Connect with us

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (5η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Ηράκλειο
Νέα Ιωνία
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Πετράλωνα
Χαραυγιακός
0 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Μελίσσια
Ήφαιστος Περιστ.
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Λιοσίων
0 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΓΣ Αργυρούπολης
Θρίαμβος Χαϊδ.
2 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Περιστερίου
Χολαργός
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ιάσων
Άρης Πετρ.
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αγία Παρασκευή
Κένταυρος Βριλ.
6 - 1

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λυκόβρυση
Σούρμενα
0 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κηπούπολη
Άγιαξ Ταύρου
2 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Χαϊδάρι
Πανερυθραϊκός
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Διάνα Ηλ.
Παπάγος
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ηλιούπολη
Καματερό
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Απόλλων Χαλ.
Φωστήρας Ηλ.
3 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παλαιό Φάληρο
Θύελλα Αγ. Δημ.
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Τράχωνες
ΠΑΟ Ρουφ
2 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΕ Περιστερίου
Αλσούπολη
0 - 3
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Βύρων
Χαλάνδρι
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Εθνικός Αστέρας
ΑΕ Μεταμόρφωσης
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λαύρα Αργ.
Ιεράπολη
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝ Αργυρούπολης
Δόξα Βύρωνος
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Καλαμακίου
2 - 1
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Άρης Χολαργού
Λύκοι Χαϊδ.
1 - 2
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίμος Πετρ.
Φοίνικας Περιστ.
1 - 3

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αστέρας Ζωγρ.
Αθηναΐδα
5 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Ιλίου
Κολωνός
6 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Γκυζιακός
Νέα Σμύρνη
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κοψαχείλα
Ορφέας Αιγ.
5 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ελευθερούπολη
Πεύκη
2 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παράδεισος
ΑΟ Ταταύλων
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Πλάτων
Μικρασιατικός Καισ.
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Μετ.
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
2 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Γλυφάδας
Γαλάτσι
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Τερψιθέα
Άγιος Θωμάς
0 - 0
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αγία Ελεούσα
ΠΟ Ψυχικού
3 - 0
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Χαλκηδονικός
Δάφνη Παλ. Φαλ.
1 - 4
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Κηφισιά 2010
Ηρακλής Περιστ.
2 - 2
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Άγιος Δημήτριος
Αστέρας Εξαρχείων
3 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Δούρειος
Νεοπεντελικός
0 - 3
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ανθούπολη
Βριλήσσια
0 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αναγέννηση Πετρ.
Γαλαξίας
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Θρίαμβος Αθηνών
Λέοντες
1 - 1
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Τριφυλλιακός
Άμιλλα Περιστ.
1 - 2
2019-11-17 10:00:0017/11/2019Μαρούσι
Δάφνη Αθηνών
1 - 4
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Πράσινα Πουλιά
Πατήσια
1 - 2
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Ερμής Ηρακλείου
Χρυσούπολη
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Δάσος Χαϊδ.
Διαγόρας Αιγ.
1 - 6
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Θύελλα Περιστ.
Πανιώνιος Καισ.
0 - 3

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Νίκη Αλίμου
Κρόνος Αθηνών
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΓΣ Καισαριανής
Φωστήρας Καισ.
2 - 0
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Αμπελόκηποι
Παγκράτι
1 - 1
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Ιπποκράτης
Φοίνικας Καλλ.
6 - 2
2019-11-17 12:00:0017/11/2019Άτλας Κυψέλης
Προμηθέας
2 - 0
2019-11-17 12:30:0017/11/2019Βοτανικός
Πανθησειακός
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Χαλ.
ΑΟ Κωφών
8 - 2
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Ιλίσια 2004
Πέρα Κλουμπ
0 - 2

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κορωνίδα
Ζέφυρος Αιγ.
3 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αίας Αθηνών
Καλαμάκι
1 - 5
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Κεραμεικός
Ποσειδών Γλυφ.
2 - 1
2019-11-17 11:00:0017/11/2019ΑΕ Ιλίου
Αστέρας Χαϊδ.
3 - 2
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Κεραυνός Πετρ.
Άφοβος
3 - 0
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αττικός
Ίωνες Π. Φαλήρου
1 - 6
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Θεμιστοκλής
Υμηττός
0 - 1
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αρίων
Λαρισαϊκός
0 - 3

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (9η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Ηράκλειο
Νέα Ιωνία
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Πετράλωνα
Χαραυγιακός
0 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Μελίσσια
Ήφαιστος Περιστ.
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Λιοσίων
0 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΓΣ Αργυρούπολης
Θρίαμβος Χαϊδ.
2 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Περιστερίου
Χολαργός
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ιάσων
Άρης Πετρ.
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αγία Παρασκευή
Κένταυρος Βριλ.
6 - 1

