Connect with us

stoplekto

Να «πετάξει» με Πουλάκη στοχεύει ο ΑΟ Καραβάς

Αντώνη Δαρζέντα

Published

on

Μια πολύ καλή  μεταγραφική κίνηση για τον ΑΟ Καραβά . Απέκτησε τον νεαρό επιθετικό Φανούρη Πουλάκη που αναμένεται να τον ενισχύσει σημαντικά .

Από το γραφείο Τύπου του συλλόγου εκδόθηκε η παρακάτω ανακοίνωση:
«Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την απόκτηση του 23χρονου επιθετικού Πουλάκη Φανούρη.
Ο Πουλάκης την περασμένη σεζόν αγωνίστηκε στον Ιωνικό ενώ μέχρι τώρα ήταν στον Μανδραϊκό.Στο παρελθόν έχει παίξει ακόμα σε Ηλυσιακό, Κερατσίνι, Αιγάλεω και Κ20 Ολυμπιακού.
Είμαστε βέβαιοι οτι θα βοηθήσει τα μέγιστα ώστε να επιτύχουμε τον στόχο μας που δεν είναι άλλος απο την κατάκτηση του πρωταθλήματος που αυτόματα οδηγεί την ομάδα μας στην στην Γ Εθνική.
Τον καλοσωρίζουμε στην οικογένεια μας και του ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες.»

stoplekto

ΕΠΣΠ: Αντικαταστάσεις Διαιτητών

Published

on

Στους παρακάτω αγώνες υπάρχουν αντικαταστάσεις διαιτητών & βοηθών διαιτητών ως εξής:

Στον Σαββατιάτικο αγώνα  της Β΄ Κατηγορίας ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ, αντί του διαιτητή Δαμιανάκη  Κ.( κώλυμα προγράμματος), η Ε/Δ όρισε τον διαιτητή Κακριδή Ι.

 

Στον Σαββατιάτικο αγώνα  της Α΄  Κατηγορίας, ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ αντί του διαιτητή Κουζούμη Ι. ( κώλυμα λόγω εργασίας ), η Ε/Δ όρισε τον διαιτητή Ντουμιτρέσκου Ρ.

 

Στον  Δευτεριάτικο αγώνα της Α΄ Κατηγορίας Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ- ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ αντί του βοηθού διαιτητή Ζησιμοπούλου Δ.( κώλυμα λόγω εργασίας), η Ε/Δ όρισε τον βοηθό διαιτητή Κουζούμη Ι.

 

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (19-20/1)

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19-01-19 15:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 19-01-19 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
3 ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 19-01-19 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 20-01-19 11:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
5 ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 20-01-19 13:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6 ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 20-01-19 13:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
7 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20-01-19 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19-01-19 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
9 ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 19-01-19 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
10 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ 20-01-19 13:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
11 ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 20-01-19 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
12 ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20-01-19 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
13 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20-01-19 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
14 ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21-01-19 15:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(5η φάση)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
15 ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 23-01-19 15:00
16 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 30-01-19 15:30
17 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 06-02-19 16:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
18 ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19-01-19 15:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
19 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 20-01-19 10:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ 20-01-19 12:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
21 ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 20-01-19 13:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
22 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 20-01-19 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23 ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ 19-01-19 15:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
24 ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19-01-19 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
25 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 19-01-19 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
26 ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ 20-01-19 10:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
27 ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20-01-19 12:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
28 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ 20-01-19 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
29 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 20-01-19 15:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
30 ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 19-01-19 15:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
31 ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 20-01-19 10:30 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
32 ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ 20-01-19 13:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
33 ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 20-01-19 13:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
34 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 20-01-19 13:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)
35 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ 20-01-19 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE

error: Content is protected !!