Connect with us

stoplekto

Ξεκίνησε το τουρνουά στο «Π. Νικολαΐδης»

Published

on

Του Στάθη Μηλιδώνη

Ξεκίνησε τη Δευτέρα 14/5 στο γήπεδο  «Π. Νικολαΐδης» το τουρνουά που διοργανώνουν από κοινού Φαληρικός, Παννεαπολικός και Χαλκηδώνα και συμμετέχουν ακόμα οι ομάδες ΑΣ Ποντίων, ΑΕ Χατζηκυριακείου και Diamond.

Μετά και  την ολοκλήρωση των πρωταθλημάτων, οι ομάδες βρήκαν την ευκαιρία να συνεχίσουν τις δραστηριότητές τους .

Το τουρνουά διεξάγεται με τις καλύτερες προϋποθέσεις, με τριάδες διαιτητών και γιατρούς και συγκεντρώνει μεγάλο ενδιαφέρον.

Την πρώτη μέρα των αγώνων διεξήχθη η αναμέτρηση:

Φαληρικός- Diamnod 4-3

Χαλκηδώνα- ΑΣ Ποντίων 4-2

Το πρόγραμμα της υπόλοιπης βδομάδας έχει ως εξής

15/5 20.00 Παννεαπολικός- Diamond

16/5 19.00  Φαληρικός- ΑΣ Ποντίων και 20.30 Χαλκηδώνα- Αε Χατζηκυριάκειου

17/8 20.30 Παννεαπολικός- ΑΕ Χατζηκυριακείου

 

 

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE