Connect with us

Αθλητικές μεταδόσεις

Οι Αθλητικές μεταδόσεις το Σάββατο 9/11/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

07:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστραλία – Γαλλία – Τένις – Fed Cup 2019 by BNP Paribas
11:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεγανές – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βαγιαδολίδ – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Αμβούργο – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020
14:30 Novasports 1HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι – Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας – Ποδόσφαιρο – Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020
15:00 ΕΡΤ3 Τρίκαλα AO – Βέροια – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Τορίνο – Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λειψία – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάλκε – Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Ουνιόν Βερολίνου – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πάντερμπορν – Άουγκσμπουργκ – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
17:00 Novasports 3HD Πρέστον – Χάντερσφιλντ – Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Γρανάδα – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
17:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΠΑΟΚ – Μπάσκετ
17:15 Novasports 1HD Βόλος – Παναιτωλικός – Ποδόσφαιρο – Super League 2019-2020
18:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – Ρέθυμνο – Μπάσκετ
18:30 Novasports 4HD Μπρεστ – Παρί Σεν Ζερμέν – Ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 3HD Ιντερ – Βερόνα – Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΠΑΟΚ – Ποδόσφαιρο – Super League 2019-2020
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λέστερ – Άρσεναλ – Ποδόσφαιρο – Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Έιμπαρ – Ρεάλ Μαδρίτης – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα – Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20
20:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου – Μπάσκετ
20:45 Novasports 1HD Νάπολι – Τζένοα – Ποδόσφαιρο
21:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2019
21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Στον Ρυθμό των Ντέρμπι 2019-20 – Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπρέσια – Κάζαλματζορε – Βόλεϊ – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Θέλτα – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Next Gen ATP Finals 2019 – Τένις – Τελικός
10-11-2019
00:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σαν Αντόνιο Σπερς – Μπόστον Σέλτικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020
05:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστραλία – Γαλλία – Τένις – Fed Cup 2019 by BNP Paribas

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις Κυριακή 17/11/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

09:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα
09:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα
10:15 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 FIM Enel Moto E World Cup – Μηχανοκίνητα – Βαλένθια, Ισπανία
11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τον αγώνα του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τον αγώνα του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα – Εστουντιάντες – Μπάσκετ – Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020
14:15 COSMOTE SPORT 8 HD Τόφας – Φενέρμπαχτσε – Μπάσκετ – TBF Basketball Super League 2019-20
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τον αγώνα του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
14:45 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Καλαμάτα ΠΣ – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λουξεμβούργο – Πορτογαλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σερβία – Ουκρανία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Κάλεβ – Μπάσκετ – VTB United League 2019-20
16:45 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – ΠΑΟΚ – Μπάσκετ – Basket League 2019-20
17:00 ΕΡΤ Play1 Ελλάδα (Γ) – Ισλανδία (Γ) – Μπάσκετ
18:50 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Αγώνας
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κόσοβο – Αγγλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βουλγαρία – Τσεχία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Αγώνας
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάσκετ – Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο – Τένις – Τελικός
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Αλβανία – Γαλλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ανδόρα – Τουρκία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μολδαβία – Ισλανδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φλόριντα Γκέιτορς – Κονέκτικατ – Μπάσκετ – NCAA 2019 – 2020
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD NASCAR Cup Series 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τον αγώνα Homestead Miami Ford EcoBoost 400
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σακραμέντο Κινγκς – Μπόστον Σέλτικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020
23:50 ΕΡΤ Sports HD FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17 – Ποδόσφαιρο
18-11-2019
01:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μέμφις Γκρίζλις – Ντένβερ Νάγκετς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις Σάββατο 16/11/19

Published

on

By

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

05:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Μπόστον Σέλτικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020
06:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS16 Argents Hill Reverse 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
07:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS17 Welshes Creek 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
08:10 Eurosport 1 WTCR – Μηχανοκίνητα
08:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS18 Northbank 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
08:50 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS19 Utungen Rev 2 του Πρωταθλήματος στο Αυστραλία
09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα
14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 4 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
15:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα
15:30 Novasports 1HD Άρης – ΤΣΣΚΑ Σόφιας – Ποδόσφαιρο
15:45 ΕΡΤ Play1 Ηφαιστος Λήμνου – Αρης – Τένις – EKO Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο – Προμηθέας – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Λαύριο – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play4 Κολοσσός – Λάρια – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κύπρος – Σκωτία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο – Τένις – 1ος ημιτελικός
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα
16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε14 – Μπάσκετ – ΠΡΕΜΙΕΡΑ
16:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ιωνικός Νικαίας Affidea – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20
17:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
17:45 ΕΡΤ2 ΓΣ Ηρακλής – ΑΕΚ – Μπάσκετ – Basket League 2019-20
17:45 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 FIM Enel Moto E World Cup – Μηχανοκίνητα – Σάχσενρινγκ, Γερμανία
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρωσία – Βέλγιο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αζερμπαϊτζάν – Ουαλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σλοβενία – Λετονία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαν Μαρίνο – Καζακστάν – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Κατατακτήριες Δοκιμές
20:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Κατατακτήριες Δοκιμές
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιμόκο Κονελιάνο – Νοβάρα – Βόλεϊ – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Γερμανία – Λευκορωσία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βόρεια Ιρλανδία – Ολλανδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κροατία – Σλοβακία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ισραήλ – Πολωνία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο – Τένις – 2ος ημιτελικός
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS20 Coramba 1 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
22:45 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS21 Lower Bucca 1 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
23:30 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS22 Wedding Bells 1 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
17-11-2019
01:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σικάγο Μπουλς – Μπρούκλιν Νετς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020
02:05 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS23 Coramba 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
02:50 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS24 Lower Bucca 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
04:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS25 Wedding Bells 2 Power Stage του Πρωταθλήματος στην Αυστραλίαthlitikes

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις Παρασκευή 15/11/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόμινικ Τιέμ – Ματέο Μπερετίνι – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
19:00 Novasports 3HD Χίμκι – Αρμάνι Μιλάνο – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τουρκία – Ισλανδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές – Ζενίτ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Αλμπα Βερολίνου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:30 ΕΡΤ Sports HD Μεξικό – Ολλανδία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Αγγλία – Μαυροβούνιο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Πορτογαλία – Λιθουανία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Γαλλία – Μολδαβία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αλβανία – Ανδόρα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σερβία – Λουξεμβούργο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Τσεχία – Κόσοβο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 Novasports 3HD Μπασκόνια – Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς – Ρότζερ Φέντερερ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
01:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Βραζιλία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς – Ντάλας Μάβερικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020
05:20 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS7 Sherwood 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
08:25 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS8 Kookaburra Road 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία
09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
10:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
14:10 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο – Τένις – Round Robin
16:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1
16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
17:30 ΕΡΤ Sports HD Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή ΓΕ – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
18:00 COSMOTE SPORT 2 HD European Qualifiers Show 2019-20 – Ποδόσφαιρο – Pregame
19:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Φενέρμπαχτε – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αρμενία – Ελλάδα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φινλανδία – Λιχτενστάιν – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νορβηγία – Νήσοι Φερόες – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 OPEN TV Αρμένια – Ελλάδα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 MotoGP Championship Global Series – Μηχανοκίνητα – Βαλένθια, Ισπανία
19:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2
20:00 Novasports 3HD Ερυθρός Αστέρας – Βιλερμπάν – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
20:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2
21:00 COSMOTE SPORT 2 HD European Qualifiers Show 2019-20 – Ποδόσφαιρο – Postgame
21:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Ζάλγκιρις – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ιταλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ισπανία – Μάλτα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ρουμανία – Σουηδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Δανία – Γιβραλτάρ – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ελβετία – Γεωργία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 Novasports 2HD Βαλένθια – Μπάγερν Μονάχου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο

Continue Reading

stoplekto

Οι Αθλητικές μεταδόσεις Πέμπτη 14/11/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόμινικ Τιέμ – Ματέο Μπερετίνι – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
19:00 Novasports 3HD Χίμκι – Αρμάνι Μιλάνο – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τουρκία – Ισλανδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές – Ζενίτ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Αλμπα Βερολίνου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:30 ΕΡΤ Sports HD Μεξικό – Ολλανδία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Αγγλία – Μαυροβούνιο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Πορτογαλία – Λιθουανία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Γαλλία – Μολδαβία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αλβανία – Ανδόρα – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σερβία – Λουξεμβούργο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Τσεχία – Κόσοβο – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 Novasports 3HD Μπασκόνια – Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς – Ρότζερ Φέντερερ – Τένις – Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
15-11-2019
01:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Βραζιλία – Ποδόσφαιρο – FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς – Ντάλας Μάβερικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020

Continue Reading