Connect with us

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ – Τελικός Κ18 και τελικές φάσεις

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Αναλυτικά το πρόγραμμα όπως το ανακοίνωσε η ΕΠΣΑΝΑ.

ΑΓΩΝΕΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΦΑΣΕΙΣ        
      ΚΥΡΙΑΚΗ        
      12-Μαϊου        
  Κ 18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ        
   18.30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ    ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ    
             
  Κ 18 ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΕΛΙΚΟΣ        
   16.00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ    ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ    
               
      ΚΥΡΙΑΚΗ   ΤΕΤΑΡΤΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ
      12-Μαϊου   15-Μαϊου   19-Μαϊου
  Κ 16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΤΕΛΙΚΟΣ
   10:00  ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΚΥΑΝΟΥΣ Α. ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ   ΟΥΔΕΤΕΡΟ    
10:00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟ
10:00  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟ
  10:00 Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ- ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ   ΟΥΔΕΤΕΡΟ    
               
  Κ 16 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΔΡΑ ΤΟΥ 1   ΕΔΡΑ ΤΟΥ 2    ΤΕΛΙΚΟΣ
   12:30  Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Η’ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ        
   10:00  ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΔΙΟΝΥΣΟΣ- ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ        
               
      ΚΥΡΙΑΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ   ΣΑΒΒΑΤΟ
      12-Μαϊου   19-Μαϊου   25-Μαϊου
  Κ 14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΤΕΛΙΚΟΣ
   12:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ   ΟΥΔΕΤΕΡΟ    
12:30 ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟ
12:30 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟ
  12:30  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ – ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β   ΟΥΔΕΤΕΡΟ    
               
  Κ 14 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΔΡΑ ΤΟΥ 1   ΕΔΡΑ ΤΟΥ 2    ΤΕΛΙΚΟΣ
   10:00  Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΙΣ        
10:00 Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ -ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
           

stoplekto

Λύση συνεργασίας Δημητρόπουλου με Νικολακάκη

Published

on

By

Τη λύση της συνεργασίας του με τον σύλλογο του Νικολακάκη έκανε γνωστό μέσα από το προσωπικό του ιστολόγιο ο Γιώργος Δημητρόπουλος.

Ο έμπειρος τεχνικός έχει να επιδείξει μία εξαιρετική πορεία με την ομάδα του Μενιδίου στο πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣΑΝΑ, καθώς για οκτώ αγωνιστικές ήταν στις πρώτες θέσεις της βαθμολογικής κατάταξης, διατηρούσε την καλύτερη επίθεση και τον καλύτερο συντελεστή τερμάτων, ενώ έχει φτάσει το σωματείου στους 16 του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ.

Πλην όμως προσωπικοί λόγοι την δεδομένη στιγμή, τον αναγκάζουν να διακόψει την συνεργασία του με τον σύλλογο καθώς θα στρέψει όλη του την προσοχή στην ολοκλήρωση της Γ΄ φάσης για το δίπλωμα UEFA A, η οποία διεξάγεται στο Αγρίνιο από 28 Νοεμβρίου έως 5 Δεκεμβρίου.

Γράφει η Πέγκυ Παρίση
peggyparisi@outlook.com

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ (16-17/11/19)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλυβίων Σάββατο 16/11/19 15:00
10. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Δεν θα διεξαχθεί Κυριακή 17/11/19 00:00
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/11/19 15:00
12. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 17/11/19 15:00
13. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/11/19 15:00
14. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 17/11/19 15:00
15. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 17/11/19 15:00
16. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 17/11/19 15:00
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Σάββατο 16/11/19 15:00
18. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Σάββατο 16/11/19 15:00
19. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 16/11/19 15:00
20. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 16/11/19 15:00
21. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέας Μάκρης Σάββατο 16/11/19 15:00
22. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Δροσιάς Σάββατο 16/11/19 15:00
23. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/11/19 15:00
24. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/11/19 15:00
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/11/19 15:00
26. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/11/19 15:00
27. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κερατέας Κυριακή 17/11/19 15:00
28. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διώνης Κυριακή 17/11/19 15:00
29. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/11/19 15:00
30. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 17/11/19 15:00
31. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αυλώνα Κυριακή 17/11/19 15:00

Continue Reading

LIKE