Connect with us

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (9η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 12ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Ήφαιστος Περιστ.
ΓΣ Αργυρούπολης
3 - 1
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Αθηναϊκός
Μελίσσια
1 - 1
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Νέα Ιωνία
Ιάσων
3 - 0
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Χαραυγιακός
ΑΟ Περιστερίου
2 - 0
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Ολυμπιακός Λιοσίων
Ηράκλειο
0 - 1
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Αγία Παρασκευή
Πετράλωνα
4 - 0
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Θρίαμβος Χαϊδ.
Άρης Πετρ.
0 - 4
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Κένταυρος Βριλ.
Χολαργός
2 - 1

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Σούρμενα
Παλαιό Φάληρο
3 - 0
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Πανερυθραϊκός
Ηλιούπολη
0 - 0
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Καματερό
Θύελλα Αγ. Δημ.
0 - 1
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Παπάγος
Λυκόβρυση
1 - 2
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Άγιαξ Ταύρου
Απόλλων Χαλ.
3 - 2
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Τράχωνες
Κηπούπολη
2 - 1
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Διάνα Ηλ.
Χαϊδάρι
4 - 2
2019-12-08 15:00:0008/12/2019ΠΑΟ Ρουφ
Φωστήρας Ηλ.
3 - 0

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Αλσούπολη
Άρης Χολαργού
1 - 1
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Φοίνικας Περιστ.
Λαύρα Αργ.
0 - 1
2019-12-07 15:00:0007/12/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
ΑΟ Βύρων
0 - 0
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Εθνικός Αστέρας
Αίμος Πετρ.
4 - 0
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Χαλάνδρι
ΑΟΝ Αργυρούπολης
4 - 0
2019-12-08 15:00:0008/12/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
ΑΕ Περιστερίου
2 - 0
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Ιεράπολη
Λύκοι Χαϊδ.
0 - 0
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Άρης Καλαμακίου
Δόξα Βύρωνος
1 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Πεύκη
Ατρόμητος Μετ.
3 - 5
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Αθηναΐδα
Πλάτων
1 - 1
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Κοψαχείλα
Αστέρας Ζωγρ.
0 - 0
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Παράδεισος
ΑΟ Ιλίου
0 - 2
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Νέα Σμύρνη
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
1 - 2
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Κολωνός
Γκυζιακός
1 - 2
2019-12-08 15:00:0008/12/2019ΑΟ Ταταύλων
Ελευθερούπολη
2 - 1
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Ορφέας Αιγ.
Μικρασιατικός Καισ.
0 - 3

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019ΠΟ Ψυχικού
ΑΣ Δούρειος
2 - 0
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Γαλάτσι
Κηφισιά 2010
1 - 0
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Τερψιθέα
Άγιος Δημήτριος
1 - 2
2019-12-07 15:00:0007/12/2019ΑΟ Γλυφάδας
Αγία Ελεούσα
0 - 3
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Νεοπεντελικός
Δάφνη Παλ. Φαλ.
0 - 2
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Άγιος Θωμάς
Βριλήσσια
2 - 0
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Ηρακλής Περιστ.
Χαλκηδονικός
2 - 0
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Αστέρας Εξαρχείων
Ανθούπολη
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Θρίαμβος Αθηνών
Τριφυλλιακός
3 - 3
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Διαγόρας Αιγ.
Πανιώνιος Καισ.
0 - 2
2019-12-08 09:00:0008/12/2019Δάφνη Αθηνών
Θύελλα Περιστ.
3 - 0
2019-12-08 09:30:0008/12/2019Άμιλλα Περιστ.
Πράσινα Πουλιά
5 - 1
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Γαλαξίας
Δάσος Χαϊδ.
6 - 0
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Ερμής Ηρακλείου
Αναγέννηση Πετρ.
3 - 0
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Λέοντες
Πατήσια
2 - 1
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Χρυσούπολη
Μαρούσι
0 - 3

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Πανθησειακός
Άτλας Κυψέλης
0 - 2
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Νίκη Αλίμου
ΑΣ Ιλίσια 2004
1 - 2
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Φοίνικας Καλλ.
Προμηθέας
0 - 4
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Φωστήρας Καισ.
Παγκράτι
0 - 3
2019-12-08 09:00:0008/12/2019Πέρα Κλουμπ
Ιπποκράτης
2 - 3
2019-12-08 12:00:0008/12/2019ΑΟ Κωφών
Αμπελόκηποι
0 - 2
2019-12-08 12:00:0008/12/2019Κρόνος Αθηνών
Βοτανικός
1 - 2
2019-12-08 15:00:0008/12/2019ΓΣ Καισαριανής
Ατρόμητος Χαλ.
3 - 1

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Αστέρας Χαϊδ.
Αίας Αθηνών
1 - 1
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Άφοβος
Αττικός
3 - 2
2019-12-08 09:00:0008/12/2019Λαρισαϊκός
Καλαμάκι
3 - 5
2019-12-08 10:00:0008/12/2019Ζέφυρος Αιγ.
Κεραμεικός
1 - 0
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Ποσειδών Γλυφ.
Θεμιστοκλής
4 - 0
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Κορωνίδα
Κεραυνός Πετρ.
1 - 0
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Ίωνες Π. Φαλήρου
Υμηττός
1 - 2
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Αρίων
ΑΕ Ιλίου
1 - 0