Connect with us

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ – Τελικός Κ18 και τελικές φάσεις

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Αναλυτικά το πρόγραμμα όπως το ανακοίνωσε η ΕΠΣΑΝΑ.

ΑΓΩΝΕΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΦΑΣΕΙΣ        
      ΚΥΡΙΑΚΗ        
      12-Μαϊου        
  Κ 18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ        
   18.30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ    ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ    
             
  Κ 18 ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΕΛΙΚΟΣ        
   16.00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ    ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ    
               
      ΚΥΡΙΑΚΗ   ΤΕΤΑΡΤΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ
      12-Μαϊου   15-Μαϊου   19-Μαϊου
  Κ 16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΤΕΛΙΚΟΣ
   10:00  ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΚΥΑΝΟΥΣ Α. ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ   ΟΥΔΕΤΕΡΟ    
10:00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟ
10:00  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟ
  10:00 Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ- ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ   ΟΥΔΕΤΕΡΟ    
               
  Κ 16 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΔΡΑ ΤΟΥ 1   ΕΔΡΑ ΤΟΥ 2    ΤΕΛΙΚΟΣ
   12:30  Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Η’ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ        
   10:00  ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΔΙΟΝΥΣΟΣ- ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ        
               
      ΚΥΡΙΑΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ   ΣΑΒΒΑΤΟ
      12-Μαϊου   19-Μαϊου   25-Μαϊου
  Κ 14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΤΕΛΙΚΟΣ
   12:30 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ   ΟΥΔΕΤΕΡΟ    
12:30 ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟ
12:30 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟ
  12:30  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ – ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β   ΟΥΔΕΤΕΡΟ    
               
  Κ 14 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΔΡΑ ΤΟΥ 1   ΕΔΡΑ ΤΟΥ 2    ΤΕΛΙΚΟΣ
   10:00  Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΙΣ        
10:00 Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ -ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
           

stoplekto

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ (15/9/19)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κυριακή 1-4
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κυριακή
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κυριακή
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κυριακή 0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κυριακή 0-5
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κυριακή 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κυριακή 1-0

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ (Α’ φάση)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Κύπελλο Α Φάση
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 14/09/19 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
(1-1 κ.δ., 2-2 παρ.) 5-4 πεν.
2. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 14/09/19 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
1-2
3. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Καλάμου Σάββατο 14/09/19 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-1
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/09/19 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(1-1κ.δ., παρ.)

5-4 πεν.

5. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Σάββατο 14/09/19 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-6

Continue Reading

LIKE