Connect with us

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Τετάρτη 15/5/19

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ :

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
12:00 COSMOTESPORT 6 Open Ρώμης Τένις
15:30 COSMOTESPORT 6 Open Ρώμης Τένις
19:00 COSMOTESPORT 6 Open Ρώμης Τένις
19:30 NOVASPORTS 5 Ροστόφ – Λοκομοτίβ Μόσχας Κύπελλο Ρωσίας – Ημιτελικός
20:30 NOVASPORTS 2 Ντε Γκράαφσαπ – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
21:45 NOVASPORTS 1 Λιντς – Ντέρμπι Championship Αγγλίας

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE