Connect with us

stoplekto

ΕΠΣΑΝΑ – Αποφάσεις Πειθαρχικής

Published

on

ποινές αξιωματούχων

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 14/05/2019 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :

 

Ποινές ποδοσφαιριστών ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΡΑΖ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΛΕΜΟΝΗΣ Α. 1195480 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 3 30 10 ΠΑΡ. 1 Γ
ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΣ Ε-Α 1332935 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 3 30 10 ΠΑΡ. 1 Γ

 

Κλήση σε απολογία ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΡΑΖ. Καλούμε σε απολογία την 21/05/2019 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ Π.Κ. 6-14-15
  2. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Π.Κ. 6-14-15

 

Κλήση σε απολογία Κ-18 ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ. Καλούμε σε απολογία την 21/05/2019 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Π.Κ. 6-14-15

 

Ποινές από απολογίες Κ-18:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ: ΑΠΑΛΛΑΓΗ
  2. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ Γ., ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΥ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΩΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΤΗΣ ΜΙΑΣ (1) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ 10€. ΑΡΘΡ.11 ΠΑΡ. 2,5 ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 12 ΕΔΑΦΙΟ α Π.Κ. ΚΑΙ 8 ΠΑΡ. 3 Π.Κ.

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Κ-16

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΚΟΛΑΣ Α. 1434191 ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 1   7 ΠΑΡ. 3
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Ν 1410821 ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ 1   7 ΠΑΡ. 3

 

Κλήση σε απολογία Κ-16. Καλούμε σε απολογία την 21/05/2019 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ Γ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Π.Κ. 6-14-15 ΚΑΙ 12 ΚΑΠ

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE