Connect with us

Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Παρασκευής 20/9/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

19:00 FOX Sports Phillies – Braves – Μπέιζμπολ – MLB
19:55 COSMOTE SPORT 1 HD Λεπτό προς λεπτό – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Αϊντραχτ Φρανκφούρτης – Αρσεναλ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 3 HD ΑΠΟΕΛ – Ντουντελάνζ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Καραμπάγκ – Σεβίλλη – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αϊντχόφεν – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 6 HD Χετάφε – Τράμπζονσπορ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Κλουζ – Λάτσιο – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεν – Σέλτικ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Βασιλεία – Κρασνοντάρ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λεπτό προς λεπτό – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Αστάνα – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρόμα – Μπασακσεχίρ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Πόρτο – Γιουνγκ Μπόις – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γουλβς – Μπράγκα – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρέιντζερς – Φέγενορντ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σλόβαν Μπρατισλάβας – Μπεσίκτας – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκλάντμπαχ – ΒΑΚ Πέλετς – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Παρτίζαν – Αλκμααρ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
23:00 FOX Sports Padres – Brewers – Μπέιζμπολ – MLB
01:30 COSMOTE SPORT 4 HD Connecticut Sun – Los Angeles Sparks – Μπάσκετ – WNBA
09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Moto3 Gran Premio de Aragon
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – MotoGP Gran Premio de Aragon
11:20 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Moto2 Gran Premio de Aragon
13:00 FOX Sports Ημιτελικός – Ράγκμπι – NRL
13:55 Eurosport 1 Laver Cup – Τένις – Τουρνουά επίδειξης
14:10 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Moto3 Gran Premio de Aragon
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Προημιτελικός – Τένις – ATP 250 Moselle Open
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – MotoGP Gran Premio de Aragon
15:20 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
16:00 Eurosport 1 Laver Cup – Τένις – Τουρνουά επίδειξης
16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Moto2 Gran Premio de Aragon
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Προημιτελικός – Τένις – ATP 250 Moselle Open
18:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χίμκι – Αναντολού Εφές – Μπάσκετ – Zadar Basketball
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Προημιτελικός – Τένις – ATP 250 Moselle Open
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελο – Αννόβερο – Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2
19:55 Eurosport 1 Laver Cup – Τένις – Τουρνουά επίδειξης
21:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Μπόρνμουθ – Ποδόσφαιρο – Premier League
21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Προημιτελικός – Τένις – ATP 250 Moselle Open
21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ζαντάρ – Αλμπα Βερολίνου – Μπάσκετ – Zadar Basketball
21:00 FOX Sports Cardinals – Cubs – Μπέιζμπολ – MLB
21:15 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας – Μπάσκετ – Φιλικό
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Μάιντς – Ποδόσφαιρο – Bundesliga
21:45 Novasports 1HD Στρασβούργο – Ναντ – Ποδόσφαιρο – Ligue 1
21:45 Novasports 2HD Κάλιαρι – Τζένοα – Ποδόσφαιρο – Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Μπέτις – Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
22:00 Eurosport 1 Laver Cup – Τένις – Τουρνουά επίδειξης

Continue Reading

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Πέμπτη 19/9/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός – Τότεναμ – Ποδόσφαιρο – UEFA Youth League
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός – Τότεναμ – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Κλαμπ Μπριζ – Γαλατασαράι – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League
20:00 FOX Sports Nationals – Cardinals – Μπέιζμπολ – MLB
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λεπτό προς λεπτό – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεάλ Μαδρίτης – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Γιουβέντους – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπάγερν Μονάχου – Ερυθρός Αστέρας – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαχτάρ Ντόνετσκ – Μάντσεστερ Σίτι – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν – Λοκομοτίβ Μόσχας – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Αταλάντα – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League
19:00 FOX Sports Phillies – Braves – Μπέιζμπολ – MLB
19:55 COSMOTE SPORT 1 HD Λεπτό προς λεπτό – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Αϊντραχτ Φρανκφούρτης – Αρσεναλ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 3 HD ΑΠΟΕΛ – Ντουντελάνζ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Καραμπάγκ – Σεβίλλη – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αϊντχόφεν – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 6 HD Χετάφε – Τράμπζονσπορ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Κλουζ – Λάτσιο – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεν – Σέλτικ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Βασιλεία – Κρασνοντάρ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λεπτό προς λεπτό – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Αστάνα – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρόμα – Μπασακσεχίρ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Πόρτο – Γιουνγκ Μπόις – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γουλβς – Μπράγκα – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρέιντζερς – Φέγενορντ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σλόβαν Μπρατισλάβας – Μπεσίκτας – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκλάντμπαχ – ΒΑΚ Πέλετς – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Παρτίζαν – Αλκμααρ – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League
23:00 FOX Sports Padres – Brewers – Μπέιζμπολ – MLB
20-09-2019
01:30 COSMOTE SPORT 4 HD Connecticut Sun – Los Angeles Sparks – Μπάσκετ – WNBA

Continue Reading

LIKE