Connect with us

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (9-10/2)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 30ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Παλαιό Φάληρο
Πετράλωνα
1 - 2
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Ηράκλειο
Δόξα Βύρωνος
4 - 0
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Κηφισιά
ΓΣ Αργυρούπολης
3 - 0
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Αθηναϊκός
Θρίαμβος Χαϊδ.
0 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Μικρασιατικός Καισ.
Τράχωνες
1 - 3
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Θύελλα Αγ. Δημ.
Άρης Πετρ.
1 - 0
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Ηλιούπολη
Απόλλων Χαλ.
2 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Αγία Παρασκευή
Δάφνη Παλ. Φαλ.
0 - 1

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-02-09 15:00:0009/02/2019ΑΟ Ιλίου
Νέα Ιωνία
2 - 2
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Χολαργός
Άγιαξ Ταύρου
1 - 0
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Χαϊδάρι
Πανερυθραϊκός
0 - 0
2019-02-10 12:00:0010/02/2019ΑΟ Περιστερίου
Ήφαιστος Περιστ.
2 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Διάνα Ηλ.
Ιάσων
3 - 0
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Ολυμπιακός Λιοσίων
Φωστήρας Ηλ.
1 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Χαλάνδρι
Φωστήρας
0 - 4
2019-02-10 15:30:0010/02/2019ΠΑΟ Ρουφ
Σούρμενα
1 - 3

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Αλσούπολη
3 - 0
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Κηπούπολη
ΠΑΟΚ Ζωγράφου
2 - 0
2019-02-09 15:00:0009/02/2019ΠΟ Ψυχικού
ΑΟΝ Αργυρούπολης
1 - 1
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Ατρόμητος Χαλ.
Κολωνός
1 - 2
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Αθηναΐδα
Χρυσούπολη
5 - 0
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Φοίνικας Περιστ.
Ηρακλής Περιστ.
0 - 0
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Παπάγος
Άρης Χολαργού
0 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Αστέρας Ζωγρ.
ΑΟΝΦ Άτταλος
1 - 1

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Ελευθερούπολη
Υμηττός
1 - 2
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Άγιος Θωμάς
Άμιλλα Περιστ.
5 - 0
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Μελίσσια
Αίμος Πετρ.
3 - 0
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Ιεράπολη
Ποσειδών Γλυφ.
2 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Κένταυρος Βριλ.
ΑΟ Βύρων
2 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ατρόμητος Μετ.
1 - 2
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Πεύκη
Εθνικός Αστέρας
0 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Κοψαχείλα
Νεοπεντελικός
2 - 0

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Τερψιθέα
Γκυζιακός
2 - 1
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Θρίαμβος Αθηνών
Ανθούπολη
3 - 3
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Βριλήσσια
Λυκόβρυση
2 - 2
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Καματερό
Κηφισιά 2010
2 - 1
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Λαύρα Αργ.
Αγία Ελεούσα
0 - 1
2019-02-09 15:00:0009/02/2019ΑΟ Γλυφάδας
Ζέφυρος Αιγ.
0 - 0
2019-02-09 15:30:0009/02/2019Γαλάτσι
Νίκη Αλίμου
10 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Άγιος Δημήτριος
Παράδεισος
1 - 0

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Άρης Καλαμακίου
Φοίνικας Καλλ.
2 - 1
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Αναγέννηση Πετρ.
ΑΕ Ιλίου
2 - 0
2019-02-10 09:00:0010/02/2019Απόλλων Περιστ.
Αττικός
1 - 0
2019-02-10 12:30:0010/02/2019Ιπποκράτης
Άτλας Κυψέλης
2 - 2
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Νέα Σμύρνη
Πράσινα Πουλιά
5 - 0
2019-02-10 15:00:0010/02/2019ΑΟ Κωφών
ΑΕ Περιστερίου
0 - 6

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Πανιώνιος Καισ.
Διαγόρας Αιγ.
1 - 0
2019-02-10 00:00:0010/02/2019Παγκράτι
Ελαφρά Ταξιαρχία
3 - 0
2019-02-10 11:00:0010/02/2019Χαλκηδονικός
Αστέρας Χαϊδ.
2 - 0
2019-02-10 11:00:0010/02/2019Ερμής Ηρακλείου
Αρίων
1 - 0
2019-02-10 11:00:0010/02/2019Αίας Αθηνών
Ταταύλα
0 - 6
2019-02-10 15:30:0010/02/2019Γαλαξίας
Πανθησειακός
4 - 1

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Κεραμεικός
Θεμιστοκλής
2 - 1
2019-02-10 09:30:0010/02/2019Τόλμη Περιστ.
Θύελλα Περιστ.
2 - 2
2019-02-10 11:00:0010/02/2019Προμηθέας
Πλάτων
0 - 1
2019-02-10 11:00:0010/02/2019Κεραυνός Πετρ.
Φωστήρας Καισ.
6 - 1
2019-02-10 12:00:0010/02/2019ΓΣ Καισαριανής
Αρμενική
3 - 3
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Λέοντες
Κρόνος Αθηνών
0 - 1

Γ' ΕΠΣΑ 4ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Μαρούσι
Λύκοι Χαϊδ.
0 - 1
2019-02-09 15:00:0009/02/2019Τριφυλλιακός
Πατήσια
3 - 0
2019-02-10 09:30:0010/02/2019Βοτανικός
Καλαμάκι
0 - 3
2019-02-10 11:00:0010/02/2019Πέρα Κλουμπ
Δάφνη Αθηνών
2 - 1
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Κορωνίδα
Αμπελόκηποι
2 - 0
2019-02-10 15:00:0010/02/2019Ορφέας Αιγ.
Λαρισαϊκός
6 - 0

stoplekto

«Μπαμ » με Άρη Πλάκα η Χαλκηδόνα

Published

on

Μεταγραφή που προκάλεσε αίσθηση και την ενισχύει αφάνταστα σημείωσε η Χαλκηδόνα . Απέκτησε τον 32χρονο μεσοαμυντικό Άρη Πλάκα.

Ο έμπειρος άσος ξεκίνησε από τους μικρούς του Ιωνικού και στη συνέχει αγωνίστηκε στην Χαλκηδόνα μέχρι το 2004. Μετά την συγχώνευση που έγινε τότε ο Άρης πήγε στον Ατρόμητο Αθηνών και στη συνέχεια επέστρεψε στον Ιωνικό .

Ακολούθησαν οι σπουδές στην Ιταλία όπου αγωνίστηκε στην Σάντα Τσετσίλια. Μόλις πήρε το πτυχίο του επέστρεψε στην Ελλάδα και αγωνίστηκε για 4 χρόνια στην Οδηγήτρια ( όπου αναδείχτηκε πρωταθλητής δυο φορές στην Α’ Πειραιά και για δυο χρόνια στον Ιωνικό ( πέρυσι άνοδο στη Β’ Εθνική) .Μετά από 14 χρόνια ο Άρης Πλάκας επιστρέφει στην αγαπημένη του Χαλκηδόνα…

Continue Reading

stoplekto

Μεταγραφικός «οργασμός» στον Απόλλωνα Άνω Λιοσίων

Published

on

Ο Απόλλων Άνω Λιοσίων ανακοινώνει την απόκτηση πέντε ποδοσφαιριστών, οι οποίοι αναμένεται να ενισχύσουν σημαντικά την προσπάθεια της ομάδας για διάκριση. Τους καλωσορίζουμε και τους ευχόμαστε καλή χρονιά με υγεία.

Άγγελος Σούτας (35 χρόνων, αμυντικός)
Κώστας Τσατσαρώνης (36 χρονών, αμυντικός)
Άλεξανδρος Πάσχος (19 χρόνων επιθετικός)
Γιάννης Βατούγιος (25 χρόνων, πορτιέρο)
Πέτρος Σερέπας (24 ετών, μέσος)

Την Δευτέρα 26/8 και ώρα 18.00 στο γήπεδο του Πανοράματος θα διεξαχθεί η πρώτη προπόνηση της ομάδας ενόψει της νέας σεζόν υπό τις οδηγίες του κόουτς Γιάννη Αναστασιάδη και του γυμναστή Στέλιου Βασιλείου.

Continue Reading

LIKE