Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Κυπελλούχος Αθηνών, για δεύτερη φορά, το σαρωτικό Χαλάνδρι!

Published

on

Το Χαλάνδρι κατέκτησε εμφατικά το δεύτερο Κύπελλο ΕΠΣΑ στην ιστορία του μετά από 37 ολόκληρα χρόνια, καθώς επιβλήθηκε εύκολα 3-0 του Ηλυσιακού στο γήπεδο ‘Γεώργιος Καμάρας’! Οι ‘πράσινοι’ το ήθελαν περισσότερο, κατέθεσαν την ψυχή τους στον αγωνιστικό χώρο και εκμεταλλεύτηκαν τις αντεπιθέσεις καθαρίζοντας τους κακούς ‘κιτρινόμαυρους’. Περίπου 1.000 άτομα βρέθηκαν στις εξέδρες της ιστορικής Ριζούπολης, με τους φίλους των δύο ομάδων να δημιουργούν όμορφη ατμόσφαιρα. Παρόλα αυτά, είχαμε και μία πεντάλεπτη διακοπή μετά την επίτευξη του 3-0, αφού οι φίλοι του Ηλυσιακού δεν άντεξαν την έκταση της ήττας και απαίτησαν από τους παίκτες να πετάξουν τις φανέλες. Εξαιρετική η διαιτησία των Σφακιανάκη, Νικολαδού και Κουτσόγιαννου.

Οι παίκτες του Δήμου Τσιμηλιώτη μπήκαν δυναμικά και πατούσαν καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο, με αποτέλεσμα να ανοίξουν το σκορ στο 17′. Ο Ζούνα εκτέλεσε το φάουλ, ο Αχιλλέας Κατσιούλης έκανε το ψαλίδι-γύρισμα και ο Τσίτσαρης με κοντινή προβολή τιμώρησε την αδρανοποιημένη άμυνα. Μάλιστα στο 26′, ο Μπιζάς παραλίγο να γράψει το 2-0, όμως ο Σηφάκης απομάκρυνε σωτήρια. Στο 27′ ο Θανόπουλος δοκίμασε τα αντανακλαστικά του θετικότατου Φάνη Κατσιούλη, ενώ στο 45′ ο Σκούμας βιάστηκε να εκτελέσει από το ύψος της μεγάλης περιοχής. Αυτή ήταν η εικόνα ενός πρώτου μέρους που είχε ρυθμό και δικαίως βρήκε την ΑΕΧ επικεφαλής του σκορ.

Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε με γκολ. Πιο συγκεκριμένα στο 49′ ο Τσίτσαρης έκλεψε την μπάλα από τον Σταύρου, ο Σκούμας σέντραρε και ο Φούντας στην προσπάθεια του να διώξει εκτέλεσε τον συμπαίκτη του, Μιχάλη Σηφάκη, για το 2-0 βάζοντας φωτιά στο ‘Γεώργιος Καμάρας’. Στο 52′ νέα μοναδική ευκαιρία για τους ‘πράσινους’, αλλά ο Σηφάκης πρόλαβε τελευταία στιγμή τον Αχιλλέα Κατσιούλη πριν πλασάρει. Οι τυπικά γηπεδούχοι προσπάθησαν να μειώσουν, όμως είχαν πρόβλημα στη δημιουργία και την εκτέλεση, κάτι που αποδείχθηκε στο 58′ και το 66′, όπου αστόχησαν Θανόπουλος και Σαμπανάι αντίστοιχα από ευνοϊκές θέσεις. Το τελικό 3-0 διαμόρφωσε στο 68′ ο Πατσιαβούρας φεύγοντας στην κόντρα και αφού πρώτα εξέθεσε τον Συριόπουλο για να βγει τετ α τετ με τον έμπειρο πορτιέρο των ‘κιτρινόμαυρων’. Με την επίτευξη του γκολ, είχαμε πεντάλεπτη διακοπή από τον ρέφερι Σφακιανάκη, ο οποίος θεώρησε σωστό να διακόψει τον αγώνα και να ηρεμήσουν οι απογοητευμένοι φίλοι του ‘Ηλυ’. Στη τελευταία μεγάλη ευκαιρία, ο Σηφάκης σταμάτησε αποτελεσματικά τον Σκούμα στο 79′ γλιτώνοντας τον… διαφαινόμενο διασυρμό.

Διαιτητές: Σφακιανάκης Ι., Νικολαδός Σ., Κουτσόγιαννος Ν., Αντωνίου Κ. (4ος).

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Λουτσιάνο Ντε Σόουζα): Σηφάκης, Μέξης, Χατζηγιαννακός (29′ Φούντας), Συριόπουλος Παπαδημητρίου, Αμανατίδης, Στρίγγας (56′ Σαμπανάι), Τζώρτζης, Ιωάννου (46′ λ.τρ. Πουλάκος), Θανόπουλος Δ., Σταύρου.

Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Δήμος Τσιμηλιώτης): Κατσιούλης Φ., Λαζάρου (84′ Καγιώργης), Ζούνα (74′ Λειβαρτζινός), Θανόπουλος Μ., Καρακάσης, Φελέκης, Λουκάς, Τσίτσαρης, Κατσιούλης Α. (63′ Πατσιαβούρας), Μπιζάς, Σκούμας.

