Connect with us

stoplekto

Κλήσεις Μικτών ΕΠΣΔΑ για προπόνηση

Published

on

epsda-apotelesmata

ΕΝΟΨΕΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α ΛΙΝΑΡΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 11-2-2019 ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΔΟΘΕΙ ) ΩΣ ΕΞΗΣ : ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΩΡΑ 15.15: ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΠΑΛΑΧΑΡ (ΛΑΜΠΕΡΗ ), ΠΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ), ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ – ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ – ΣΤΑΣΙΝΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΚΑΜΙΛΗΣ – ΜΠΑΛΟΜΕΝΟΣ – ΓΕΝΤΙΚΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ ), ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ – ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ), ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ, ΜΑΡΟΥΣΚΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΚΑΓΙΑΣ (ΔΥΝΑΜΗ ), ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ – ΑΛΑΜΑΝΟΣ (ΒΥΖΑΣ ), ΜΠΟΡΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΑΣΒΕΣΤΑΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΧΑΛΑΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ). ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ – ΩΡΑ 16.15΄: ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ, ΠΙΝΗΣ, ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΜΟΙΡΑΣ, ΠΑΛΙΓΓΙΝΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΙΑΣ, ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΙΔΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ (ΛΕΩΝ), ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ, (ΣΚΟΡΠΙΟΣ), ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΣΣΑΣ (ΒΥΖΑΣ) ΤΡΙΜΠΟΣ (ΖΩΦΡΙΑ), ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ(ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ), ΕΛΑΝΟΓΛΟΥ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΣΤΥΛΙΔΗΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ), ΓΙΩΤΗΣ, ΔΟΥΚΑΣ, ΛΑΣΚΟΣ, ΜΗΝΟΣ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ). ΣΗΜΕΙΩΣΗ : ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΚΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ – Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ Υ Π Ο Χ Ρ Ε Ω Τ Ι Κ Η .-

stoplekto

Προπόνηση η Μικτή Κ14 της ΕΠΣΔΑ στις 23/9

Published

on

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ Ε.Π.Ο. ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ Κ-12 ΚΑΙ Κ-14 ΤΩΝ ΕΝΩΣΕΩΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23-9-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 15.30΄ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΤΗΣ Κ-14 ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ..Α ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ Φ/Ο ΤΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΟΥΣ, Φ/Ο ΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) : ΚΩΣΜΙΔΗΣ ΑΝ. – ΝΤΟΥΚΑΣ ΒΙΚ. – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝ. – ΛΙΟΣΗΣ Γ. (ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ), ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤ. – ΠΑΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΚΩΝ. (ΔΟΞΑ ΠΑΝ/ΚΟΥ), ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι. – ΤΣΕΒΑΣ ΚΩΝ. – ΣΕΜΠΡΟΣ ΑΝ. – ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Ι. – ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Π. – ΚΑΓΙΑΣ ΑΛ. (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΣΑΪΝΗΣ ΓΕΡ. (ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΚΑΝΑΚΗΣ Γ. – ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ Ι. – ΑΡΤΙΝΙΣ ΟΥΡΑΪ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Ι. – ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΚΑΜΗΛΙΑΡΗΣ ΣΤ. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΜΠΑΣΑ Θ. (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛ. – ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ), ΓΚΟΓΚΟΣ Ι. (ΛΕΩΝ). ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. (ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ). .ΣΗΜΕΙΩΣΗ : ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ, Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.-

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές στους επαναληπτικούς του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ(21-22/9 & 25/9)

Published

on

epsda-apotelesmata

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/09/19 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
3. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
5. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 25/09/19 16:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.

Continue Reading

LIKE