Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι αγώνες το σαββατοκύριακο 16-17/2 στην ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
3 ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 16-02-19 15:00
4 ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Σάββατο 16-02-19 15:00
5 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Σάββατο 16-02-19 15:30
6 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Κυριακή 17-02-19 15:00
7 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Κυριακή 17-02-19 15:00
8 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 17-02-19 15:00
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ Κυριακή 17-02-19 15:00
10 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κυριακή 17-02-19 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
11 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 16-02-19 15:00
12 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Σάββατο 16-02-19 15:00
13 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16-02-19 15:00
14 ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17-02-19 11:00
15 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ Κυριακή 17-02-19 15:00
16 ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 17-02-19 15:00
17 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Κυριακή 17-02-19 15:00
18 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ Κυριακή 17-02-19 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
19 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ Σάββατο 16-02-19 15:00
20 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ Σάββατο 16-02-19 15:00
21 ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Σάββατο 16-02-19 15:00
22 ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17-02-19 15:00
23 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17-02-19 15:00
24 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 17-02-19 15:00
25 ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κυριακή 17-02-19 15:30
26 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 17-02-19 15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
27 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16-02-19 15:00
28 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ Σάββατο 16-02-19 15:00
29 ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 16-02-19 15:00
30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Σάββατο 16-02-19 15:00
31 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 16-02-19 15:00
32 ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Σάββατο 16-02-19 15:00
33 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ Σάββατο 16-02-19 15:00
34 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ Κυριακή 17-02-19 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
35 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Σάββατο 16-02-19 15:00
36 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Σάββατο 16-02-19 15:00
37 ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Σάββατο 16-02-19 15:00
38 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ Σάββατο 16-02-19 15:15
39 ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17-02-19 11:00
40 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κυριακή 17-02-19 15:00
41 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Κυριακή 17-02-19 15:00
42 ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 17-02-19 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
43 ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Σάββατο 16-02-19 15:00
44 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ Κυριακή 17-02-19 9:30
45 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 17-02-19 9:30
46 ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 17-02-19 9:30
47 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ Κυριακή 17-02-19 10:30
48 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 17-02-19 15:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
49 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ Σάββατο 16-02-19 15:00
50 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Σάββατο 16-02-19 15:00
51 ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 17-02-19 11:00
52 ΑΡΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 17-02-19 11:00
53 ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Κυριακή 17-02-19 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
54 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Κυριακή 17-02-19 11:00
55 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. Κυριακή 17-02-19 11:30
56 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ Κυριακή 17-02-19 12:30
57 ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 17-02-19 12:30
58 ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 17-02-19 15:00
59 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Κυριακή 17-02-19 15:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα
60 ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Σάββατο 16-02-19 15:00
61 ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 16-02-19 15:00
62 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 16-02-19 15:00
63 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο 16-02-19 15:00
64 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Κυριακή 17-02-19 11:30
65 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ Κυριακή 17-02-19 12:30

A' Ε.Π.Σ.Α.

ΑΕ Κηφισιά-Αγία Παρασκευή 3-1

Published

on

Με τον πλέον ιδανικό τρόπο πραγματοποιήθηκε η φιέστα της Κηφισιάς που νίκησε με 3-1 την Αγία Παρασκευή.

Στο 6′ ο Γεωργόπουλος με κεφαλιά έκανε το 1-0, με τον Μεϊμαρογλου με πλασέ στο 30′ να διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδα του.

Στο 35′ με πέναλτι ο Τζίτζης έκανε το 2-1, με τον Έσλερ στο 42′ να σημειώνει το 3-1.

Στο 49′ αποβλήθηκε ο Δρόσης, με τον Τζίτζη στο 86′ να παίρνει επίσης την άγουσα για τα αποδυτήρια.

Καλή η διαιητσιά των Καπίρη, Ανδρέου και Γαλάνη.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ: Κόρμπας, Αποστόλου, Έσλερ, Γεωργόπουλος, Μείμάρογλου (59’ Στριμμένος), Τζέλι, Ρέντζης (77’ Παλιαρούτας), Πρίτσας (75 Τόσκα), Παπαδόπουλος, Γκούμας, Βουγιουκλίδης 65 Οκσίσογλου).

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: Παπαγεωργίου, Τζίτζης, Μπέκος, Παναγόπουλος, Δρόσης, Δημογιάννης (59’ Φουκούλης), Λαζόπουλος (77’ Ζαφείρης), Χατζίου, Κοβάνης (82’ Καρούντζος), Μπιτσικάρης, Κραψίτης (65’ Ψαραδέλης).

Continue Reading

A' Ε.Π.Σ.Α.

Διάνα Ηλιούπολης-ΑΕ Χαλανδρίου 1-0

Published

on

Με γκολ του Καλλέργη στο 2′ των καθυστερήσεων η Διάνα Ηλιούπολης νίκησε με 1-0 την ΑΕ Χαλανδρίου. 

Διαιτητές: Κ. Μπαϊρακτάρης, Καφριτσας, Ζήρδας.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: Αράχωβας, Ζιώβας, Χύσα (46’ Γιαννουλάκης), Τζιβελέκης (75’ Μπακογιάννης), Ντζαβίδας, Καλουδιώτης,  Καλλέργης, Μπουραζάς, Κετσετζόγλου, Α. Μπαλαφούτης (46’ Αναστασίου), Βλάχος (68’ Χ. Μπαλαφούτης).

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Μολφέσης, Καρώνης, Στυλιανόπουλος, Δημόπουλος, Θανόπουλος, Δαρδαμάνης, Λούκας, Κανέλλος (55’ Πατσιαβούρας), Μουρούτης, Κατσιούλης, Βενάρδος (67’ Θύμιος).  

Continue Reading

LIKE