8ος Όμιλος

Κερατσίνι – Πυθαγόρας 3-1

Σε αγώνα που έκλεισε την αυλαία της 2ης αγωνιστικής του 8ο ομίλου το Κερατσίνι επικράτησε με 3-1 του αξιόμαχου Πυθαγόρα.

Οι γηπεδούχοι πήραν το προβάδισμα με γκολ του Μπρένγκα στο 39′ αλλά πέντε λεπτά μετά οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Στρίγγα (1-1). Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ο Λένγκα με σουτ γύρισε το ματς πριν οι δυο ομάδες πάνε στα αποδυτήρια.

Το τελικό σκορ διαμόρφωσε στο 89′ με πέναλτι ο Μιχαλάς

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ: Κούμπουλας, Γκουριώτης, Κανταράς (66′ Σπανός), Καϊακούδας, Αγγελάκης, Ροκάκης (56’ Καρδάμης), Μέλλης, Μπάτσι (46’ Κουρκούτης), Λένγκα, Στρίγγας (79′ Νικολέτος), Μιχαλάς.

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ: Μαρμαράς, Κυριαζής (59’ Σαράντου), Κάνδυλας, Τσομπάι (81’ Σεχάι), Καρσάς, Μπρέγνκα, Βελάνης (59’ Τσερβανάκου), Σαπουνάς (88′ Χατζηανδρέου), Αμυρσιώνης, Τζιώτης, Ιωαννίδης.