Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(15-16/12) στα πειραϊκά πρωταθλήματα

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)
2. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
3. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 16/12/18 10:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
4. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 12:45 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
5. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 16/12/18 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
6. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
7. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 16/12/18 16:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
9. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
10. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 16/12/18 12:45 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
11. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
12. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
13. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
14. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Δευτέρα 17/12/18 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 16/12/18 10:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
18. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 16/12/18 12:15 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
19. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 12:45 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
20. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 16/12/18 13:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
21. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
23. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 15/12/18 16:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
24. ΘΗΣΕΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 10:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
25. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/12/18 11:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
26. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 16/12/18 12:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
27. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 16/12/18 12:45 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
28. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
30. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
31. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
32. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 16/12/18 10:30 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
33. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 10:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
34. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 16/12/18 15:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις 19/3/19

Published

on

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
19:00 NOVASPORTS 2 Αναντολού Εφές – ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ευρωλίγκα
21:00 NOVASPORTS 1 Ολυμπιακός – Μπάγερν Μονάχου Ευρωλίγκα

Continue Reading

stoplekto

Καλός ο καιρός σήμερα Τρίτη 19/3/19

Αναλυτική πρόγνωση καιρού 

Published

on

καιρός

Πρόγνωση καιρού από την  της Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία.

Αναλυτική πρόγνωση καιρού 

Γενικά αίθριος καιρός. Τοπικοί όμβροι θα εκδηλωθούν στα βορειοδυτικά ηπειρωτικά τις μεσημβρινές και απογευματινές ώρες.  Τοπικά περιορισμένη ορατότητα ή ομίχλες τις πρωινές και βραδινές ώρες.
Άνεμοι από νότιες διευθύνσεις 3 με 5 μποφόρ. Η θερμοκρασία χωρίς αξιόλογη μεταβολή.

Αττική
Καιρός: Γενικά αίθριος.
Άνεμοι: Δυτικοί νοτιοδυτικοί 3 με 5 μποφόρ.
Θερμοκρασία: Από 9 έως 24 βαθμούς Κελσίου.

Θεσσαλονίκη
Καιρός: Γενικά αίθριος.
Τοπικά περιορισμένη ορατότητα τις πρωινές και βραδινές ώρες.
Άνεμοι: Μεταβλητοί 3 με 4 μποφόρ.
Θερμοκρασία: Από 7 έως 23 βαθμούς Κελσίου.

Μακεδονία, Θράκη
Καιρός: Γενικά αίθριος με παροδικές νεφώσεις τις πρωινές ώρες στα ανατολικά. Πρόσκαιρη αύξηση νεφώσεων τις μεσημβρινές – απογευματινές ώρες με εκδήλωση μεμονωμένων όμβρων στα ορεινά της δυτικής και κεντρικής Μακεδονίας.
Τοπικά περιορισμένη ορατότητα τις πρωινές και βραδινές ώρες.
Άνεμοι: Μεταβλητοί 3 με 4 μποφόρ.
Θερμοκρασία: Από 4 έως 23 βαθμούς Κελσίου.

Νησιά Ιονίου, Ήπειρος, δυτική Στερεά, δυτική Πελοπόννησος
Καιρός: Γενικά αίθριος με πρόσκαιρες νεφώσεις τις πρωινές ώρες. Από το βράδυ θα αναπτυχθούν αραιές νεφώσεις.
Τοπικά περιορισμένη ορατότητα τις πρωινές και βραδινές ώρες.
Άνεμοι: Από νότιες διευθύνσεις 3 με 4 μποφόρ.
Θερμοκρασία: Από 8 έως 21 βαθμούς Κελσίου.

Θεσσαλία, ανατολική Στερεά, Εύβοια, ανατολική Πελοπόννησος
Καιρός: Γενικά αίθριος. Από το βράδυ θα αναπτυχθούν αραιές νεφώσεις.
Άνεμοι: Νοτιοδυτικοί 3 με 4 μποφόρ.
Θερμοκρασία: Από 6 έως 24 βαθμούς Κελσίου.

Κυκλάδες, Κρήτη
Καιρός: Γενικά αίθριος με πρόσκαιρες τοπικές νεφώσεις τις πρωινές ώρες. Τη νύχτα θα αναπτυχθούν αραιές νεφώσεις.
Άνεμοι: Νοτιοδυτικοί 3 με 5 μποφόρ.
Θερμοκρασία: Από 12 έως 20 βαθμούς Κελσίου.

Νησιά ανατολικού Αιγαίου, Δωδεκάνησα
Καιρός: Γενικά αίθριος με τοπικές νεφώσεις κατά διαστήματα. Τοπικά περιορισμένη ορατότητα τις πρωινές και βραδινές ώρες.
Άνεμοι: Από νότιες διευθύνσεις 3 με 5 μποφόρ
Θερμοκρασία: Από 10 έως 20 βαθμούς Κελσίου.

Continue Reading

LIKE