Connect with us

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Δοκιμαστικά παικτών στη Α.Ε Ελευθερούπολης

Published

on

Η Αθλητική Ένωση Ελευθερούπολης ανακοινώνει ότι κάθε Τρίτη 19:00- 20:30, Τετάρτη 18:30-20:00 και Πέμπτη 17:00-18:30 στο Δημοτικό Στάδιο της Νέας Ιωνίας θα γίνονται δοκιμαστικά παικτών για την ένταξή τους στην Ανδρική ομάδα, στο αγωνιστικό τμήμα της Κ- 18 και στην Κ-16, υπό την τεχνική καθοδήγηση του Τεχνικού Διευθυντή του συλλόγου Γκάνια Άρη. Πληροφορίες Γκάνιας Άρης τηλέφωνο επικοινωνίας: 6946- 686878

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Μήπως ενοχλεί ο Νεοπεντελικός….;

Published

on

Ανακοίνωση εξέδωσε το ΔΣ του Νεοπεντελικού μετά και το πολλαπλό κρούσμα παραβίασης των γραφείων του και την κλοπή για μια ακόμη φορά του ποδοσφαιρικού υλικού. Αναλυτικά αναφέρει τα παρακάτω:

Με την παρούσα ανακοίνωση θα θέλαμε να κάνουμε γνωστό στον κόσμο του Νεοπεντελικού αλλά και γενικότερα στον κόσμο του αθηναϊκού ποδοσφαίρου, ότι για άλλη μια φορά, γίναμε μάρτυρες και δυστυχώς θύματα θλιβερών περιστατικών, τα οποία δεν έχουν θέση στον ερασιτεχνικό αθλητισμό και επηρεάζουν την εύρυθμη λειτουργία του σωματείου μας.
Συγκεκριμένα, πηγαίνοντας χθες το βράδυ στο γήπεδο Μελισσίων, για την προγραμματισμένη προπόνηση της ανδρικής μας ομάδας, διαπιστώσαμε ότι η πόρτα του γραφείου, όπου φυλάσσεται το προπονητικό υλικό και ο ρουχισμός της ομάδας είχε παραβιαστεί από άγνωστους δράστες, είχαν κλαπεί μπάλες, ρουχισμός, ποδοσφαιρικά παπούτσια και μάλιστα όπως διαπιστώσαμε, οι δράστες επιχείρησαν να κάψουν όλο το γραφείο, βάζοντας φωτιά σε μία φόρμα, αλλά ευτυχώς για εμάς δεν τα κατάφεραν.
Αμέσως καταθέσαμε μήνυση κατά αγνώστων για κλοπή και φθορά ξένης ιδιοκτησίας και ήδη το Α.Τ. Μελισσίων διενεργεί προανάκριση για την σύλληψη των δραστών.
Δυστυχώς έχει γίνει πλέον συνήθεια για εμάς τα τελευταία χρόνια να δεχόμαστε πόλεμο, χωρίς να γνωρίζουμε το λόγο αφού ποτέ δεν έχουμε ενοχλήσει κανέναν και όπως γίνεται αντιληπτό, δημιουργείται ένα καθεστώς ψυχολογικής βίας και πίεσης κάτω από το οποίο οι παίκτες και οι προπονητές μας δεν είναι δυνατόν να εργαστούν.
Φαίνεται ότι κάποιους τους ενοχλεί που ο Νεοπεντελικός απέκτησε ακαδημίες, αποπνέει υγεία ως σωματείο και μάλλον τους τρομάζει η προοπτική ανάπτυξης του σωματείου μας, το οποίο τόσα χρόνια παλεύει για την επιβίωσή του χωρίς γήπεδο, χωρίς κανένα μέσο και βοήθεια.
Εμείς ως σωματείο που απαρτίζεται από φιλήσυχους ανθρώπους, ελπίζουμε το θλιβερό χθεσινό συμβάν να είναι τυχαίο και να είναι το τελευταίο.
Οποίοι κι αν ήταν οι δράστες, τους ενημερώνουμε ότι δεν πτοούμαστε καθόλου και προειδοποιούμε τους ηθικούς και φυσικούς αυτουργούς όλων αυτών των ενεργειών, ότι στο τέλος θα πάρουν αυτό που του αξίζει, καθώς θα πρέπει κι εμείς να αντιδράσουμε αλλιώς για να προστατευθούμε.
Προειδοποιούμε επίσης τη Δημοτική Αρχή να λάβει άμεσα μέτρα ώστε να προστατεύσει τα σωματεία του Δήμου και τον ερασιτεχνικό αθλητισμό από τέτοια φαινόμενα.

«Όσο πιο ψηλά πετάμε, τόσο πιο μικροί φαινόμαστε σ’ αυτούς που δεν μπορούν να πετάξουν.» Φρήντριχ Νίτσε
Το ΔΣ του Νεοπεντελικού

Το ΔΣ του Νεοπεντελικού

Continue Reading

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Κάλεσμα από Δάφνη Παλαιού Φαλήρου για το ματς με την Ανθούπολη

Published

on

Τα πρώτα βήματα ήταν κάτι παραπάνω από επιτυχημένα. Η ομάδα μας μετρά επτά συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ, όμως ακόμα είμαστε στην αρχή.
Μπροστά της, η Δάφνη Π.Φαλήρου, έχει ακόμα μια πρόκληση, καθώς την Κυριακή (10/11, 15:00) υποδέχεται την Ανθούπολη στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της Β’ΕΠΣΑ.
Στηρίξτε και σε αυτό το παιχνίδι την προσπάθεια των παικτών μας, στη «μάχη» που δίνουν στο φετινό μαραθώνιο.

Παράλληλα για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ, η Κ18Α φιλοξενεί τον Ολυμπιακό Λιοσίων, η Κ16Α παίζει επίσης στο «Σωτ. Αγγελόπουλος» με τη Θύελλα Αγίου Δημητρίου, ενώ η Κ16Β αντιμετωπίζει εκτός έδρας την ΑΕ Κηφισιάς. Επίσης η Κ14Α, υποδέχεται τον Αγιαξ Ταύρου και η Κ10Α τον ΓΣ Αργυρούπολης.

Η δράση των τμημάτων υποδομής της Δάφνης Π.Φαλήρου, συνεχίζεται όλο το σαββατοκύριακο σε τουρνουά, όπως το «Respect», το «Θουκυδίδειο», κ.α..

Με την παρουσία σας και το χειροκρότημά σας, στηρίξτε την προσπάθεια των παιδιών μας, όπου και αν αγωνίζονται.

Τα πρώτα βήματα ήταν κάτι παραπάνω από επιτυχημένα. Η ομάδα μας μετρά επτά συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ,…

Gepostet von Δάφνη Παλαιού Φαλήρου am Freitag, 8. November 2019

Continue Reading

A' Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητές της ΕΠΣΑ

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 09/11/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 09/11/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 09/11/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 10/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ 10/11/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 10/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) 10/11/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 10/11/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 09/11/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 09/11/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
11. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09/11/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
12. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 09/11/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 09/11/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 10/11/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
16. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ 10/11/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 09/11/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 09/11/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) 09/11/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
20. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/11/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 10/11/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
22. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 10/11/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
23. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 10/11/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 10/11/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΠΕΥΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 09/11/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 09/11/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
27. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 09/11/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 09/11/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
29. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10/11/19 11:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 10/11/19 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
31. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) 10/11/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 10/11/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΠΟΨ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09/11/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 09/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
35. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 09/11/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ 09/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 10/11/19 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
38. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 10/11/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 10/11/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 10/11/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 09/11/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 09/11/19 15:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
43. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ 10/11/19 09:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 10/11/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
45. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 10/11/19 12:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
46. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10/11/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 10/11/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 10/11/19 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 09/11/19 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
50. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 09/11/19 15:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
51. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 09/11/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
52. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 10/11/19 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΙΛΙΟΥ 10/11/19 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ 10/11/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
55. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 10/11/19 12:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
56. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 10/11/19 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09/11/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
58. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 09/11/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ 09/11/19 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
60. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 10/11/19 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
61. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 10/11/19 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε.
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 10/11/19 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
64. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 10/11/19 11:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.

Continue Reading

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Άκης Μιχαηλίδης: “Πάμε με συγκεκριμένη τακτική στην Αλσούπολη”

Published

on

Με στόχο το 8Χ8 προκειμένου να διατηρήσει τη διαφορά από τους υπόλοιπους διώκτες του θα παραταχθεί ο Βύρωνας στο εκτός έδρας ματς με την Αλσούπολη.

Οι “βυσσινί” του Άκη Μιχαηλίδη προετοιμάζονται για το ματς με τον έμπειρο προπονητή να δηλώνει

“Σίγουρα θα παίξουμε με έναν αντίπαλο που θα θελήσει να μας νικήσει. Το σίγουρο είναι πως έχει την ικανότητα να το κάνει. Αν και δεν γνωρίζω πολλά,η Αλσουπολη είναι παραδοσιακά σπουδαίος αντίπαλος. Σίγουρα θα παίξουμε με συγκεκριμένη τακτική και όχι αγνοώντας τις ικανότητες και την εμπειρία του αντίπαλου. Το σημαντικό για εμάς είναι πως αποδίδουμε σε σταθερά στάνταρ απόδοσης και επίσης σημαντικό είναι πως αντιδρούμε σε κάθε ποδοσφαιρικό πρόβλημα μας βάζουν οι αντίπαλοι ως τώρα”.

Continue Reading

LIKE