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λυκόβρυση
Σούρμενα
0 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κηπούπολη
Άγιαξ Ταύρου
2 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Χαϊδάρι
Πανερυθραϊκός
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Διάνα Ηλ.
Παπάγος
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ηλιούπολη
Καματερό
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Απόλλων Χαλ.
Φωστήρας Ηλ.
3 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παλαιό Φάληρο
Θύελλα Αγ. Δημ.
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Τράχωνες
ΠΑΟ Ρουφ
2 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΕ Περιστερίου
Αλσούπολη
0 - 3
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Βύρων
Χαλάνδρι
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Εθνικός Αστέρας
ΑΕ Μεταμόρφωσης
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λαύρα Αργ.
Ιεράπολη
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝ Αργυρούπολης
Δόξα Βύρωνος
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Καλαμακίου
2 - 1
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Άρης Χολαργού
Λύκοι Χαϊδ.
1 - 2
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίμος Πετρ.
Φοίνικας Περιστ.
1 - 3

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αστέρας Ζωγρ.
Αθηναΐδα
5 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Ιλίου
Κολωνός
6 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Γκυζιακός
Νέα Σμύρνη
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κοψαχείλα
Ορφέας Αιγ.
5 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ελευθερούπολη
Πεύκη
2 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παράδεισος
ΑΟ Ταταύλων
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Πλάτων
Μικρασιατικός Καισ.
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Μετ.
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
2 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Γλυφάδας
Γαλάτσι
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Τερψιθέα
Άγιος Θωμάς
0 - 0
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αγία Ελεούσα
ΠΟ Ψυχικού
3 - 0
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Χαλκηδονικός
Δάφνη Παλ. Φαλ.
1 - 4
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Κηφισιά 2010
Ηρακλής Περιστ.
2 - 2
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Άγιος Δημήτριος
Αστέρας Εξαρχείων
3 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Δούρειος
Νεοπεντελικός
0 - 3
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ανθούπολη
Βριλήσσια
0 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αναγέννηση Πετρ.
Γαλαξίας
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Θρίαμβος Αθηνών
Λέοντες
1 - 1
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Τριφυλλιακός
Άμιλλα Περιστ.
1 - 2
2019-11-17 10:00:0017/11/2019Μαρούσι
Δάφνη Αθηνών
1 - 4
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Πράσινα Πουλιά
Πατήσια
1 - 2
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Ερμής Ηρακλείου
Χρυσούπολη
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Δάσος Χαϊδ.
Διαγόρας Αιγ.
1 - 6
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Θύελλα Περιστ.
Πανιώνιος Καισ.
0 - 3

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Νίκη Αλίμου
Κρόνος Αθηνών
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΓΣ Καισαριανής
Φωστήρας Καισ.
2 - 0
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Αμπελόκηποι
Παγκράτι
1 - 1
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Ιπποκράτης
Φοίνικας Καλλ.
6 - 2
2019-11-17 12:00:0017/11/2019Άτλας Κυψέλης
Προμηθέας
2 - 0
2019-11-17 12:30:0017/11/2019Βοτανικός
Πανθησειακός
0 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Χαλ.
ΑΟ Κωφών
8 - 2
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Ιλίσια 2004
Πέρα Κλουμπ
0 - 2

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κορωνίδα
Ζέφυρος Αιγ.
3 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αίας Αθηνών
Καλαμάκι
1 - 5
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Κεραμεικός
Ποσειδών Γλυφ.
2 - 1
2019-11-17 11:00:0017/11/2019ΑΕ Ιλίου
Αστέρας Χαϊδ.
3 - 2
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Κεραυνός Πετρ.
Άφοβος
3 - 0
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αττικός
Ίωνες Π. Φαλήρου
1 - 6
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Θεμιστοκλής
Υμηττός
0 - 1
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αρίων
Λαρισαϊκός
0 - 3

Continue Reading

stoplekto

Καιρός – Ασθενείς βροχές

Published

on

Πρόγνωση καιρού από την Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία
Γενική πρόγνωση

Στα δυτικά νεφώσεις με βροχές και από το βράδυ σποραδικές καταιγίδες, πιθανώς κατά τόπους ισχυρές στα βορειοδυτικά. Στην υπόλοιπη χώρα ασθενείς βροχές κατά τόπους, που από το βράδυ θα ενταθούν.
Οι άνεμοι θα πνέουν στα δυτικά νοτιοανατολικοί 5 με 6 και στο Ιόνιο
τοπικά 7 μποφόρ. Στα ανατολικά από ανατολικές διευθύνσεις 3 με 5
μποφόρ.
Η ορατότητα τις πρωινές ώρες θα είναι κατά τόπους περιορισμένη.

Αναλυτική πρόγνωση

ΑΤΤΙΚΗ
Καιρός: Αραιές νεφώσεις κατά περιόδους πιο πυκνές με ασθενείς τοπικές βροχές.
Ανεμοι: Βορειοανατολικοί 3 με 4 μποφόρ και από το μεσημέρι βαθμιαία νοτιοανατολικοί με την ίδια ένταση.
Θερμοκρασία: Από 11 έως 22 βαθμούς Κελσίου.

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Καιρός: Αραιές νεφώσεις κατά περιόδους πιο πυκνές με ασθενείς τοπικές βροχές οι οποίες το βράδυ θα ενταθούν.
Ανεμοι: Μεταβλητοί 3 με 4 μποφόρ και από το απόγευμα ανατολικοί νοτιοανατολικοί με την ίδια ένταση.
Θερμοκρασία: Από 10 έως 19 βαθμούς Κελσίου.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ΘΡΑΚΗ
Καιρός: Στη δυτική και κεντρική Μακεδονία λίγες νεφώσεις που βαθμιαία από τα δυτικά θα αυξηθούν και από το μεσημέρι θα εκδηλωθούν τοπικές βροχές. Στα υπόλοιπα αραιές νεφώσεις κατά περιόδους πιο πυκνές. Η ορατότητα τις πρωινές ώρες θα είναι κατά τόπους περιορισμένη.
Ανεμοι: Ανατολικοί βορειοανατολικοί 3 με 4 και στα ανατολικά τοπικά έως 5 μποφόρ. Από το απόγευμα βαθμιαία θα στραφούν σε ανατολικούς νοτιοανατολικούς με την ίδια ένταση.
Θερμοκρασία: Από 8 έως 20 βαθμούς Κελσίου. Στη δυτική Μακεδονία 4 με 5 βαθμούς χαμηλότερη.

ΝΗΣΙΑ ΙΟΝΙΟΥ, ΗΠΕΙΡΟΣ, ΔΥΤΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ, ΔΥΤΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
Καιρός: Νεφώσεις παροδικά αυξημένες με τοπικές βροχές, βαθμιαία θα εκδηλωθούν και σποραδικές καταιγίδες που από το βράδυ στα βόρεια πιθανώς να είναι κατά τόπους ισχυρές.
Ανεμοι: Ανατολικοί νοτιοανατολικοί 4 με 6 και στο Ιόνιο τοπικά 7 μποφόρ.
Θερμοκρασία: Από 12 έως 23 βαθμούς Κελσίου. Στην Ήπειρο 4 με 5 βαθμούς χαμηλότερη.

ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ, ΕΥΒΟΙΑ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
Καιρός: Αραιές νεφώσεις παροδικά πιο πυκνές με ασθενείς τοπικές βροχές.
Ανεμοι: Ανατολικοί βορειοανατολικοί 3 με 4 μποφόρ που από το μεσημέρι βαθμιαία θα στραφούν σε νοτιοανατολικούς με την ίδια ένταση.
Θερμοκρασία: Από 10 έως 23 βαθμούς Κελσίου. Στα βόρεια 3 με 4 βαθμούς χαμηλότερη.

ΚΥΚΛΑΔΕΣ, ΚΡΗΤΗ
Καιρός: Αραιές νεφώσεις που βαθμιαία θα πυκνώσουν και θα εκδηλωθούν τοπικές βροχές που τη νύχτα θα ενταθούν.
Ανεμοι: Βορειοανατολικοί 3 με 4 που γρήγορα θα στραφούν σε ανατολικούς νοτιοανατολικούς, τοπικά έως 5 μποφόρ.
Θερμοκρασία: Από 16 έως 23 βαθμούς Κελσίου.

ΝΗΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
Καιρός: Αραιές νεφώσεις που από το απόγευμα βαθμιαία θα πυκνώσουν και θα εκδηλωθούν σποραδικές βροχές.
Ανεμοι: Μεταβλητοί 2 με 3 και στα βόρεια βορειοανατολικοί έως 4 μποφόρ. Γρήγορα από τα νότια θα στραφούν σε νοτιοανατολικούς 3 με 4 και από το βράδυ τοπικά 5 μποφόρ με τάση ενίσχυσης τη νύχτα.
Θερμοκρασία: Από 12 έως 24 βαθμούς Κελσίου. Στα βόρεια 2 με 3 βαθμούς χαμηλότερη.

