Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
2. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β.
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/11/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/11/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
7. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
8. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/11/22 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 27/11/22 11:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
10. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
13. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
17. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/11/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
18. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
19. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι.
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
21. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/11/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
23. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
24. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
25. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
26. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/11/22 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
31. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
32. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/11/22 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
33. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/11/22 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΩΝΗ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
35. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
37. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
39. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
41. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 26/11/22 15:00 ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
42. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
43. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΖΗΣΗΣ Σ., ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
47. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/11/22 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
48. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 27/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 26/11/22 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΛΩΝΗ Ε.
51. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
52. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/11/22 11:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 27/11/22 11:00 ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
54. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/11/22 11:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
56. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
57. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 11:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
59. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/11/22 12:15 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α.

Advertisement