Connect with us

Αθλητικές μεταδόσεις

Αθλητικές μεταδόσεις Τρίτη 18/6/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 COSMOTESPORT 6 ATP 500 Τένις
15:00 COSMOTESPORT 6 ATP 500 Τένις
17:00 COSMOTESPORT 6 ATP 500 Τένις
19:00 COSMOTESPORT 6 ATP 500 Τένις
22:00 ΕΡΤ SPORTS Ιταλία – Βραζιλία Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών
00:30 ΕΡΤ SPORTS Βολιβία – Περού Κόπα Αμέρικα
03:30 ΕΡΤ SPORTS Βραζιλία – Βενεζουέλα Κόπα Αμέρικα

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Σάββατο 19/10/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

06:30 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα
07:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα
08:20 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 4 του Motul Grand Prix of Japan
09:00 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα
11:00 FOX Sports Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1H2O 2019 Ε8 – Μηχανοκίνητα – ΠΡΕΜΙΕΡΑ
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαν Πάουλι – Ντάρμσταντ – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
14:30 Novasports 2HD Μπλάκμπερν – Χάντερσφιλντ – Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Γουέστ Χαμ – Ποδόσφαιρο – Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
15:00 ΕΡΤ3 Καλαμάτα – Ιωνικός – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 250 – Τένις – Δείτε τον 1ο ημιτελικό του τουρνουά Antwerp European Open
15:45 ΕΡΤ Play1 Προμηθέας – Κολοσσός – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play2 Άρης – Ιωνικός – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Ρέθυμνο – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play4 Λάρισα – Ηρακλής – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20
16:00 Novasports 1HD Λάτσιο – Αταλάντα – Ποδόσφαιρο
16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε10 – Μπάσκετ
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λειψία – Βόλφσμπουργκ – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης – Χέρτα Βερολίνου – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
17:00 Novasports 4HD Μπάρνσλι – Σουόνσι – Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τότεναμ – Γουότφορντ – Ποδόσφαιρο – Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Περιστέρι – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20
17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
17:45 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μπάσκετ – Basket League 2019-20
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 250 – Τένις – Δείτε τον 2ο ημιτελικό του τουρνουά Antwerp European Open
18:30 Novasports 5HD Λυών – Ντιζόν – Ποδόσφαιρο
18:40 Novasports 3HD Προημιτελικός – Ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 1HD Νάπολι – Βερόνα – Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – ΟΦΗ – Ποδόσφαιρο – Super League 2019-2020
19:30 Novasports 4HD Βάαλβικ – Αγιαξ – Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι – Ποδόσφαιρο – Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεγανές – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
19:45 Novasports 3HD Προημιτελικός – Ποδόσφαιρο
20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – ΑΕΛ – Ποδόσφαιρο – Super League 2019-2020
20:50 Novasports 3HD Προημιτελικός – Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σκάντιτσι – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο – Βόλεϊ – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ομπραντόιρο – Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάσκετ – Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020
21:45 Novasports 1HD Γιουβέντους – Μπολόνια – Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 4HD Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν – Ποδόσφαιρο
21:55 Novasports 3HD Προημιτελικός – Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Ρεάλ Μαδρίτης – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

Continue Reading

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Παρασκευή 18/10/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 250 – Τένις – Δείτε τον προημιτελικό του τουρνουά Antwerp European Open
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 250 – Τένις – Δείτε τον προημιτελικό του τουρνουά Antwerp European Open
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 250 – Τένις – Δείτε τον προημιτελικό του τουρνουά Antwerp European Open
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουε – Νυρεμβέργη – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
20:00 Novasports 3HD Φάση των «16» – Ποδόσφαιρο
21:05 Novasports 3HD Φάση των «16» – Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Ζενίτ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λεβερκούζεν – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 250 – Τένις – Δείτε τον προημιτελικό του τουρνουά Antwerp European Open
21:45 Novasports 2HD Νις – Παρί Σεν Ζερμέν – Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 24 HD Κάρντιφ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 4HD Μπαρτσελόνα – Αλμπα Βερολίνου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 Novasports 5HD Βαλένθια – Αναντόλου Εφές – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Οσασούνα – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

Continue Reading

LIKE