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις Κυριακή 17/11/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

09:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα
09:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα
10:15 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 FIM Enel Moto E World Cup – Μηχανοκίνητα – Βαλένθια, Ισπανία
11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τον αγώνα του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τον αγώνα του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα – Εστουντιάντες – Μπάσκετ – Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020
14:15 COSMOTE SPORT 8 HD Τόφας – Φενέρμπαχτσε – Μπάσκετ – TBF Basketball Super League 2019-20
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τον αγώνα του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
14:45 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Καλαμάτα ΠΣ – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λουξεμβούργο – Πορτογαλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σερβία – Ουκρανία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Κάλεβ – Μπάσκετ – VTB United League 2019-20
16:45 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – ΠΑΟΚ – Μπάσκετ – Basket League 2019-20
17:00 ΕΡΤ Play1 Ελλάδα (Γ) – Ισλανδία (Γ) – Μπάσκετ
18:50 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Αγώνας
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κόσοβο – Αγγλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βουλγαρία – Τσεχία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Αγώνας
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάσκετ – Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο – Τένις – Τελικός
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Αλβανία – Γαλλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ανδόρα – Τουρκία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μολδαβία – Ισλανδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φλόριντα Γκέιτορς – Κονέκτικατ – Μπάσκετ – NCAA 2019 – 2020
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD NASCAR Cup Series 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τον αγώνα Homestead Miami Ford EcoBoost 400
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σακραμέντο Κινγκς – Μπόστον Σέλτικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020
23:50 ΕΡΤ Sports HD FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17 – Ποδόσφαιρο
18-11-2019
01:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μέμφις Γκρίζλις – Ντένβερ Νάγκετς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (7η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
Παννεαπολικός
0 - 0
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Δόξα Πειραιά
Ίκαρος Καλλ.
0 - 3
2019-11-17 14:30:0017/11/2019Σαρωνικός Αίγινας
Προοδευτική
0 - 0
2019-11-17 14:45:0017/11/2019Ατρόμητος Κερ.
Ατρόμητος Πειραιά
 14:45:0014:45
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Περάματος
Αστυπάλαια Κορυδ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Νίκη Ρέντη
Αστέρας Κερ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
Αμφιάλη
 15:30:0015:30

 

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019ΑΣ Ποντίων
ΑΟ Καραβάς
0 - 3
2019-11-16 15:30:0016/11/2019ΑΟ Καστέλλας
Αμπελακιακός
0 - 2
2019-11-17 12:30:0017/11/2019Νέοι Ευγενείας
ΑΣ Δραπετσώνας
 12:30:0012:30
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Δίας Κορυδ.
Χαλκηδόνα
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίας Σαλαμίνας
Θύελλα Μοσχάτου
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Χαραυγή
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ηρακλής Νίκαιας
Αετός Κορυδ.
 15:30:0015:30

 

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-17 10:15:0017/11/2019Θησέας
Άρης Αμφιάλης
3 - 1
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Λέοντες Καμινίων
Περαμαϊκός
0 - 2
2019-11-17 10:45:0017/11/2019ΑΟ Κορυδαλλός
Ένωση Ρέντη
2 - 0
2019-11-17 12:00:0017/11/2019Παντζιτζιφιακός
Φίλαθλοι
1 - 1
2019-11-17 13:00:0017/11/2019ΑΟ Πειραιάς
Κύπρος Κορυδ.
2 - 5
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Πανφαληρικός
ΑΟΚ Φαλήρου
3 - 0
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Περ.
Αργοναύτης
0 - 2

 

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Νέο Ικόνιο
Ήφαιστος
0 - 3
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Πανιώνιος Κερ.
Σπίθα Νίκαιας
 10:30:00Αναβλήθηκε
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Ένωση Καμινίων
Πυθαγόρας
1 - 0
2019-11-17 12:45:0017/11/2019Νέοι Δραπετσώνας
ΑΟ Αγ. Δημητρίου
2 - 0
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Αστέρας Νίκαιας
Πειραϊκός
1 - 2
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Αναγέννηση Μοσχάτου
Αστέρια Δραπετσώνας
 15:30:0015:30
2019-11-17 17:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Κερ.
Φαληρικός
 17:00:0017:00

 

Γ' ΕΠΣΠ 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Προφήτης Ηλίας
Πολυκράτης
1 - 1
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Σαλαμινομάχοι
ΑΣΧ Ποσειδών
1 - 1
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Άνω Νεάπολη
Οδηγήτρια
0 - 2
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Δάφνη Ταμπουριών
ΑΕ Νίκαια
2 - 4
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΣ Κωφών
3 - 1
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Πήγασος Αγ. Διον.
ΑΕ Σαλαμίνας
3 - 5
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Χατζηκυριακείου
Προμηθέας
 15:30:0015:30

Continue Reading