Connect with us

Ε.Π.Σ.Π.

 Η Ε.Π.Σ. Πειραιά ενημερώνει

Published

on

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ γνωστοποιεί την επόμενη τετράδα αγώνων  της Α΄ Κατηγορίας που θα διεξαχθούν Δευτέρα και που είναι τα εξής:

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/01/2019

Γηπ. Κορυδαλλού(15.30):ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/01/2019

Γηπ. Μοσχάτου(15.30):Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/01/2019

Γηπ. Κορυδαλλού(15.30): Α.Ε. ΘΥΕΛΛΑ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 6/02/2019

Γηπ.Περάματος(15.30):Α.Ε.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ- ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Α΄ Ε.Π.Σ.Π.

Με δωρεάν πούλμαν στο Πέραμα ο Ερμής 

Published

on

Από την διοίκηση του Ο.Φ. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ   εκδόθηκε η παρακάτω ανακοίνωση :

«Αγαπητοί Γονείς – Φίλαθλοι,

Η ομάδα μας που είναι ήδη 1η στη βαθμολογία και πιο κοντά από ποτέ στην κατάκτηση του Τίτλου και την άνοδο στη Γ’ Εθνική, την ΤEΤΑΡΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ στις 15.45 δίνει τον κρίσιμο επαναληπτικό Ημιτελικό, για την πρόκριση στον Τελικό ΚΑΙ του Κυπέλλου Πειραιά, αντιμετωπίζοντας την ΑΕ Περάματος εκτός έδρας.

Όλοι τώρα κοντά στην ομάδα μας !

Όλοι μαζί να γράψουμε την πιο ΧΡΥΣΗ σελίδα στην 90χρονη ιστορία μας!

Όλοι μαζί για τη μεγάλη γιορτή που θα γίνει στο Στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης»!

Πούλμαν για τη ΔΩΡΕΑΝ μετάβαση της Ακαδημίας μας και των φιλάθλων στο Πέραμα, θα αναχωρήσουν στις 15:00 μπροστά απ το Δημαρχείο Κορυδαλλού (Γρ.Λαμπράκη).

Δηλώστε την συμμετοχή σας στα γραφεία μας και στα τηλέφωνα 6944660903 -6931763794 -6971709855!!!»

δωρεάν πούλμαν στο Πέραμα ο Ερμής

Από την διοίκηση του Ο.Φ. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ   εκδόθηκε η παρακάτω ανακοίνωση :

«Αγαπητοί Γονείς – Φίλαθλοι,

Η ομάδα μας που είναι ήδη 1η στη βαθμολογία και πιο κοντά από ποτέ στην κατάκτηση του Τίτλου και την άνοδο στη Γ’ Εθνική, την ΤEΤΑΡΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ στις 15.45 δίνει τον κρίσιμο επαναληπτικό Ημιτελικό, για την πρόκριση στον Τελικό ΚΑΙ του Κυπέλλου Πειραιά, αντιμετωπίζοντας την ΑΕ Περάματος εκτός έδρας.

Όλοι τώρα κοντά στην ομάδα μας !

Όλοι μαζί να γράψουμε την πιο ΧΡΥΣΗ σελίδα στην 90χρονη ιστορία μας!

Όλοι μαζί για τη μεγάλη γιορτή που θα γίνει στο Στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης»!

Πούλμαν για τη ΔΩΡΕΑΝ μετάβαση της Ακαδημίας μας και των φιλάθλων στο Πέραμα, θα αναχωρήσουν στις 15:00 μπροστά απ το Δημαρχείο Κορυδαλλού (Γρ.Λαμπράκη).

Δηλώστε την συμμετοχή σας στα γραφεία μας και στα τηλέφωνα 6944660903 -6931763794 -6971709855!!!»

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΠ (23-24/3/19)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Πειραιά:

ΣΑΒΒΑΤΟ  23.3.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 16.00 ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ. – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 16.30 ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 16.30 ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.
18.30 ΕΠΟ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ- ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ) γυν.
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  24.3.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 11.00 ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
13.30 ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠ.
16.00 ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
13.30 ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ
16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ. – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ
13.30 ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
16.00 ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

16.00 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔ. – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ.
16.00 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 11.00 ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ. – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
13.30 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 12.00 ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
16.30 ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 11.30 ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
15.00 ΕΠΟ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ)
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ 13.30 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
16.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 15.00 ΕΠΟ (ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ)
ΓΗΠ. ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 16.00 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
15.00 ΕΠΟ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)
ΓΗΠ. ΑΙΓΙΝΑΣ 14.30 ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΓΗΠ. «Π.ΣΑΛΠΕΑΣ» 15.00 ΕΠΟ (ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ)

 

Continue Reading

LIKE