Connect with us

stoplekto

Κλήσεις Μικτών ΕΠΣΔΑ για προπόνηση

Published

on

ΕΝΟΨΕΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α ΛΙΝΑΡΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 11-2-2019 ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΔΟΘΕΙ ) ΩΣ ΕΞΗΣ : ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΩΡΑ 15.15: ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΠΑΛΑΧΑΡ (ΛΑΜΠΕΡΗ ), ΠΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ), ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ – ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ – ΣΤΑΣΙΝΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΚΑΜΙΛΗΣ – ΜΠΑΛΟΜΕΝΟΣ – ΓΕΝΤΙΚΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ ), ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ – ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ), ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ, ΜΑΡΟΥΣΚΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΚΑΓΙΑΣ (ΔΥΝΑΜΗ ), ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ – ΑΛΑΜΑΝΟΣ (ΒΥΖΑΣ ), ΜΠΟΡΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΑΣΒΕΣΤΑΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΧΑΛΑΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ). ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ – ΩΡΑ 16.15΄: ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ, ΠΙΝΗΣ, ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΜΟΙΡΑΣ, ΠΑΛΙΓΓΙΝΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΙΑΣ, ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΙΔΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ (ΛΕΩΝ), ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ, (ΣΚΟΡΠΙΟΣ), ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΣΣΑΣ (ΒΥΖΑΣ) ΤΡΙΜΠΟΣ (ΖΩΦΡΙΑ), ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ(ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ), ΕΛΑΝΟΓΛΟΥ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΣΤΥΛΙΔΗΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ), ΓΙΩΤΗΣ, ΔΟΥΚΑΣ, ΛΑΣΚΟΣ, ΜΗΝΟΣ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ). ΣΗΜΕΙΩΣΗ : ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΚΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ – Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ Υ Π Ο Χ Ρ Ε Ω Τ Ι Κ Η .-

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ (23-24/2)

Published

on

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
3 ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας 23-02-19 15:00
4 ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης 23-02-19 15:00
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας 24-02-19 15:00
6 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βούλας 24-02-19 15:00
7 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας 24-02-19 15:00
8 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα 24-02-19 15:00
9 ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 24-02-19 15:00
10 ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κάτω Αχαρνών 24-02-19 15:00
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
11 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέων Παλατίων 23-02-19 15:00
12 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας 23-02-19 15:00
13 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας 23-02-19 15:00
14 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου 23-02-19 15:00
15 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας 23-02-19 15:00
16 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα 24-02-19 15:00
17 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης 24-02-19 15:00
18 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αναβύσσου 24-02-19 15:00
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
19 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κουβαρά 23-02-19 15:00
20 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου 23-02-19 15:00
21 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Άννας 24-02-19 15:00
22 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) 24-02-19 15:00
23 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γραμματικού 24-02-19 15:00
24 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Συκαμίνου 24-02-19 15:00
25 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αφιδνών 24-02-19 15:00

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα Τρίτη 19/2

Published

on

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
19:00  COSMOTESPORT 7 ΠΑΟΚ-Τότεναμ Youth League
22:00 COSMOTESPORT 2 Λίβερπουλ-Μπάγερν Champions League
22:00 COSMOTESPORT 1 Λιόν-Μπαρτσελόνα Champions League

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE