Connect with us

Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις Τρίτη 11/6/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
21:45 OPEN TV & COSMOTESPORT 1 Ελλάδα – Αρμενία Προκριματικά Euro 2020
21:45 COSMOTESPORT 2 Ιταλία – Βοσνία/Ερζεγοβίνη Προκριματικά Euro 2020
21:45 COSMOTESPORT 3 Ρωσία – Κύπρος Προκριματικά Euro 2020
21:45 COSMOTESPORT 5 Ανδόρρα – Γαλλία Προκριματικά Euro 2020
21:45 COSMOTESPORT 8 Αλβανία – Μολδαβία Προκριματικά Euro 2020

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Κυριακή 15/09/2019

Published

on

athlitikes metadoseis

08:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κίνα – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Motocross
09:00 FOX Sports Qualifying final – Ράγκμπι – NRL
09:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Αγώνες αυτοκινήτου
10:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Αγώνες αυτοκινήτου
10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο
11:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Αυστραλία – Μπάσκετ – Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ
11:20 COSMOTE SPORT 7 HD SS16 Cicekli 2 – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – WRC Τουρκίας
11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπαρ – Εσπανιόλ – Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS17 Marmaris 2 Power Stage – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – WRC Τουρκίας
13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Αταλάντα – Ποδόσφαιρο – Serie A
14:00 Novasports 2HD Χάντερσφιλντ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Ποδόσφαιρο – EFL Championship
14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη – Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές – Σεβίλλη – Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
15:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Ισπανία – Μπάσκετ – Τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ
15:30 Novasports 4HD Φέγενορντ – Ντεν Χάαχ – Ποδόσφαιρο – Eredivisie
16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Λάτσιο – Ποδόσφαιρο – Serie A
16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι – Ποδόσφαιρο – Serie A
16:00 Novasports 3HD Μπρέσια – Μπολόνια – Ποδόσφαιρο – Serie A
16:00 Novasports 5HD Χέκεν – ΑΪΚ Στοκχόλμης – Ποδόσφαιρο – Allsvenskan
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Εβερτον – Ποδόσφαιρο – Premier League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ – Ποδόσφαιρο – Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Γρανάδα – Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
18:00 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Τουλούζ – Ποδόσφαιρο – Ligue 1
18:00 Novasports 4HD Μικρός τελικός – Μπάσκετ – Orange Trophy
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Αρσεναλ – Ποδόσφαιρο – Premier League
19:00 Novasports 5HD Ρόμα – Σασσουόλο – Ποδόσφαιρο – Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Σάλκε – Ποδόσφαιρο – Bundesliga
19:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης – Ποδόσφαιρο – Super League 1
19:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Λαμία – Ποδόσφαιρο – Super League 1
19:15 Novasports 3HD Πανιώνιος – ΑΕΛ – Ποδόσφαιρο – Super League 1
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Οσασούνα – Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
19:30 Eurosport 2 3X3 τελικοί – Μπάσκετ – Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη
20:00 Novasports 4HD Τελικός – Μπάσκετ – Orange Trophy
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο – Ποδόσφαιρο – Liga NOS
21:30 Novasports 1HD Αρης – Παναθηναϊκός – Ποδόσφαιρο – Super League 1
21:45 Novasports 5HD Βερόνα – Μίλαν – Ποδόσφαιρο – Serie A
22:00 Novasports 3HD Μονακό – Μαρσέιγ – Ποδόσφαιρο – Ligue 1
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Χετάφε – Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Ποδόσφαιρο – Liga NOS
16-09-2019
02:00 COSMOTE SPORT 7 HD Las Vegas South Point 400 – Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – NASCAR Cup Series

Continue Reading

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Σάββατο 14/9/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
14:00 COSMOTE SPORT 2 Ρεάλ Μαδρίτης – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα
14:00 COSMOTE SPORT 8 Αννόβερο – Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανία δεύτερη κατηγορία
14:00 COSMOTE SPORT 5 Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές Moto GP
14:30 COSMOTE SPORT 2 Λίβερπουλ – Νιούκασλ Αγγλικό Πρωτάθλημα
14:30 NOVASPORTS 1 Φούλαμ – Γούεστ Μπρομ Λιγκ Καπ Αγγλίας
14:30 ΕΡΤ SPORTS Αγώνας κατάταξης (7-8) Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ
15:00 COSMOTE SPORT 5 Κατατακτήριες δοκιμές Moto GP
15:05 COSMOTE SPORT 5 Κατατακτήριες δοκιμές Moto 2
16:00 FOX SPORTS Gameday NCAA
16:00 NOVASPORTS 2 Φιορεντίνα – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00 COSMOTE SPORT 3 Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 COSMOTE SPORT 4 Αουγκσμπουργκ – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 COSMOTE SPORT 8 Κολωνία – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 COSMOTE SPORT 9 Μάιντς – Χέρτα Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 COSMOTE SPORT 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λέστερ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 COSMOTE SPORT 7 Λεγανές – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 3 Χαλ – Γουίγκαν Λιγκ Καπ Αγγλίας
17:00 NOVASPORTS 4 Προμηθέας – ΦΜΠ Βελιγραδίου Φιλικός αγώνας μπάσκετ
18:00 ΕΡΤ2 Ελλάδα – Γαλλία Βόλεϊ
18:15 NOVASPORTS 1 Παρί Σεν Ζερμέν – Στρασβούργο Γαλλικό Πρωτάθλημα
18:30 EUROSPORT Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία
18:45 ΕΡΤ SPORTS Ατρόμητος – ΠΑΟΚ Super League
19:00 NOVASPORTS 5 Νάπολι – Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00 FOX SPORTS Penn State – Pittsburgh NCAA
19:00 EUROSPORT Σαν Τροπέ Ιππασία
19:15 NOVASPORTS 2 ΟΦΗ – Παναιτωλικός Super League
19:15 COSMOTE SPORT 1 Νόριτς – Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30 COSMOTE SPORT 2 Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30 COSMOTE SPORT 3 Λειψία – Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 3 Αγιαξ – Χερενφέιν Ολλανδικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 4 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ούνικς Καζάν Φιλικός αγώνας μπάσκετ
20:00 COSMOTE SPORT 9 Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Παρί Σεν Ζερμέν Χάντμπολ
21:00 COSMOTE SPORT 7 Μπενφίκα – Ζιλ Βισέντε Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
21:00 NOVASPORTS 1 Ολυμπιακός – ΝΠΣ Βόλος Super League
21:30 NOVASPORTS 2 Ιντερ – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45 NOVASPORTS 3 Αϊντχόφεν – Φιτέσε Ολλανδικό Πρωτάθλημα
21:45 COSMOTE SPORT 2 Μπαρτσελόνα – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 FOX SPORTS Iowa State – Iowa NCAA

Continue Reading

LIKE