Connect with us

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (20-21/4/19)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα ΕΠΣΑ παρακάτω:

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 30ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 16:30:0020/04/2019ΓΣ Αργυρούπολης
Απόλλων Χαλ.
0 - 3
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Θρίαμβος Χαϊδ.
Πετράλωνα
1 - 3
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Αθηναϊκός
Δόξα Βύρωνος
2 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Μικρασιατικός Καισ.
Ηράκλειο
1 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Θύελλα Αγ. Δημ.
Παλαιό Φάληρο
0 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Δάφνη Παλ. Φαλ.
Ηλιούπολη
2 - 0
2019-04-21 15:00:0021/04/2019Κηφισιά
Αγία Παρασκευή
3 - 1
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Τράχωνες
Άρης Πετρ.
2 - 0

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Ιάσων
Ήφαιστος Περιστ.
1 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Πανερυθραϊκός
Ολυμπιακός Λιοσίων
1 - 2
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Σούρμενα
Φωστήρας Ηλ.
5 - 0
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Νέα Ιωνία
Άγιαξ Ταύρου
1 - 1
2019-04-21 16:30:0021/04/2019ΑΟ Ιλίου
Φωστήρας
1 - 3
2019-04-21 16:30:0021/04/2019ΠΑΟ Ρουφ
Χαϊδάρι
0 - 0
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Διάνα Ηλ.
Χαλάνδρι
1 - 0
2019-04-21 16:30:0021/04/2019ΑΟ Περιστερίου
Χολαργός
1 - 2

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Αλσούπολη
Κολωνός
1 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019ΠΑΟΚ Ζωγράφου
ΑΟΝΦ Άτταλος
0 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Κηπούπολη
Χρυσούπολη
5 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Φοίνικας Περιστ.
0 - 6
2019-04-20 16:30:0020/04/2019ΠΟ Ψυχικού
Αθηναΐδα
1 - 2
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Παπάγος
Αστέρας Ζωγρ.
3 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019ΑΟΝ Αργυρούπολης
Άρης Χολαργού
0 - 1
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Ηρακλής Περιστ.
Ατρόμητος Χαλ.
2 - 2

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Αίμος Πετρ.
Εθνικός Αστέρας
 16:30:0016:30
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Ποσειδών Γλυφ.
Νεοπεντελικός
2 - 1
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Ιεράπολη
Υμηττός
3 - 1
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Μελίσσια
Άγιος Θωμάς
5 - 0
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Κένταυρος Βριλ.
Ελευθερούπολη
2 - 0
2019-04-21 16:30:0021/04/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
Κοψαχείλα
0 - 1
2019-04-21 16:30:0021/04/2019ΑΟ Βύρων
Ατρόμητος Μετ.
4 - 0
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Άμιλλα Περιστ.
Πεύκη
1 - 1

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Γκυζιακός
Παράδεισος
2 - 1
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Ανθούπολη
Κηφισιά 2010
2 - 1
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Θρίαμβος Αθηνών
Αγία Ελεούσα
0 - 2
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Τερψιθέα
ΑΟ Γλυφάδας
0 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Βριλήσσια
Λαύρα Αργ.
1 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Γαλάτσι
Καματερό
2 - 1
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Λυκόβρυση
Νίκη Αλίμου
11 - 0
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Ζέφυρος Αιγ.
Άγιος Δημήτριος
2 - 4

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 10:00:0021/04/2019Πράσινα Πουλιά
Άτλας Κυψέλης
0 - 3
2019-04-21 11:00:0021/04/2019ΑΕ Ιλίου
Αττικός
3 - 2
2019-04-21 11:00:0021/04/2019ΑΟ Κωφών
Άρης Καλαμακίου
0 - 5
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Νέα Σμύρνη
Αναγέννηση Πετρ.
3 - 1
2019-04-21 13:00:0021/04/2019ΑΕ Περιστερίου
Ιπποκράτης
1 - 0
2019-04-21 14:15:0021/04/2019Άφοβος
Απόλλων Περιστ.
1 - 3

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 00:00:0020/04/2019Ελαφρά Ταξιαρχία
Πανθησειακός
0 - 3
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Αίας Αθηνών
Πανιώνιος Καισ.
0 - 6
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Αρίων
Αστέρας Χαϊδ.
1 - 2
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Ταταύλα
Χαλκηδονικός
0 - 0
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Δάσος Χαϊδ.
Γαλαξίας
1 - 5
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Ερμής Ηρακλείου
Παγκράτι
1 - 2

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 10:30:0021/04/2019Τόλμη Περιστ.
Κεραυνός Πετρ.
0 - 2
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Θεμιστοκλής
Λέοντες
1 - 2
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Κεραμεικός
ΓΣ Καισαριανής
2 - 2
2019-04-21 13:30:0021/04/2019Θύελλα Περιστ.
Κρόνος Αθηνών
0 - 3
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Φωστήρας Καισ.
Πλάτων
0 - 3
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Αστέρας Εξαρχείων
Προμηθέας
1 - 0

Γ' ΕΠΣΑ 4ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Καλαμάκι
Αμπελόκηποι
4 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Δάφνη Αθηνών
Ορφέας Αιγ.
3 - 8
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Τριφυλλιακός
Βοτανικός
5 - 1
2019-04-21 10:45:0021/04/2019Πέρα Κλουμπ
Μαρούσι
3 - 1
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Πατήσια
Λαρισαϊκός
4 - 4
2019-04-21 13:30:0021/04/2019Δούρειος Κυψ.
Κορωνίδα
3 - 2

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE