Connect with us

stoplekto

Κριός Ασπροπύργου- Βύζας Μεγάρων 0-7

Published

on

Το νέο έτος έφερε τον Βύζαντα Μεγάρων ξανά στο δρόμο των επιτυχιών. Η ομάδα του Μάκη Πανταζή μετά από δύο σερί ήττες, επέστρεψε στις νίκες καταβάλλοντας εύκολα στην παγωμένη Παραλία Ασπροπύργου με το εκκωφαντικό 7-0 τον ουραγό Κριό Ασπροπύργου και μείωσε προσωρινά την απόσταση από την κορυφή.

Πρωταγωνιστής για τους Μεγαρίτες ο Κλωνάρης που πέτυχε τέσσερα γκολ(23’, 68’, 73’, 84’). Από ένα σημείωσαν οι Έβερετ(4’), Βούκα(13’) και Δρίτσας(28’).

Οι γηπεδούχοι στο 67’ είχαν μείνει με δέκα λόγω αποβολής του Τοπάλοβ στο 67’ με δεύτερη  κίτρινη.

Σωστός ο διαιτητής Χρόνης.

ΚΡΙΟΣ: Κατσούλας(50’ Σεβαστόπουλος), Τσολαρίδης, Τοπάλοβ, Πέππας, Μπαρουτίδης, Πασαλίδης, Παπαδόπουλος Θ., Παπαδόπουλος Χ., Λειβαδάς, Τόλας, Βαλμάς(80’ Καλοϊδάς).

ΒΥΖΑΣ: Μπαλασάκης, Εμετό (79’ Δρυμούσης), Χάρμπαλης (67’ Πολυτάρχου), Έβερετ (72’ Μουσκάι), Φλέγκας, Λαλάη, Βούκα (57’ Μήτσος), Καραγιάννης, Δρίτσας, Κλωνάρης, Μαυρονάσος.

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ (23-24/3/19)

Published

on

ΕΠΣΑ

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
1. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15:30
2. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 15:30
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15:30
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15:30
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15:30
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15:30
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15:30
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15:30
10. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 15:30
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15:30
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10:30
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11:00
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15:30
15. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15:30
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 15:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15:30
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:30
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15:30
20. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 15:30
21. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15:30
22. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15:30
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15:30
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15:30
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:30
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15:30
28. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 15:30
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15:30
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15:00
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15:30
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15:30
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15:30
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15:30
37. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15:30
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 15:30
39. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15:30
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:30

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΠ (23-24/3/19)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Πειραιά:

ΣΑΒΒΑΤΟ  23.3.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 16.00 ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ. – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 16.30 ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 16.30 ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.
18.30 ΕΠΟ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ- ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ) γυν.
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  24.3.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 11.00 ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
13.30 ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠ.
16.00 ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
13.30 ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ
16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ. – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ
13.30 ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
16.00 ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

16.00 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔ. – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ.
16.00 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 11.00 ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ. – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
13.30 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 12.00 ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
16.30 ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 11.30 ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
15.00 ΕΠΟ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ)
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ 13.30 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
16.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 15.00 ΕΠΟ (ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ)
ΓΗΠ. ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 16.00 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
15.00 ΕΠΟ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)
ΓΗΠ. ΑΙΓΙΝΑΣ 14.30 ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΓΗΠ. «Π.ΣΑΛΠΕΑΣ» 15.00 ΕΠΟ (ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ)

 

Continue Reading

LIKE