Connect with us

Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Κάλεσμα για προπόνηση στις Μικτές ΕΠΣΔΑ

Published

on

epsda-apotelesmata

Ενόψει της έναρξης για την στελέχωση των προεπιλογών ΕΟ Κ-16 & Κ-14, για την αγωνιστική περίοδο 2019 -2020 καλούνται από τους προπονήτης κ. Λινάρδο Αποστόλη και κ. Ιωάννου Ζαχαρίας, την Δευτέρα 20-5-2019 να ευρίσκονται στο γήπεδο παραλίας Ασπροπύργου για προπόνηση, φέροντας μαζί τους ένα άσπρο μπλουζάκι οι παρακάτω αθλητές:

ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΕΟ Κ-14 (ΓΚΡΟΥΠ 1) ΩΡΑ : 15.30

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΤΣΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΣΕΜΠΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ), ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΚΑΜΗΛΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΜΠΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΑΡΤΙΝΙΣ ΟΥΡΑΪ – ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΛΟΥΜΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ – ΣΑΪΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΚΩΣΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΣΤΟΤΣΚΙ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΝΤΟΥΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΛΙΟΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ), ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΠΑΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ ΔΟΞΑ), ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ), ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ). ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΕΟ Κ-16 ΩΡΑ : 16.30 ΤΡΟΚΑ – ΚΑΨΗΣ – ΑΛΕΤΡΑΣ – ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΤΗ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ – ΣΤΑΘΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΣΤΑΜΕΛΟΣ – ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΔΙΟΛΕΤΗΣ – ΖΟΥΜΠΛΙΟΣ – ΕΛΑΝΟΓΛΟΥ ( ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΤΣΟΥΡΑΝΗΣ – ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ). Επίσης παρακαλούνται τα Σωματεία της Ένωσης που δεν έχουν προτείνει ποδοσφαιριστές γεννηθείς (2004) για την ομάδα Κ-16 (μετά από επιλογή του αρμόδιου προπονήτη) να τους στείλουν για προπόνηση την ίδια ημέρα και ώρα. … [Περικομμένο μήνυμα] Προβολή ολόκληρου του μηνύματος

stoplekto

Προπόνηση η Μικτή Κ14 της ΕΠΣΔΑ στις 23/9

Published

on

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ Ε.Π.Ο. ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ Κ-12 ΚΑΙ Κ-14 ΤΩΝ ΕΝΩΣΕΩΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23-9-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 15.30΄ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΤΗΣ Κ-14 ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ..Α ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ Φ/Ο ΤΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΟΥΣ, Φ/Ο ΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) : ΚΩΣΜΙΔΗΣ ΑΝ. – ΝΤΟΥΚΑΣ ΒΙΚ. – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝ. – ΛΙΟΣΗΣ Γ. (ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ), ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤ. – ΠΑΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΚΩΝ. (ΔΟΞΑ ΠΑΝ/ΚΟΥ), ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι. – ΤΣΕΒΑΣ ΚΩΝ. – ΣΕΜΠΡΟΣ ΑΝ. – ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Ι. – ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Π. – ΚΑΓΙΑΣ ΑΛ. (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΣΑΪΝΗΣ ΓΕΡ. (ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΚΑΝΑΚΗΣ Γ. – ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ Ι. – ΑΡΤΙΝΙΣ ΟΥΡΑΪ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Ι. – ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΚΑΜΗΛΙΑΡΗΣ ΣΤ. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΜΠΑΣΑ Θ. (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛ. – ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ), ΓΚΟΓΚΟΣ Ι. (ΛΕΩΝ). ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. (ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ). .ΣΗΜΕΙΩΣΗ : ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ, Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.-

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές στους επαναληπτικούς του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ(21-22/9 & 25/9)

Published

on

epsda-apotelesmata

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/09/19 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
3. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
5. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 25/09/19 16:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.

Continue Reading

LIKE