Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(22-23/9) για τη Β’ Φάση του Κυπέλλου Πειραιά

Published

on

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/09/18 16:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
2. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
3. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
4. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
5. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 22/09/18 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
6. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
7. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/09/18 17:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
8. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
9. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 23/09/18 11:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ .., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
10. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/09/18 11:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
11. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/09/18 11:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
12. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 23/09/18 11:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)
13. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/09/18 11:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
16. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
17. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 23/09/18 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
18. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ .)
19. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΡΑΠΤΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
20. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
21. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
22. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Advertisement

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (7η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
Παννεαπολικός
0 - 0
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Δόξα Πειραιά
Ίκαρος Καλλ.
0 - 3
2019-11-17 14:30:0017/11/2019Σαρωνικός Αίγινας
Προοδευτική
 14:30:0014:30
2019-11-17 14:45:0017/11/2019Ατρόμητος Κερ.
Ατρόμητος Πειραιά
 14:45:0014:45
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Περάματος
Αστυπάλαια Κορυδ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Νίκη Ρέντη
Αστέρας Κερ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
Αμφιάλη
 15:30:0015:30

 

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019ΑΣ Ποντίων
ΑΟ Καραβάς
0 - 3
2019-11-16 15:30:0016/11/2019ΑΟ Καστέλλας
Αμπελακιακός
0 - 2
2019-11-17 12:30:0017/11/2019Νέοι Ευγενείας
ΑΣ Δραπετσώνας
 12:30:0012:30
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Δίας Κορυδ.
Χαλκηδόνα
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίας Σαλαμίνας
Θύελλα Μοσχάτου
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Χαραυγή
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ηρακλής Νίκαιας
Αετός Κορυδ.
 15:30:0015:30

 

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-17 10:15:0017/11/2019Θησέας
Άρης Αμφιάλης
 10:15:0010:15
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Λέοντες Καμινίων
Περαμαϊκός
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:45:0017/11/2019ΑΟ Κορυδαλλός
Ένωση Ρέντη
 10:45:0010:45
2019-11-17 12:00:0017/11/2019Παντζιτζιφιακός
Φίλαθλοι
 12:00:0012:00
2019-11-17 13:00:0017/11/2019ΑΟ Πειραιάς
Κύπρος Κορυδ.
 13:00:0013:00
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Πανφαληρικός
ΑΟΚ Φαλήρου
 13:00:0013:00
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Περ.
Αργοναύτης
 13:00:0013:00

 

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Νέο Ικόνιο
Ήφαιστος
0 - 3
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Πανιώνιος Κερ.
Σπίθα Νίκαιας
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Ένωση Καμινίων
Πυθαγόρας
 10:30:0010:30
2019-11-17 12:45:0017/11/2019Νέοι Δραπετσώνας
ΑΟ Αγ. Δημητρίου
 12:45:0012:45
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Αστέρας Νίκαιας
Πειραϊκός
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Αναγέννηση Μοσχάτου
Αστέρια Δραπετσώνας
 15:30:0015:30
2019-11-17 17:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Κερ.
Φαληρικός
 17:00:0017:00

 

Γ' ΕΠΣΠ 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Προφήτης Ηλίας
Πολυκράτης
1 - 1
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Σαλαμινομάχοι
ΑΣΧ Ποσειδών
1 - 1
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Άνω Νεάπολη
Οδηγήτρια
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Δάφνη Ταμπουριών
ΑΕ Νίκαια
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΣ Κωφών
 10:30:0010:30
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Πήγασος Αγ. Διον.
ΑΕ Σαλαμίνας
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Χατζηκυριακείου
Προμηθέας
 15:30:0015:30

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (9η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
3 - 2
2019-11-17 00:00:0017/11/2019Ωρωπός
Σαρωνικός Αναβ.
 00:00:00Ακυρώθηκε
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Κρυονέρι
Παλλαυρεωτικός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Τριγλία Ραφήνας
Μάχη Μαραθώνα
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Άρης Βούλας
Αστέρας Βάρης
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Γλυκά Νερά
Άνοιξη
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑΝΑ 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
ΑΟ Ατλαντίς
1 - 4
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Σταμάτας
Δόξα Άνοιξης
1 - 4
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αμφιάραος
Εθνικός Ν. Μάκρης
1 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λαυρεωτική
Μαύρος Αετός
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Άρτεμις
Βουλιαγμένη
0 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Νίκη Δροσιάς
Γέρακας
1 - 3
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Διόνυσος
7 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παμπαιανικός
Νικητές Ανθούσας
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Παιανίας
Ολυμπιακός Βάρης
0 - 4
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Αυλών
Δόξα Αγ. Άννας
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΕ Μενιδίου
Καπανδρίτι
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Συκάμινο
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αετός Πικερμίου
Πανσταυραϊκός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Κερατέας
Ραμνούς
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Νικηφόρος
Κουβαράς
 15:00:0015:00

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (9η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Ηράκλειο
Νέα Ιωνία
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Πετράλωνα
Χαραυγιακός
0 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Μελίσσια
Ήφαιστος Περιστ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Λιοσίων
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΓΣ Αργυρούπολης
Θρίαμβος Χαϊδ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Περιστερίου
Χολαργός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ιάσων
Άρης Πετρ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αγία Παρασκευή
Κένταυρος Βριλ.
 15:00:0015:00

