Connect with us

stoplekto

Θρυλική πρόκριση-πρωτιά οι Μικτές Παίδων του Πειραιά

Published

on

Την δική τους απάντηση έδωσαν οι Μικτές Παίδων του Πειραιά, καθώς πανηγύρισαν μια επική πρόκριση. Κατέβαλαν με 2-1 στην τελευταία αγωνιστική και στην τριπλή ισοβαθμία με Αθήνα και Δυτική Αττική τερμάτισαν πρώτοι χάρη στη διαφορά τερμάτων και προκρίθηκαν στον επόμενο γύρο του πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων.

Τα γκολ της ομάδας του Θεολόγου Ρενιέρη σημείωσαν οι Μοίρας(34’) και  Βάσσος(40’).

Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν με τον Καραγιάννη(50’).

Διαιτήτευσε ο Χρυσάφης(Αθηνών).

ΠΑΙΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Κρητικός, Μουζακίτης, Χουρδάκης, Γκλέτσος, Βαμβακάς, Κόρπης, Διαμαντόπουλος, Σταράκης, Μοίρας, Αθανασίου, Δρόσος. Έπαιξαν και οι Βάσσος, Μελέγκος, Παπαδόπουλος, Σεϊμπέλογλου, Καραμολέγκος, Πετράκης.

ΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑΝΑ: Σουκαλακέλης, Μπαλότης, Καλαμάρας, Μαναίλογλου, Βαζούρας, Φίλος, Γραμμένος, Ρούσσος, Σκορδής, Τόμπρας, Αγγελίδης.  Έπαιξαν και οι Καραγιάννης, Γονατάς, Σεφερειάδης, Διακουμόπουλος, Κούστας, Ντελής, Αντωνίου.

 

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ (23-24/2)

Published

on

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
3 ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας 23-02-19 15:00
4 ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης 23-02-19 15:00
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας 24-02-19 15:00
6 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βούλας 24-02-19 15:00
7 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας 24-02-19 15:00
8 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα 24-02-19 15:00
9 ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 24-02-19 15:00
10 ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κάτω Αχαρνών 24-02-19 15:00
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
11 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέων Παλατίων 23-02-19 15:00
12 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας 23-02-19 15:00
13 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας 23-02-19 15:00
14 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου 23-02-19 15:00
15 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας 23-02-19 15:00
16 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα 24-02-19 15:00
17 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης 24-02-19 15:00
18 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αναβύσσου 24-02-19 15:00
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
19 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κουβαρά 23-02-19 15:00
20 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου 23-02-19 15:00
21 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Άννας 24-02-19 15:00
22 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) 24-02-19 15:00
23 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γραμματικού 24-02-19 15:00
24 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Συκαμίνου 24-02-19 15:00
25 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αφιδνών 24-02-19 15:00

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα Τρίτη 19/2

Published

on

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
19:00  COSMOTESPORT 7 ΠΑΟΚ-Τότεναμ Youth League
22:00 COSMOTESPORT 2 Λίβερπουλ-Μπάγερν Champions League
22:00 COSMOTESPORT 1 Λιόν-Μπαρτσελόνα Champions League

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE