Connect with us

Ε.Π.Σ.Π.

Κλειστά τα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά τη Δευτέρα 17.6

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Κλειστά θα παραμείνουν τα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά την ερχόμενη Δευτέρα  λόγω της αργίας του Αγίου Πνεύματος.

Τα γραφεία  της Ε.Π.Σ. Πειραιά θα λειτουργήσουν και πάλι  κανονικά από την Τρίτη 18/6/2019 (09.00-17.00).

 

Α΄ Ε.Π.Σ.Π.

Νέα Ιωνία – Κάλεσμα για το ματς με Ηράκλειο

Published

on

Κάλεσμα του ΔΣ της Νέας Ιωνίας προς τους φιλάθλους της πόλης  για τον αγώνα με το Ηράκλειο

Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΑΟ Νέας Ιωνίας ευχαριστεί τους φιλάθλους που παραβρέθηκαν στο νικηφόρο εντός έδρας αγώνα της ομάδας μας με την ομάδα των Πετραλώνων και καλεί τους φιλάθλους της πόλης μας να δώσουν δυναμικό παρών και να αποτελέσουν τον 12ο παίκτη της ομάδας μας στο σαββατιατικο “εκτός” έδρας αγώνα στο Δημοτικό γήπεδο Νέας Ιωνίας με την πρωτοπόρο του ομίλου ΑΕ Ηράκλειο, ώστε να είναι αρωγοί, μαζί φυσικά με την ομάδα μας, για το μεγάλο διπλό.

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΠ (16-17/11)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

ΣΑΒΒΑΤΟ  16.11.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 15.30 ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.30 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 15.30 ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 15.00 ΕΠΟ (ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 15.30 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠ. ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 15.00 ΕΠΟ ( ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ)
ΓΗΠ.ΣΕΦ 15.30 ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΓΗΠ.ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 15.30 ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ –  ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  17.11.2019

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 10.30 ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
13.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚ. – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.30 ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ. – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
13.00 ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
15.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ.
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.30 ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ. – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
12.45 ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15.15 ΕΠΟ ( ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑ)  γυν.
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
13.00 ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
15.30 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.15 ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦ.
12.30 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
14.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

 

ΓΗΠ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ. – ΣΠΙΘΑ
13.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
15.30 ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 10.30 ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
13.00 ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ.
15.30 ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ ΣΕΦ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
13.00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
15.30 ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ 12.00 ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΓΗΠ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 15.00 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ.
ΓΗΠ.ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 15.30 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΗΠ.ΑΙΓΙΝΑΣ 14.30 ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Continue Reading

LIKE