Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητές της ΕΠΣΑ

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/10/21 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
2. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
3. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
9. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 17/10/21 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/10/21 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
12. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α.
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 17/10/21 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
15. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
17. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/10/21 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
18. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
19. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
20. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
22. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/10/21 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
23. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/10/21 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
25. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
26. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
28. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
29. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/10/21 10:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/10/21 13:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
32. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/10/21 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
34. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
35. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
36. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
39. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/10/21 16:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/10/21 12:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
41. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/10/21 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
42. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/10/21 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
44. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/10/21 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
45. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/10/21 11:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΛΙΟΥΜΗ Α.
46. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/10/21 11:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
47. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε.
50. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/10/21 16:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/10/21 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/10/21 09:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
54. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/10/21 10:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
55. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
56. ΑΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/10/21 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
59. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 16/10/21 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
60. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/10/21 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
61. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/10/21 11:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
62. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/10/21 16:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ

Advertisement