Ε.Π.Σ.Α

ΕΠΣΑ – Έναρξη μαθημάτων εισαγωγικής σχολής διαιτησίας

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Την Δευτέρα 25/11/2019 και ώρα 18:00 αρχίζουν τα μαθήματα της εισαγωγικής σχολής διαιτησίας της ΕΠΣ.ΑΘΗΝΩΝ.

Καλούνται οι δηλώσαντες συμμετοχή να παρευρεθούν στα γραφεία της Ένωσης (Ακαδημίας 91-93 5ος όροφος)

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα του κυπέλλου ΕΠΣΑ (5η φάση)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

5η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη 27/11/19 14:30
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 27/11/19 14:30
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 27/11/19 14:30
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 27/11/19 14:30
5. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 27/11/19 14:30
6. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 27/11/19 14:30
7. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 27/11/19 14:30
8. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 27/11/19 14:30

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (23-24/11/19)

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 23/11/2019 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 24/11/2019 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
11. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ 24/11/2019 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ 24/11/2019 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
13. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24/11/2019 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
14. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 24/11/2019 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 24/11/2019 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
16. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 24/11/2019 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 23/11/2019 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
18. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 23/11/2019 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
19. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 23/11/2019 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
20. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 23/11/2019 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.
21. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24/11/2019 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
22. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 24/11/2019 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
23. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ 24/11/2019 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
24. ΡΟΥΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 24/11/2019 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 23/11/2019 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
26. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 23/11/2019 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
27. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ 23/11/2019 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
28. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24/11/2019 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
29. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 24/11/2019 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) 24/11/2019 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β.
31. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 24/11/2019 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
32. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 24/11/2019 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΠΕΥΚΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 23/11/2019 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
34. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 23/11/2019 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
35. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 23/11/2019 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
36. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 23/11/2019 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
37. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 24/11/2019 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
38. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 24/11/2019 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
39. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) 24/11/2019 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.
40. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 24/11/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΠΟΨ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 23/11/2019 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
42. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 23/11/2019 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
43. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 23/11/2019 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
44. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 23/11/2019 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
45. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 23/11/2019 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
46. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΟΥΔΗ 23/11/2019 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
47. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 24/11/2019 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 24/11/2019 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
49. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ 23/11/2019 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
50. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 23/11/2019 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
51. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ 24/11/2019 9:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
52. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 24/11/2019 9:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 24/11/2019 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
54. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 24/11/2019 12:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
55. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 24/11/2019 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
56. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 24/11/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ 23/11/2019 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
58. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 23/11/2019 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 23/11/2019 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 24/11/2019 9:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
61. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 24/11/2019 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
62. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 24/11/2019 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 24/11/2019 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
64. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 24/11/2019 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
65. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23/11/2019 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
66. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 23/11/2019 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
67. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 23/11/2019 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
68. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ 24/11/2019 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
69. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 24/11/2019 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
70. ΑΡΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 24/11/2019 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
71. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 24/11/2019 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
72. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 24/11/2019 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.

Continue Reading

A' Ε.Π.Σ.Α.

ΑΣ Σουρμένων – Κάλεσμα στους φίλους της ομάδας

Published

on

Η Ανακοίνωση στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης  του συλλόγου  αναφέρει χαρακτηριστικά.

ΟΛΟΙ οι Σουρμενιώτες το ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019 και ώρα 3 το μεσημέρι πρέπει να δώσουν το παρών στο γήπεδό μας! Οι ποδοσφαιριστές μας τους έχουν ανάγκη στο γειτονικό ντέρμπι με την Ηλιούπολη το οποίο φέτος είναι και ένα ντέρμπι κορυφής!

Η ομάδα μας όλη την εβδομάδα προετοιμάζεται για τον αγώνα χωρίς προβλήματα και σε καλό κλίμα.

Ελάτε να στηρίξετε τα ΣΟΥΡΜΕΝΑ με την παρουσία σας και τη φωνή σας και μετά το τέλος του αγώνα να χειροκροτήσουμε τους παίκτες μας για την προσπάθεια!

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!

VAMOS ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΑ!!!

ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΑ ΟΛΕ!

ΟΛΟΙ οι Σουρμενιώτες το ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019 και ώρα 3 το μεσημέρι πρέπει να δώσουν το παρών στο γήπεδό μας! Οι ποδοσφαιριστές μας τους έχουν ανάγκη στο γειτονικό ντέρμπι με την Ηλιούπολη το οποίο φέτος είναι και ένα ντέρμπι κορυφής! Η ομάδα μας όλη την εβδομάδα προετοιμάζεται για τον αγώνα χωρίς προβλήματα και σε καλό κλίμα.Ελάτε να στηρίξετε τα ΣΟΥΡΜΕΝΑ με την παρουσία σας και τη φωνή σας και μετά το τέλος του αγώνα να χειροκροτήσουμε τους παίκτες μας για την προσπάθεια! ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!VAMOS ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΑ!!!ΒΟΝUS ένα ωραίο βιντεάκι που μας βάζει στο κλίμα του ντέρμπι!Δείτε το και κοινοποιήστε το!

Gepostet von Α.Σ.Σουρμένων Official am Donnerstag, 21. November 2019

Continue Reading