Connect with us

Υποδομές

Διάνα Ηλιούπολης: “Σας ευχαριστούμε”

Published

on

Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή το βράδυ στο δημοτικό ανοιχτό θέατρο «Δημήτρης Κιντής» η ετήσια καλοκαιρινή εκδήλωση της Διάνα Ηλιούπολης, στην οποίαν τιμήθηκαν τα παιδιά της ακαδημίας και της ανδρικής ομάδας.

Το φωτογραφικό υλικό το οποίο επισυνάπτεται ανήκει στον κύριο Φαίδωνα Παπαδημητρίου. Λόγω της αργίας του Αγίου Πνεύματος θα φιλοξενηθούν σε λίγες ημέρες φωτογραφίες από όλα τα τμήματα της ακαδημίας που τιμήθηκαν στην συγκεκριμένη εκδήλωση.

Σας ευχαριστούμε που μας τιμήσατε με την παρουσία σας.

Ε.Π.Σ.Α

ΕΠΣΑ – Προσκλήσεις ποδοσφαιριστών Μικτών

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-14

Την ΤΡΙΤΗ  19/11/2019 και ώρα 15:00, καλούνται στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ για ΦΙΛΙΚΟ ΑΓΩΝΑ με την ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΟΥΣΟΥΡΙΔΗΣ (ΡΟΥΦ), ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ, ΒΟΤΣΙΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ),

ΧΡΗΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ (Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗΣ, ΜΠΕΒΑΡΔΟΣ, ΚΟΡΡΕΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ),

ΜΠΟΥΡΗΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΝΤΟΚΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΜΠΑΤΟΣ (ΙΑΣΩΝ),

ΚΑΜΠΙΩΝΗΣ, ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ), ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ (Α.Ε.Κ.), ΜΑΡΚΟΥ (Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ),

ΛΙΟΠΥΡΗΣ, ΧΡΗΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΡΑΧΩΝΕΣ), ΓΑΖΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ),

ΚΟΛΙΜΑΤΣΗΣ, ΛΑΛΙΩΤΗΣ, ΖΚΕΡΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ),

ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ), ΠΕΤΡΟΥΤΣΑΤΟΣ (Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ), ΜΠΑΖΕ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ),

ΛΙΑΠΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ), ΚΑΤΣΙΧΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.),

ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ, ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ).

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-12

Την ΤΡΙΤΗ  19/11/2019, καλούνται για ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ στο γήπεδο ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

Α’ ΓΚΡΟΥΠ. ΩΡΑ 14:30

ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ (ΙΑΣΩΝ), ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ (ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΣΑΜΑΛΙΔΗΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΞΕΝΟΣ, ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΡΑΠΤΗΣ, ΣΟΥΖΙΟΥ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ),

ΚΩΤΣΙΟΡΗΣ (ΜΕΛΙΣΣΙΑ), ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΚΛΗΜΑΘΙΑΝΟΣ (ΠΑΠΑΓΟΣ),

ΨΥΧΟΓΙΟΣ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ), ΠΕΠΟΝΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΣΕΨΑΣ, ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΣ (Α.Ε.Κ.).

Β’ ΓΚΡΟΥΠ. ΩΡΑ 15:30

ΤΑΣΣΗΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), ΠΟΝΗΡΟΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΒΡΑΚΑΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ),

ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΩΝΙΔΑ), ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ (ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ),

ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ, ΓΚΙΚΛΑΣ, ΚΑΛΤΣΗΣ (Α.Ε.Κ.), ΦΛΩΡΟΣ (Α.Ο. ΙΛΙΟΥ), ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΜΑΤΕΡΟ),

ΜΑΥΡΙΚΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΓΚΡΕΜΟΥΤΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ),

ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ).

Continue Reading

stoplekto

Χωρίς αγώνες Κ12 και Κ10 τα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣΔΑ το Σαββατοκύριακο

Published

on

epsda-apotelesmata

Από την Επιτροπή Υποδομών της ΕΠΣΔΑ εξεδόθη η παρακάτω ανακοίνωση:

“Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ 16-17/11/2019 ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Κ-12 ΚΑΙ Κ-10 , ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ . ——————————- ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ-16 ΚΑΙ Κ-14 ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ(ΣΗΜΕΡΑ) 13/11/2019 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ”.

Continue Reading

LIKE