Connect with us

stoplekto

Γιόρτασε την άνοδο η Νίκη Ρέντη

Published

on

Σε μια ωραία και οικογενειακή  ατμόσφαιρα η Νίκη Ρέντη γιόρτασε την άνοδο της στην Α΄Κατηγορία στην κοσμική ταβέρνα «Κούπας» στην οδό Φλέμινγκ στο Ρέντη..

Στην εκδήλωση έδωσε το παρών ο Δήμαρχος Νίκαιας- Ρέντη Γιώργος Ιωακειμίδης που παρέδωσε και το κύπελλο του πρωταθλητή στον αρχηγό της ομάδας Αλέξανδρο Τσιρογιάννη .Παράλληλα ο κ.Δήμαρχος αναφέρθηκε και στα έργα ανακατασκευής του χλοοτάπητα που θα γίνουν στο γήπεδο «Μελισσουργός»  του Ρέντη. Τόνισε ότι τα χρήματα υπάρχουν . Απομένει  μόνο να γίνει συνάντηση με τον εργολάβο και να αποφασιστεί πότε θα ξεκινήσει το  έργο και τόνισε πως αν αρχίσουν τον Ιούνιο το γήπεδο θα είναι έτοιμο τον Σεπτέμβρη..

Παρόντες επίσης οι αντιδήμαρχοι Νίκαιας- Ρέντη Αθλητισμού Γιάννης Μπακατσέλος και Οικονομικών Γιώργος Λεγάκης μαζί  με τον πρόεδρο του Διαμερίσματος Ρέντη Νίκο Μαυρουκλή.

Την ΕΠΣΠ εκπροσώπησε ο Α’ Αντιπρόεδρος και πρόεδρος της Επιτροπής Πρωταθλήματος Κώστας Χολέβας που απηύθυνε χαιρετισμό.

Παραβρέθηκαν όλοι οι ποδοσφαιριστές με επικεφαλής τον προπονητή τους Βασίλη Ιωαννίδη και όλα τα μέλη της διοίκησης…

Τους προσκεκλημένους καλωσόρισε ο ηγέτης του συλλόγου Αποστόλης Τσιρογιάννης που ευχήθηκε και συνεχάρη τους ποδοσφαιριστές για την επιτυχία τους

 

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE