Connect with us

Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις Παρασκευή 15/11/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόμινικ Τιέμ – Ματέο Μπερετίνι – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
19:00 Novasports 3HD Χίμκι – Αρμάνι Μιλάνο – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τουρκία – Ισλανδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές – Ζενίτ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Αλμπα Βερολίνου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:30 ΕΡΤ Sports HD Μεξικό – Ολλανδία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Αγγλία – Μαυροβούνιο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Πορτογαλία – Λιθουανία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Γαλλία – Μολδαβία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αλβανία – Ανδόρα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σερβία – Λουξεμβούργο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Τσεχία – Κόσοβο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 Novasports 3HD Μπασκόνια – Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς – Ρότζερ Φέντερερ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
01:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Βραζιλία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς – Ντάλας Μάβερικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020
05:20 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS7 Sherwood 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
08:25 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS8 Kookaburra Road 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
10:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
14:10 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο – Τένις – Round Robin
16:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1
16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
17:30 ΕΡΤ Sports HD Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή ΓΕ – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
18:00 COSMOTE SPORT 2 HD European Qualifiers Show 2019-20 – Ποδόσφαιρο – Pregame
19:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Φενέρμπαχτε – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αρμενία – Ελλάδα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φινλανδία – Λιχτενστάιν – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νορβηγία – Νήσοι Φερόες – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 OPEN TV Αρμένια – Ελλάδα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 MotoGP Championship Global Series – Μηχανοκίνητα – Βαλένθια, Ισπανία
19:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2
20:00 Novasports 3HD Ερυθρός Αστέρας – Βιλερμπάν – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
20:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2
21:00 COSMOTE SPORT 2 HD European Qualifiers Show 2019-20 – Ποδόσφαιρο – Postgame
21:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Ζάλγκιρις – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ιταλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ισπανία – Μάλτα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ρουμανία – Σουηδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Δανία – Γιβραλτάρ – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ελβετία – Γεωργία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 Novasports 2HD Βαλένθια – Μπάγερν Μονάχου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο

Continue Reading

stoplekto

Οι Αθλητικές μεταδόσεις Πέμπτη 14/11/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόμινικ Τιέμ – Ματέο Μπερετίνι – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
19:00 Novasports 3HD Χίμκι – Αρμάνι Μιλάνο – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τουρκία – Ισλανδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές – Ζενίτ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Αλμπα Βερολίνου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:30 ΕΡΤ Sports HD Μεξικό – Ολλανδία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Αγγλία – Μαυροβούνιο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Πορτογαλία – Λιθουανία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Γαλλία – Μολδαβία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αλβανία – Ανδόρα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σερβία – Λουξεμβούργο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Τσεχία – Κόσοβο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 Novasports 3HD Μπασκόνια – Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς – Ρότζερ Φέντερερ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
15-11-2019
01:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Βραζιλία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς – Ντάλας Μάβερικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις Τετάρτη 13/11/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ραφαέλ Ναδάλ – Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
19:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – Μπούργκος – Μπάσκετ – Basketball Champions League
19:30 Novasports 4HD Μακάμπι Ρισόν – Βίρτους Μπολόνια – Μπάσκετ – Eurocup
20:45 Novasports 1HD Μονακό – Προμηθέας – Μπάσκετ – Eurocup
20:45 Novasports 3HD Βενέτσια – Λοκομοτίβ Κούμπαν – Μπάσκετ – Eurocup
21:30 ΕΡΤ Sports HD Μεξικό – Ολλανδία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
21:45 Novasports 2HD Μπρέσια – Μπανταλόνα – Μπάσκετ – Eurocup
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
14-11-2019
01:00 ΕΡΤ Sports HD FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17 – Ποδόσφαιρο
01:30 FOX Sports NCAA College Hoops Extra 2019-20 Ε1 – Μπάσκετ – ΠΡΕΜΙΕΡΑ
02:00 FOX Sports Οχάιο Στέιτ – Βιλανόβα Γουάιλντκατς – Μπάσκετ – NCAA College Basketball 2019-2020
04:00 FOX Sports Marquette Golden Eagles – Purdue Boilermakers – Μπάσκετ – NCAA College Basketball 2019-2020
05:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις Τρίτη 12/11/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

15:00 Novasports 1HD Ελλάδα (Γ) – Ιρλανδία (Γ) – Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο – Τένις – Round Robin
19:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Μπρίντιζι – Μπάσκετ – Basketball Champions League
20:30 Novasports 2HD Ουλμ – Ανδόρρα – Μπάσκετ – Eurocup
20:30 Novasports 3HD Τρέντο – Μπούντουτσνοστ – Ποδόσφαιρο – Eurocup
21:00 ΕΡΤ Sports HD Μόρναρ Μπαρ – Περιστέρι – Μπάσκετ – Basketball Champions League
21:45 Novasports 1HD Ναντέρ – Νταρουσάφακα – Μπάσκετ – Eurocup
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο – Τένις – Round Robin
13-11-2019
02:00 FOX Sports Μίσιγκαν Γούλβερινς – Creighton – Μπάσκετ – NCAA College Basketball 2019-2020
04:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γιούτα Τζαζ – Μπρούκλιν Νετς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020
04:00 FOX Sports Butler – Minnesota Golden Gophers – Μπάσκετ – NCAA College Basketball 2019-2020

Continue Reading

LIKE