Connect with us

Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής στην Α΄ΕΠΣΑΝΑ

Published

on

Από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΑΝΑ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 1ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α΄κατηγορίας που ξεκινάει το Σαββατοκύριακο….

Αναλυτικά…

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 18/09/21 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
10. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 19/09/21 16:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 19/09/21 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Αναβύσσου Κυριακή 19/09/21 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/09/21 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 18/09/21 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
15. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Κυριακή 19/09/21 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
16. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 19/09/21 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
17. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Κυριακή 19/09/21 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
18. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βούλας Κυριακή 19/09/21 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Advertisement