Connect with us

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (11-12/5/19)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 30ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019ΓΣ Αργυρούπολης
Τράχωνες
2 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Θρίαμβος Χαϊδ.
Άρης Πετρ.
0 - 2
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Αθηναϊκός
Απόλλων Χαλ.
6 - 3
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Κηφισιά
Πετράλωνα
2 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Μικρασιατικός Καισ.
Δόξα Βύρωνος
1 - 0
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Θύελλα Αγ. Δημ.
Αγία Παρασκευή
1 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Δάφνη Παλ. Φαλ.
Παλαιό Φάληρο
1 - 3
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ηλιούπολη
Ηράκλειο
2 - 1

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019ΑΟ Ιλίου
Φωστήρας Ηλ.
1 - 2
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Πανερυθραϊκός
Χολαργός
6 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Σούρμενα
Ιάσων
0 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Νέα Ιωνία
Ήφαιστος Περιστ.
7 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019ΠΑΟ Ρουφ
Άγιαξ Ταύρου
2 - 3
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Διάνα Ηλ.
Φωστήρας
2 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019ΑΟ Περιστερίου
Χαϊδάρι
4 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ολυμπιακός Λιοσίων
Χαλάνδρι
0 - 1

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Αλσούπολη
ΑΟΝ Αργυρούπολης
1 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019ΠΑΟΚ Ζωγράφου
Άρης Χολαργού
3 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Κηπούπολη
Κολωνός
4 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Ελπίδα Αγ. Αναργ.
ΑΟΝΦ Άτταλος
3 - 6
2019-05-11 17:00:0011/05/2019ΠΟ Ψυχικού
Χρυσούπολη
4 - 0
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Παπάγος
Φοίνικας Περιστ.
0 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Ατρόμητος Χαλ.
Αθηναΐδα
1 - 3
2019-05-12 15:00:0012/05/2019Ηρακλής Περιστ.
Αστέρας Ζωγρ.
2 - 2

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Πεύκη
Ελευθερούπολη
0 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Αίμος Πετρ.
ΑΟ Βύρων
4 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ποσειδών Γλυφ.
Ατρόμητος Μετ.
2 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ιεράπολη
Εθνικός Αστέρας
4 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Μελίσσια
Νεοπεντελικός
3 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Κένταυρος Βριλ.
Υμηττός
1 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
Άγιος Θωμάς
1 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Άμιλλα Περιστ.
Κοψαχείλα
0 - 1

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Γκυζιακός
Λυκόβρυση
0 - 2
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Ανθούπολη
Νίκη Αλίμου
17 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Θρίαμβος Αθηνών
Παράδεισος
1 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Τερψιθέα
Κηφισιά 2010
0 - 0
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Βριλήσσια
Αγία Ελεούσα
3 - 2
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Γαλάτσι
ΑΟ Γλυφάδας
2 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Άγιος Δημήτριος
Λαύρα Αργ.
 17:00:0017:00
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ζέφυρος Αιγ.
Καματερό
 17:00:0017:00

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE