Connect with us

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ: Οι ποινές της Πειθαρχικής Επιτροπής

Published

on

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 22/01/2019 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :

Ποινές ποδοσφαιριστών Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΜΠΙΖΑΣ Ε. 1224025 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ΛΑΝΗΣ Ι. 1371795 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ 2 20 10 ΠΑΡ. 1 Β
ΜΑΓΓΑΝΑΣ Χ. 1379349 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Ποινές από απολογίες Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: ΑΠΑΛΛΑΓΗ
  2. ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ Η., ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΩΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΤΗΣ ΜΙΑΣ (1) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ 10€. ΑΡΘΡ.11 ΠΑΡ. 2,5 ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 12 ΕΔΑΦΙΟ α Π.Κ. ΚΑΙ ΑΡΘΡ. 8 ΠΑΡ. 3 Π.Κ.
  3. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΩΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΩΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΑΠΟ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ Φ.Α.ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 60€. ΑΡΘΡ. 15 ΠΑΡ. 1 ΕΔ Γ ΚΑΙ ΠΑΡ 6 Α ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 14 ΠΑΡ. 2,3,4Α ΤΟΥ Π.Κ.
  4. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ: ΑΠΑΛΛΑΓΗ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ., ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΩΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΒΑΣΗ ΤΟΥ Φ.Α. ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΘΕΣΕΩΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΤΩΝ 6 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ 60€. ΑΡΘΡ.11 ΠΑΡ. 2,5 ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 10 ΠΑΡ. 1 Ε ΚΑΙ 8 ΠΑΡ. 3Π.Κ.

ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΣΗΓΕΙΤΑΙ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ (5) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ.(ΓΙΑ ΑΝΤΑΠΟΔΟΣΗ ΑΠΟΘΩΣΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΜΥΝΑ. ΒΛ. ΑΡΘΡ. 8Α ΚΑΝ.ΠΑΡ. ΑΓ.)

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΡΑΣΑ Φ. 1370027 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ALIAJ I. 1385869 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 1 10 10 ΠΑΡ. 1 Α Ι
ΣΤΕΦΑΝΗΣ Δ. 1194959 ΑΥΛΩΝΑΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΠΑΠΑΔΟΧΑΤΖΑΚΗ Α. 1309845 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Κ-18

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ Γ. 1464467 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 1   7 ΠΑΡ. 3
HOXHA N. 1434619 ΚΡΥΟΝΕΡΙ 1   10 ΠΑΡ 1 Α Ι

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Κ-16

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΜΟΥΚΙΟΣ Π. 1395813 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 4   ΑΡΘΡ 22 ΚΑΙ 10 ΠΑΡ. 1 Δ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ. 1395801 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 4   ΑΡΘΡ 22 ΚΑΙ 10 ΠΑΡ. 1 Δ

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Κ-14

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΜΟΥΤΣΑΙ Α. 1465194 ΚΟΡΩΠΙ 1   7 ΠΑΡ. 3

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ (23-24/2)

Published

on

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
3 ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας 23-02-19 15:00
4 ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης 23-02-19 15:00
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας 24-02-19 15:00
6 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βούλας 24-02-19 15:00
7 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας 24-02-19 15:00
8 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα 24-02-19 15:00
9 ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 24-02-19 15:00
10 ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κάτω Αχαρνών 24-02-19 15:00
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
11 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέων Παλατίων 23-02-19 15:00
12 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας 23-02-19 15:00
13 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας 23-02-19 15:00
14 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου 23-02-19 15:00
15 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας 23-02-19 15:00
16 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα 24-02-19 15:00
17 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης 24-02-19 15:00
18 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αναβύσσου 24-02-19 15:00
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
19 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κουβαρά 23-02-19 15:00
20 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου 23-02-19 15:00
21 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Άννας 24-02-19 15:00
22 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) 24-02-19 15:00
23 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γραμματικού 24-02-19 15:00
24 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Συκαμίνου 24-02-19 15:00
25 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αφιδνών 24-02-19 15:00

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Οι αγώνες κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ (ημιτελική φάση)

Published

on

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ημιτελικής φάσης του κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
1. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Δημοτικό Αχαρνών 27/02/19 15:30
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Άνοιξης 27/02/19 15:30

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE