COSMOTESPORT 5 Γκραν Πρι Ισπανίας Formula 1
17:00 COSMOTESPORT 3 Λίβερπουλ – Γουλβς Premier League
17:00 COSMOTESPORT 6 Τότεναμ – Έβερτον Premier League
17:00 COSMOTESPORT 7 Μπέρνλι – Άρσεναλ Premier League
17:00 COSMOTESPORT 2 Μπράιτον – Μάντσεστερ Σίτι Premier League
19:30 COSMOTESPORT 9 Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
19:30 COSMOTESPORT 8 Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλλη La Liga
19:30 COSMOTESPORT 4 Μπαρτσελόνα – Χετάφε La Liga
19:30 COSMOTESPORT 6 2019 ATP Masters 1000 Τένις-Τελικός
21:30 NOVASPORTS 1 Ρόμα – Γιουβέντους Serie A
22:00 COSMOTESPORT 8 Ρίο Άβε – Μπενφίκα Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
22:30 COSMOTESPORT 4 NBA Playoffs NBA
02:00 COSMOTESPORT 4 Τορόντο Ράπτορς – Φιλαδέλφεια Σίξερς NBA

5ος Όμιλος

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής (1η αγωνιστική)

Published

on

Αποτελέσματα - Γ' Εθνική

Γ' ΕΘΝΙΚΗ 5ος Όμιλος 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Άγιος Ιερόθεος
Ανω Μερά
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Θύελλα Καμαρίου
Ερμής Κορυδαλλού
1 - 0
2019-09-22 13:30:0022/09/2019ΑΕ Μοσχάτου
Πανθηραϊκός
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ακράτητος
Κηφισιά
1 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Εθνικός Πειραιά
Φωστήρας
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ηλυσιακός
Καλλιθέα
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΠΟ Κερατσίνι
Άγιοι Ανάργυροι
1 - 1

Γ' ΕΘΝΙΚΗ 6ος Όμιλος 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-22 15:30:0022/09/2019Παλληνιακός
ΑΣ Ρόδος
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΠΑΣ Κιθαιρών
Θύελλα Ραφήνας
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΟ Υπάτου
1 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αήττητος Σπάτων
ΓΣ Μαρκό
1 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006
2 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αχαρναϊκός
ΑΕΚ Τρίπολης
2 - 1

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (1η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 1ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Ήφαιστος Περιστ.
Χολαργός
0 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αθηναϊκός
ΑΟ Περιστερίου
1 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Πετράλωνα
Ηράκλειο
1 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Χαραυγιακός
Θρίαμβος Χαϊδ.
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ολυμπιακός Λιοσίων
Άρης Πετρ.
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αγία Παρασκευή
Ιάσων
2 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Μελίσσια
ΓΣ Αργυρούπολης
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Νέα Ιωνία
Κένταυρος Βριλ.
1 - 1

Α’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Πανερυθραϊκός
Φωστήρας Ηλ.
2 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Χαϊδάρι
Ηλιούπολη
 16:30:00Αναβλήθηκε
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Κηπούπολη
Λυκόβρυση
0 - 0
2019-09-22 12:00:0022/09/2019Σούρμενα
ΠΑΟ Ρουφ
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Άγιαξ Ταύρου
Καματερό
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Παπάγος
Θύελλα Αγ. Δημ.
1 - 3
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Τράχωνες
Παλαιό Φάληρο
5 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Διάνα Ηλ.
Απόλλων Χαλ.
1 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Εθνικός Αστέρας
ΑΟΝ Αργυρούπολης
2 - 2
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Χολαργού
2 - 2
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Φοίνικας Περιστ.
Δόξα Βύρωνος
1 - 3
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αλσούπολη
Άρης Καλαμακίου
2 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟ Βύρων
ΑΕ Περιστερίου
4 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αίμος Πετρ.
Λαύρα Αργ.
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
Λύκοι Χαϊδ.
3 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Χαλάνδρι
Ιεράπολη
5 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αθηναΐδα
Νέα Σμύρνη
2 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Κοψαχείλα
Ατρόμητος Μετ.
5 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟ Ιλίου
Γκυζιακός
1 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αστέρας Ζωγρ.
Ελευθερούπολη
3 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Πεύκη
Ορφέας Αιγ.
1 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Κολωνός
Μικρασιατικός Καισ.
1 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΟ Ταταύλων
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Παράδεισος
Πλάτων
2 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΠΟ Ψυχικού
Βριλήσσια
0 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Γαλάτσι
Δάφνη Παλ. Φαλ.
2 - 3
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Τερψιθέα
Χαλκηδονικός
1 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟ Γλυφάδας
Ανθούπολη
0 - 2
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Αγία Ελεούσα
ΑΣ Δούρειος
1 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αστέρας Εξαρχείων
Νεοπεντελικός
1 - 3
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Άγιος Δημήτριος
Κηφισιά 2010
2 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ηρακλής Περιστ.
Άγιος Θωμάς
1 - 1

Γ’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Θρίαμβος Αθηνών
Θύελλα Περιστ.
3 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αναγέννηση Πετρ.
Δάσος Χαϊδ.
3 - 0
2019-09-22 10:30:0022/09/2019Τριφυλλιακός
Μαρούσι
2 - 2
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Γαλαξίας
Πατήσια
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Ερμής Ηρακλείου
Πράσινα Πουλιά
2 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Δάφνη Αθηνών
Λέοντες
5 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Άμιλλα Περιστ.
Διαγόρας Αιγ.
4 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Χρυσούπολη
Πανιώνιος Καισ.
0 - 1

Γ’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Νίκη Αλίμου
Αμπελόκηποι
0 - 4
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Ατρόμητος Χαλ.
Βοτανικός
4 - 0
2019-09-22 10:00:0022/09/2019Πέρα Κλουμπ
Παγκράτι
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019ΑΟ Κωφών
Φοίνικας Καλλ.
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019ΓΣ Καισαριανής
Άτλας Κυψέλης
1 - 2
2019-09-22 13:00:0022/09/2019Κρόνος Αθηνών
Προμηθέας
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΣ Ιλίσια 2004
Ιπποκράτης
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Πανθησειακός
Φωστήρας Καισ.
1 - 4

Γ’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Άφοβος
Καλαμάκι
1 - 5
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Αστέρας Χαϊδ.
Ίωνες Π. Φαλήρου
4 - 2
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Αρίων
Θεμιστοκλής
1 - 4
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Κορωνίδα
Αίας Αθηνών
4 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Κεραυνός Πετρ.
Αττικός
3 - 1
2019-09-22 11:00:0022/09/2019ΑΕ Ιλίου
Κεραμεικός
4 - 1
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Ποσειδών Γλυφ.
Λαρισαϊκός
2 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ζέφυρος Αιγ.
Υμηττός
1 - 2

Continue Reading

LIKE