Connect with us

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (11η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 22ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Χολαργός
Ηράκλειο
1 - 2
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Κένταυρος Βριλ.
Ολυμπιακός Λιοσίων
0 - 3
2020-03-07 15:30:0007/03/2020Ήφαιστος Περιστ.
Αγία Παρασκευή
0 - 1
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Νέα Ιωνία
Μελίσσια
1 - 2
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Χαραυγιακός
Αθηναϊκός
2 - 1
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Θρίαμβος Χαϊδ.
Πετράλωνα
1 - 2
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Άρης Πετρ.
ΓΣ Αργυρούπολης
3 - 0
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Ιάσων
ΑΟ Περιστερίου
1 - 3

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 22η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Σούρμενα
Χαϊδάρι
1 - 3
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Άγιαξ Ταύρου
Διάνα Ηλ.
0 - 2
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Πανερυθραϊκός
Τράχωνες
2 - 2
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Καματερό
Κηπούπολη
3 - 0
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Φωστήρας Ηλ.
Λυκόβρυση
0 - 2
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Θύελλα Αγ. Δημ.
Ηλιούπολη
0 - 1
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Παλαιό Φάληρο
Απόλλων Χαλ.
2 - 1
2020-03-07 15:00:0007/03/2020ΠΑΟ Ρουφ
Παπάγος
4 - 1

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 22η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Αλσούπολη
Αίμος Πετρ.
7 - 0
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Φοίνικας Περιστ.
ΑΟΝΦ Άτταλος
1 - 2
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Χαλάνδρι
Εθνικός Αστέρας
1 - 0
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Ιεράπολη
ΑΟ Βύρων
0 - 2
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Δόξα Βύρωνος
ΑΕ Περιστερίου
3 - 0
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Λύκοι Χαϊδ.
Λαύρα Αργ.
0 - 2
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Άρης Χολαργού
ΑΟΝ Αργυρούπολης
1 - 1
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Άρης Καλαμακίου
ΑΕ Μεταμόρφωσης
0 - 0

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 22η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Πεύκη
ΑΟ Ιλίου
0 - 0
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Αθηναΐδα
Παράδεισος
3 - 3
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Κολωνός
Κοψαχείλα
2 - 1
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Γκυζιακός
1 - 1
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Ατρόμητος Μετ.
Πλάτων
3 - 0
2020-03-08 11:30:0008/03/2020Νέα Σμύρνη
Αστέρας Ζωγρ.
0 - 0
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Μικρασιατικός Καισ.
Ελευθερούπολη
1 - 1
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Ορφέας Αιγ.
ΑΟ Ταταύλων
0 - 1

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 22η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2020-03-07 15:00:0007/03/2020ΠΟ Ψυχικού
Τερψιθέα
1 - 2
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Νεοπεντελικός
Άγιος Δημήτριος
0 - 3
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Άγιος Θωμάς
Γαλάτσι
3 - 2
2020-03-08 11:00:0008/03/2020Βριλήσσια
Κηφισιά 2010
2 - 0
2020-03-08 11:00:0008/03/2020Χαλκηδονικός
Ανθούπολη
0 - 5
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Ηρακλής Περιστ.
Αγία Ελεούσα
3 - 2
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Αστέρας Εξαρχείων
ΑΟ Γλυφάδας
2 - 0
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Δάφνη Παλ. Φαλ.
ΑΣ Δούρειος
6 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 22η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Διαγόρας Αιγ.
Τριφυλλιακός
2 - 3
2020-03-08 09:00:0008/03/2020Δάφνη Αθηνών
Αναγέννηση Πετρ.
3 - 1
2020-03-08 09:30:0008/03/2020Άμιλλα Περιστ.
Ερμής Ηρακλείου
3 - 0
2020-03-08 11:00:0008/03/2020Γαλαξίας
Θρίαμβος Αθηνών
3 - 0
2020-03-08 12:00:0008/03/2020Λέοντες
Χρυσούπολη
1 - 1
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Πατήσια
Μαρούσι
2 - 3
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Πανιώνιος Καισ.
Δάσος Χαϊδ.
4 - 1
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Θύελλα Περιστ.
Πράσινα Πουλιά
3 - 1

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 22η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Παγκράτι
Βοτανικός
4 - 2
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Φωστήρας Καισ.
Κρόνος Αθηνών
1 - 1
2020-03-08 09:00:0008/03/2020Φοίνικας Καλλ.
Ατρόμητος Χαλ.
0 - 5
2020-03-08 09:00:0008/03/2020Άτλας Κυψέλης
Αμπελόκηποι
1 - 1
2020-03-08 11:00:0008/03/2020Προμηθέας
Ιπποκράτης
0 - 3
2020-03-08 12:00:0008/03/2020ΑΟ Κωφών
Νίκη Αλίμου
3 - 1
2020-03-08 12:00:0008/03/2020Πέρα Κλουμπ
ΓΣ Καισαριανής
1 - 1
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Πανθησειακός
ΑΣ Ιλίσια 2004
4 - 2

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 22η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Ποσειδών Γλυφ.
Κεραυνός Πετρ.
3 - 1
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Αστέρας Χαϊδ.
Κορωνίδα
0 - 3
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Καλαμάκι
Κεραμεικός
4 - 2
2020-03-07 15:00:0007/03/2020Υμηττός
Αττικός
3 - 0
2020-03-08 09:00:0008/03/2020Άφοβος
Αρίων
3 - 1
2020-03-08 11:00:0008/03/2020Ίωνες Π. Φαλήρου
ΑΕ Ιλίου
2 - 2
2020-03-08 11:00:0008/03/2020Θεμιστοκλής
Αίας Αθηνών
 11:00:00Αναβλήθηκε
2020-03-08 15:00:0008/03/2020Λαρισαϊκός
Ζέφυρος Αιγ.
2 - 2