Connect with us

stoplekto

ΕΠΣΑΝΑ – Σχολής προπονητών UEFA B

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Η Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α αναλαμβάνει την λειτουργία σχολής προπονητών UEFA B (1η φάση) που  θα διεξαχθεί από 15/07/2019 έως 21/07/2019.

Οι ενδιαφερόμενοι οφείλουν να αποστείλουν το σύνολο των δικαιολογητικών στην Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α  έως τις 21/6/2019.

Απαιτούμενα δικαιολογητικά για σχολή UEFA B

1.Αίτηση του ενδιαφερόμενου  (Στην στήλη ΕΝΤΥΠΑ στο site της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α)                                                                         2.Βεβαίωση ΕΠΟ ή ΕΠΣ ότι υπήρξε ποδοσφαιριστής (προαιρετικά)
3.Αντίγραφο Ποινικού Μητρώου, όχι παλαιότερο των τριών (3) μηνών
4.Πιστοποιητικό Εισαγγελικής Αρχής, ότι δεν είναι φυγόποινος ή φυγόδικος, όχι παλαιότερο των τριών (3) μηνών
5.Ιατρική βεβαίωση περί υγείας από παθολόγο, όχι παλαιότερο των δύο (2) μηνών
6.Πιστοποιητικό επιτυχούς παρακολούθησης UEFA C
7.Δήλωση παραίτησης από ενδεχόμενες αξιώσεις
8.Βεβαίωση άσκησης επαγγέλματος σε αναγνωρισμένο σωματείο (προαιρετικά)
9.Πιστοποιητικό Σπουδών θεωρημένο. Απολυτήριο Γ΄ Γυμνασίου τουλάχιστον
10. Θεωρημένη και υπογεγραμμένη υπεύθυνη δήλωση πράξης συναίνεσης.

 

Οι ενδιαφερόμενοι αφού συλλέξουν όλα τα δικαιολογητικά, οφείλουν να τα προσκομίσουν σε ηλεκτρονική μορφή στο email της Ένωσης epsana@otenet.gr.

Τα δικαιολογητικά θα είναι υποχρεωτικά σε μορφή pdf. Εάν ο φάκελος με τα δικαιολογητικά δεν είναι ολοκληρωμένος δεν θα γίνεται δεκτή η αίτηση.

stoplekto

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ (15/9/19)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κυριακή 1-4
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κυριακή
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κυριακή
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κυριακή 0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κυριακή 0-5
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κυριακή 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κυριακή 1-0

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΑ (15/9/19)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

 

ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 4-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 3-1
ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 4-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 3-0

Continue Reading

LIKE