Connect with us

Αθλητικές μεταδόσεις

Αθλητικές μεταδόσεις Τετάρτη 19/6/19

Published

on

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 COSMOTESPORT 6 ATP 500 Τένις
14:00 COSMOTESPORT 7 ATP 500 Τένις
15:00 COSMOTESPORT 6 ATP 500 Τένις
16:00 COSMOTESPORT 7 ATP 500 Τένις
17:00 COSMOTESPORT 6 ATP 500 Τένις
18:00 COSMOTESPORT 7 ATP 500 Τένις
19:00 COSMOTESPORT 6 ATP 500 Τένις
20:00 COSMOTESPORT 7 ATP 500 Τένις
22:00 ΕΡΤ SPORTS Ιαπωνία – Αγγλία Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών
00:30 ΕΡΤ SPORTS Κολομβία – Κατάρ Κόπα Αμέρικα
03:30 ΕΡΤ SPORTS Αργεντινή – Παραγουάη Κόπα Αμέρικα

stoplekto

Οι Αθλητικές μεταδόσεις Πέμπτη 14/11/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόμινικ Τιέμ – Ματέο Μπερετίνι – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
19:00 Novasports 3HD Χίμκι – Αρμάνι Μιλάνο – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τουρκία – Ισλανδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές – Ζενίτ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Αλμπα Βερολίνου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:30 ΕΡΤ Sports HD Μεξικό – Ολλανδία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Αγγλία – Μαυροβούνιο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Πορτογαλία – Λιθουανία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Γαλλία – Μολδαβία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αλβανία – Ανδόρα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σερβία – Λουξεμβούργο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Τσεχία – Κόσοβο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 Novasports 3HD Μπασκόνια – Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς – Ρότζερ Φέντερερ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
15-11-2019
01:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Βραζιλία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς – Ντάλας Μάβερικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις Τετάρτη 13/11/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ραφαέλ Ναδάλ – Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
19:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – Μπούργκος – Μπάσκετ – Basketball Champions League
19:30 Novasports 4HD Μακάμπι Ρισόν – Βίρτους Μπολόνια – Μπάσκετ – Eurocup
20:45 Novasports 1HD Μονακό – Προμηθέας – Μπάσκετ – Eurocup
20:45 Novasports 3HD Βενέτσια – Λοκομοτίβ Κούμπαν – Μπάσκετ – Eurocup
21:30 ΕΡΤ Sports HD Μεξικό – Ολλανδία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
21:45 Novasports 2HD Μπρέσια – Μπανταλόνα – Μπάσκετ – Eurocup
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
14-11-2019
01:00 ΕΡΤ Sports HD FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17 – Ποδόσφαιρο
01:30 FOX Sports NCAA College Hoops Extra 2019-20 Ε1 – Μπάσκετ – ΠΡΕΜΙΕΡΑ
02:00 FOX Sports Οχάιο Στέιτ – Βιλανόβα Γουάιλντκατς – Μπάσκετ – NCAA College Basketball 2019-2020
04:00 FOX Sports Marquette Golden Eagles – Purdue Boilermakers – Μπάσκετ – NCAA College Basketball 2019-2020
05:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020

Continue Reading

LIKE