Connect with us

Ε.Π.Σ.Π.

 Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ συλλυπείται

Published

on

Τα μέλη της Ε.Ε. και το προσωπικό της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ  εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια του Προέδρου του ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ, κ. Γιάννη Μιχάλαινα  για την  θλιβερή απώλεια της λατρεμένης του κόρης, που έφυγε τόσο γρήγορα από την ζωή.

Φίλε Γιάννη, δύναμη και κουράγιο

Α΄ Ε.Π.Σ.Π.

Ενισχύεται  με Νταλάκο η Αμφιάλη

Published

on

Σπουδαία μεταγραφική κίνηση για την Αμφιάλη, η οποία  απέκτησε τον  έμπειρο μέσο Κώστα Νταλάκο, ο οποίος πρί ν λίγες μέρες αποχώρησε από τον Ερμή Κορυδαλλού.
Ο 29χρονος ικανός ποδοσφαιριστής  αναμένεται να ενισχύσει σε μεγάλο βαθμό την προσπάθεια της Αμφιάλης που επιδιώκει να  πρωταγωνιστήσει στο πρωτάθλημα.
Ο Νταλάκος έχει  σημαντική παρουσία με γεμάτες  σεζόν, σε γνωστές ομάδες, σε Δ΄ Γ΄  Β΄Εθνική, (Χαϊδάρι, Α.Ε. Περάματος, Πανελευσινιακό,  Σαρωνικό, Ατρόμητο Πειραιά, Περαμαικό,)

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΠ (19-20-21/10)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

ΣΑΒΒΑΤΟ  19.10.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 16.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚ. – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 16.30 ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ. ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 16.30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΗΠ.ΣΕΦ 16.30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ
ΓΗΠ.ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 16.30 ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  20.10.2019

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 10.15 ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ
  12.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔ.
  14.45 ΣΠΙΘΑ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
  17.00 ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.00 ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
  14.00 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ  τιμωρία ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
  16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ. – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.30 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
  13.00 ΕΠΟ (ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ) γυν.
  16.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ.
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.45 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
  12.00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  16.00 ΕΠΟ (ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑ)
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.15 ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ  – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
  12.30 ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  14.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ. – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
  17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΚΕΡ. – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

ΓΗΠ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 13.30 ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
  16.30 ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΡΗΣ ΑΜΦ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜ.
  12.30 ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ. – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ.
  14.45 ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
  17.00 ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΓΗΠ ΣΕΦ 15.30 ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ.
ΓΗΠ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 16.30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ.
ΓΗΠ.ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 16.30 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ
ΓΗΠ. «Π.ΣΑΛΠΕΑΣ» 16.00 ΕΠΟ ( ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ  21.10.2019

 

ΓΗΠ.  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ

Continue Reading

LIKE