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λυκόβρυση
Σούρμενα
0 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κηπούπολη
Άγιαξ Ταύρου
2 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Χαϊδάρι
Πανερυθραϊκός
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Διάνα Ηλ.
Παπάγος
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ηλιούπολη
Καματερό
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Απόλλων Χαλ.
Φωστήρας Ηλ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παλαιό Φάληρο
Θύελλα Αγ. Δημ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Τράχωνες
ΠΑΟ Ρουφ
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΕ Περιστερίου
Αλσούπολη
0 - 3
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Βύρων
Χαλάνδρι
 15:00:0015:00
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Εθνικός Αστέρας
ΑΕ Μεταμόρφωσης
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λαύρα Αργ.
Ιεράπολη
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝ Αργυρούπολης
Δόξα Βύρωνος
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Καλαμακίου
2 - 1
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Άρης Χολαργού
Λύκοι Χαϊδ.
 11:00:0011:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίμος Πετρ.
Φοίνικας Περιστ.
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αστέρας Ζωγρ.
Αθηναΐδα
5 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Ιλίου
Κολωνός
6 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Γκυζιακός
Νέα Σμύρνη
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κοψαχείλα
Ορφέας Αιγ.
5 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ελευθερούπολη
Πεύκη
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παράδεισος
ΑΟ Ταταύλων
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Πλάτων
Μικρασιατικός Καισ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Μετ.
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Γλυφάδας
Γαλάτσι
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Τερψιθέα
Άγιος Θωμάς
0 - 0
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αγία Ελεούσα
ΠΟ Ψυχικού
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Χαλκηδονικός
Δάφνη Παλ. Φαλ.
 11:00:0011:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Κηφισιά 2010
Ηρακλής Περιστ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Άγιος Δημήτριος
Αστέρας Εξαρχείων
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Δούρειος
Νεοπεντελικός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ανθούπολη
Βριλήσσια
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αναγέννηση Πετρ.
Γαλαξίας
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Θρίαμβος Αθηνών
Λέοντες
1 - 1
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Τριφυλλιακός
Άμιλλα Περιστ.
 09:00:0009:00
2019-11-17 10:00:0017/11/2019Μαρούσι
Δάφνη Αθηνών
 10:00:0010:00
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Πράσινα Πουλιά
Πατήσια
 10:30:0010:30
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Ερμής Ηρακλείου
Χρυσούπολη
 11:00:0011:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Δάσος Χαϊδ.
Διαγόρας Αιγ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Θύελλα Περιστ.
Πανιώνιος Καισ.
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Νίκη Αλίμου
Κρόνος Αθηνών
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΓΣ Καισαριανής
Φωστήρας Καισ.
2 - 0
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Αμπελόκηποι
Παγκράτι
 09:00:0009:00
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Ιπποκράτης
Φοίνικας Καλλ.
 09:30:0009:30
2019-11-17 12:00:0017/11/2019Άτλας Κυψέλης
Προμηθέας
 12:00:0012:00
2019-11-17 12:30:0017/11/2019Βοτανικός
Πανθησειακός
 12:30:0012:30
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Χαλ.
ΑΟ Κωφών
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Ιλίσια 2004
Πέρα Κλουμπ
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κορωνίδα
Ζέφυρος Αιγ.
3 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αίας Αθηνών
Καλαμάκι
1 - 5
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Κεραμεικός
Ποσειδών Γλυφ.
 09:30:0009:30
2019-11-17 11:00:0017/11/2019ΑΕ Ιλίου
Αστέρας Χαϊδ.
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Κεραυνός Πετρ.
Άφοβος
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αττικός
Ίωνες Π. Φαλήρου
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Θεμιστοκλής
Υμηττός
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αρίων
Λαρισαϊκός
 11:00:0011:00

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (8η αγωνιστική)

Published

on

epsda-apotelesmata

Α' ΕΠΣΔΑ - 8η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Ηρακλής Ελευσίνας
Πανελευσινιακός
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Μανδραϊκός
ΠΑΟΚ Μάνδρας
2 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Θρασύβουλος
Νέα Πέραμος
1 - 3
2019-11-16 17:00:0016/11/2019Αστέρας Μαγούλας
Βύζας Μεγάρων
1 - 3
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Εθνικός Πανοράματος
Πυρρίχιος Ασπρ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 16:00:0017/11/2019Μικρασιατική
Λαμπερή Ελευσίνας
 16:00:0016:00
2019-11-17 16:00:0017/11/2019Απόλλων Ποντίων Ασπρ.
Ζωφριά
 16:00:0016:00

 

Β' ΕΠΣΔΑ - 8η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΕ Ζεφυρίου
Σκορπιός Φυλής
0 - 8
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Μεγαρικός
Κριός Ασπρ.
9 - 0
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Απόλλων Άνω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων
 10:30:0010:30
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Αστέρας Άνω Λιοσίων
Λέων
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΠΑΟ Φυλής
Ατρόμητος Ελευσ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίας Παραλίας Ασπρ.
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ίκαρος Ασπρ.
Δύναμη Ασπρ.
 15:30:0015:30

Continue Reading

LIKE