Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/12/22 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/12/22 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
10. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
12. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/12/22 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/12/22 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
15. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΒΥΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
17. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
21. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
22. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 11/12/22 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
23. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/12/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
24. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΟΥΖΑΣ Β.
26. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
28. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
29. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
30. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
32. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
33. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
34. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
35. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/12/22 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
36. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/12/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
38. ΙΑΣΩΝ – ΠΟΨ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
39. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Σ.
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
42. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/12/22 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
44. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/12/22 09:00 ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.
45. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
46. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
47. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/12/22 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ.
49. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
50. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/12/22 11:00 ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/12/22 12:00 ΖΗΣΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
54. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/12/22 11:00 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ.
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/12/22 11:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
56. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/12/22 12:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.
57. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
59. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/12/22 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
60. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/12/22 11:00 ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/12/22 11:00 ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
62. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 11:30 ΜΟΥΖΑΣ Β., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.

Advertisement